Нестандартні зразки ДНК

Ми надаємо можливість провести тест ДНК на батьківство і спорідненість з нестандартних зразків, таких як волосся, нігті, плями крові і носові хустки, а також інші предмети, на яких залишаються сліди ДНК. Це дозволить розвіяти сумніви, не вдаючись до більш явною процедури.

Такі зразки слід використовувати, якщо немає можливості взяти мазок з ротової порожнини. У разі успішності тесту точність так само висока, як і при використанні в якості матеріалу мазка з рота. Ми не можемо гарантувати успішність виділення профілю ДНК з цих зразків, але в переважній більшості випадків нам це вдається.

Термін виконання аналізу з