Київ
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кам'янське
 • Київ
 • Кременчук
 • Кривий Ріг
 • Кропивницький
 • Луцьк
 • Львів
 • Миколаїв
 • Нікополь
 • Одеса
 • Полтава
 • Суми
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницкий
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернігів
вул. Льва Толстого 21
Пн-Пт 7-19, Сб-Нд 8-18
UKR  EN  RU

Аналізи ДНК
в Україні

за світовими стандартами
Ціны на тести ДНК Записатися на аналіз Задати питання
Акредитована лабораторія ДНК
Аккредитована лабораторія

20 років досвіду, міжнародні акредитації ISO, AABB, ліцензія МОЗ України

Тест ДНК недорого
Доступні ціни на тести ДНК

Ми робимо 3000 аналізів ДНК в рік, тому надаємо вигідні ціни

Тест ДНК швидко
Швидкі терміни виконання

Тест на батьківство та спорідненість - від 2 до 10 днів

Тест ДНК для судів України та посольств
Нам довіряють суди і консульства

Суди і посольства направляють до нас на юридичні тести ДНК

Найпопулярніші аналізи ДНК

Прайс-лист аналізів ДНК медико-генетичного центру "МАМА ПАПА"

Ми виконуємо більш ніж 300 генетичних досліджень. Якщо в прас-листі немає необхідного аналізу, напишіть нам info@testdnk.com.ua.

Аналізи ДНК та ціни

Консультація врача-генетика

Прийом веде клінічний генетик, кандидат медичних наук Турова Людмила Олександрівна. Доктор володіє сучасними методами діагностики генетичних захворювань і допоможе встановити діагноз в складних випадках.

Консультація генетика

Де краще зробити тест ДНК?

 • Медико-генетичний центр з 10-річним досвідом в галузі ДНК-тестування
 • Ми є офіційним представництвом кращіх ДНК-лабораторій світу
 • Виконуємо аналізи ДНК для суду та консульств. Официальний результат з печаткою медичного центру.
 • Тестування ДНК із будь-яких матеріалів - кров, нігті, волосся, кістки, абортивний матеріал та ін.
 • Пункти забору матеріалу для ДНК тесту в багатьох містах України, в тому числі та
ДНК-Центр Мама Папа Київ

Як зробити тест ДНК на батьківство самостійно

1. Взяти мазки з рота (букальний епітелій) у батька і дитини. Можна звичайними ватяними паличками або замовити набір.

2. Надіслати зразки Новою Поштою нам до Києва.

3.Після отримання зразків оплатити половину або всю вартість аналізу ДНК.

4. По готовності результату доплатити вартість, що залишилася і отримати результат тесту ДНК по email та Новою Поштою. Інструкція

У нас замовляють тести ТВ-канали

Наші клієнти
ТВ-канали, для яких ми робимо тести ДНК

Відкуги про тести ДНК в центрі "МАМА ПАПА"


Тест для суду

Довго вибирав лабораторію для тесту ДНК, щоб мав силу в суді. Інші лабораторії не видають офіційні документи. Для цього потрібна ліцензія і підпис експерта.

Михайло


Найшвидший тест ДНК

Потрібно було зробити ДНК терміново, поки дитина ще в пологовому будинку. Викликав до пологового будинку медсестру з центру, яка взяла мазки. Через 2 робочих дня я вже знав, що є батьком!

Ігор


Тест Панорама

Потрапила до групи ризику синдрому Дауна через вік. Я вирішила не ризикувати з амніоцентезом, а зробити НІПТ. Тест Панорама показав низький ризик Синдрому Дауна, і стать дитини. І ще генетик безкоштовно надав консультацію!

Ірина


Тест ДНК по нігтях

Хотів зробити тест ДНК потай від дитини. Мене проконсультували по телефону, що краще взяти нігті або зубну щітку, і я підтвердив батьківство, в чому сумнівався багато років.

Олексій

Зробіть тест ДНК в будь-якому місті

Центр Мама Папа филії в Україні

Якщо у вашому місті немає пункту забору матеріалу, можна взяти матеріал самотужки та надіслати нам зразки.

Записатися в місті:
Аналіз *

Бажана дата та час

Ім'я*

Телефон *

e-mail

Примітка

Питання (17)

Анатолій
08.01.2019
Доброго дня! Я хотів би провести тест ДНК, щоб суд прийняв документи для встановлення батьківства.
Медико-генетичний центр "Мама Папа"
08.01.2019
Доброго дня, Анатолій! Краще над усе зробити тест на батьківство досудовий, який потребує ідентифікації осіб. Він коштує дорожче ніж звичайний тест ДНК, але має силу для суду. Потрібно прийти до центру з дитиною та документами - паспортом, свідоцтвом про народження.
Олена
10.01.2019
Добрий день. Чи можна визначити через дітей батьківство ( чи той самий батько)? І скільки це коштує ?
Марина Савельева, генетик
Медико-генетичний центр "Мама Папа"
10.01.2019
Так, можна. Тест брат-сестра не потребує матеріалу батька. Бажано, щоб мати також взяла участь, тоді точність буде більш високою.
Олександр
19.01.2019
Ми з дівчиною чотирьохюрідні брат і сестра, і ми хочемо уникнути наслідків паталогій у наших майбутніх дітей, та внуків.підскажіть який треба тест пройти і його вартість. Дякую
Марина Савельева, генетик
Медико-генетический центр "Мама Папа"
19.01.2019
Добрий день, Олександре, Чотирьоїюрідні брат і сестра - це не дуже близькі родичі, але варто перевірити, чи не є ви носіями мутацій, які притаманні родині та є спільними для обох. Є тест планування дітей, де анализується носійство мутацій, що відповідають за спадкові хвороби. Якщо буде знайдена однакова мутація, то ймовірність народження хворої дитини буде дуже висока - 25%, і буде рекомендовано робити ЕКО з метою уникнути цієї мутації у ембріона. Вартість для кожного - 10500 грн, але можна робити в комплексі Мій геном за 15500 грн 4 блоки та отримати інформацію про генеалогію, здатності, схильність до хвороб та ін.
Матвій
26.01.2019
Доброго дня! Від чого залежить ціна аналізу генів (родовід) ? І чи однакові гени у нас з моїм рідним братом ( чи достатньо одного аналізу на двох )
Марина Савельева, генетик
Медико-генетичний центр "Мама Папа"
26.01.2019
Доброго дня, Матвій, Є тести на походження різних ділянок ДНК: 1) аутосомні хромосоми - Етнічний склад та пошук родичів, це самий популярний тест, коштує 5500 грн. 2) Y-хромосома - батьківска лінія, вартість залежить від кількості маркерів 3) мітохондріальна ДНК - материнська лінія, вартість залежить від області тестування Батьківська та материнська лінії однакові у братів, а аутосомні хромосоми різні, тому що успадковуються від батька та матері, по-різному.
Богдан
26.01.2019
Доброго дня. Хотів запитати чи є наявний відділ від нашого центру у м.Рівне, оскільки на сайті вказано, що в зазначеному місті теж можливо зробити здачу даних і здійснити оплату. На даний момент я не знаходжу підтверджуючої інформації. Дякую.
Медико-генетичний центр "Мама Папа"
26.01.2019
Доброго дня, Богдан, У м.Рівне немає поки що нашого відділення, нажаль. Є у Луцьку. Або можна надіслати нам зразки до Києва - мазки з рота на ватних паличках, на звичайних вушних палочках або замовити набір. Інструкція, як зробити тест ДНК дістанційно
Леся
27.01.2019
Доброго дня. Хочем зробити тест на батьківство за жувальною гумкою дитини. Можливо окрім написаного на сайті є ще правила щодо такого виду визначення ДНК? Наприклад як довго жувати гумку? Якщо забирати її на фольгу чи обробляти її перед тим? Дякую.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
27.01.2019
Доброго дня, Леся, Потрібно переконатися в тому, що її жувала саме ця людина, і ніхто крім неї. Час, скільки жували, не має значення. Краще над усе покласти її на папір, щоб вона висохла, а потім в папіровий конверт. Не зберігати в поліетілені або закритої баночці. Нічим не обробляти.
Олександр
28.01.2019
З якого віку дитини можна робити тест ДНК?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
28.01.2019
Доброго вечора, Олександре, Тест ДНК можна робити з перших днів життя дитини. Береться мазок з рота ватними паличками - це безболісна нетравматична процедура, яку можна зробити навіть самостійно.
Іванна
10.02.2019
Доброго вечора хотіла б дізнатися якщо робити тест днк на визначення чи являвиться дитина сином батька який його невизнає то потрібно їхня присутність ?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
10.02.2019
Доброго дня, Іванно, Можна зробити тест ДНК без присутності батька та дитини. Від них потрібен матеріал - або мазки з рота на ватяних паличках або нестандартний матеріал - нігті, вушна сірка тощо. Перелік нестандартних зразків
Ірина
10.02.2019
Добридень. Скажіть будь ласка, як можна провести тест на батьківство ще до народження дитини, під час вагітності та скільки це буде коштувати?
Медико-генетичний центр "Мама Папа"
10.02.2019
Добрий день, Ірино, Неінвазивний допологовий тест на батьківство коштує 36000 грн. Потребує кров матері та батька. Або є варіант мазки з рота батька, тоді вартість 43000 грн. Також є інвазивний тест, 7900 грн, але матеріал ми самі не беремо, його можна принести, процедура забору достатньо ризикована.
Марія
20.02.2019
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можна зробити тест на батьківство, коли я на 26 тижні,а тест потрібен зараз
Медико-генетический центр "Мама Папа"
20.02.2019
Доброго дня, Марія, Можна, але нажаль, це дуже дорогий тест. Вартість 36 000 грн. Потрібно здати кров матері та передбачуваного батька. На вашому терміні вагітності, краще почекати пологів та зробити звичайний тест на батьківство за 4300 грн. Його можно робити з перших днів життя.
Тетяна
01.03.2019
Доброго вечора!Скажіть будь ласка дитина проходила тест на ДНК,за 15 хв до тесту їла,мазки брали з ротової порожнини,чи не вплине це на результати тесту?
Медико-генетичний центр "Мама Папа"
01.03.2019
Доброго вечора, Тетяна, Якщо буде забруднений матеріал, то результату не буде ніякого, буде вимагитися безкоштовний перезабір зразків. Зазвичай, це не заважає. В будь-якому разі, неправильного результата ви не отримаєте.
Тетяна
06.03.2019
Доброго вечора!Скажіть будь ласка,якщо батько є замовником ДНК тесту на батьківство(дитина+батько)чи може мати також отримати результати тесту від лабараторії або демь їх подивитись,бо батько результатів не хоче надавати
Медико-генетический центр "Мама Папа"
06.03.2019
Доброго дня, Тетяна. Це можливо тільки якщо замовник не заперечує, нажаль. Ми підписуємо договір із замовником про конфіденційність.
Марина
06.03.2019
Допоможіть розібратися. В мого чоловіка ІІІ група крові, в мене І, в дитини ІІ.Як це пояснити?Зроблено дві генетичні експертизи, які підтверджують батьківство з ймовірністю 99,99%. Чому результат 99,9, а не 100, тому, що в передбачуваного батька може бути брат-близнюк?Чи можливо, що результати просто співпали? Чи може бути таке, що аналіз проведений за 16 локусами підтвердить батьківство, а проведений за 20 або більше спростує його.Дякую.Чекаю відповіді.
Марина Савельева, генетик
Медико-генетический центр "Мама Папа"
06.03.2019
Доброго дня, Марино, Можливо, групи крові були визначені неправильно. Такого бути не може. При підтвердженні батьківства результат завжди на 100%, а 99,9+. Ймовірність саме випадкового співпадіння й складає приблизно 0,0001%. Тобто, можливо існує десь чоловік, в якого такі ж самі значення алелей, що і в дитина. Але ця ймовірність мізерна, тому їю нехтують. Взагалі, генетичні дослідження набагато точніші, ніж визначення груп крові, яке робилось одноразово та давно. Радимо перевірити 2 експертизи, чи співпадають значення алелей у батька та у дитини, всі цифри в обох документах повинні співпадати, ДНК-профіль людини не змінюється. Якщо 16 співадає, то 20-25 співпаде. Має сенс робити ще один розширений тест ДНК тільки у разі, якщо передбачувані батьки - родичі.
Lesia
16.03.2019
Добрий день Дорогенькі днк -центр!!!Я робила у Вас Днк -тест і спочтаку отримала відмову. Ви вислали мені Лист і я подала в суд в Англіі. Я виграла справу все добре. Дуже дякую за все.Гарного дня Вам!!!!
Медико-генетический центр "Мама Папа"
16.03.2019
Доброго дня, Леся! Ми дуже раді за вас! Що могли, те зробили. Зазвичай, все проходить нормально навіть без листів, достатньо результату ДНК, але з консульством не посперечаєшся.
Наталія
12.04.2019
Проведено дві однакові генетичні експертизи.Результат одна з ймовірністю 99,65%, друга з ймовірністю 99,9999999%. Цифри всі ідентичні. В ДНК центрі пояснюють це тим, що першого разу біоматеріал довго зберігався в конверті (був відправлений через 2 тижні після взяття), чи може таке бути?
Марина Савельева, генетик
Медико-генетичний центр "Мама Папа"
12.04.2019
Доброго дня, Наталія, У ДНК-центрі, де так пояснюють, не розуміють, як робиться тест ДНК. Термін зберігання в 2 тижні ніяк не впливає, тим паче що все розміри аллелів збігаються в обох аналізах. Різниця в ймовірності може бути поперше, у зв’язку з різною кількістью локусів, по-друге, з різними частотами алелів, які використовує розрахунок ймовірності. Вони можуть братися з різних баз даних, для різних регіонів та рас вони різні. В будь-якому разі, якщо у батька та дитини є спільна цифра в кожному локусі, немає сумнівів в підтвердженні батьківства.
Ліна
04.08.2019
Як правильно провести взяття аналізу дома? Коли треба оплатити за результати?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
04.08.2019
Можна замовити набір (100 грн, входить до вартості тесту ДНК) або скористуватися звичайними ватними паличками, різниці немає. Коротко: потрібно паличкой потерти у роті, з внутрішнього боку щоки та покласти в паперовий конверт. 2-4 палички для кожного - батько та дитина. Сплачувати половину перед аналізом, коли ми отримаємо матеріал. Інструкція, як робити тест ДНК з будь-якого міста
Олександр
05.07.2020
Добрий день.Будьте добрі дайте мені телефон центру в Ужгороді щоб зробити ДНК тест і хочу проконсультуватися. Дякую.

Медико-генетический центр "Мама Папа"
06.07.2020
Доброго дня, Олександре, В Ужгороді пункт забору матеріалу, там вас не проконсультують. З приводу консультації телефонуйте 0675780500 або на будь-який інший телефон, вказаний на нашому сайті.

Задати питання

Ім'я:

Email: публікуватися не буде

Текст: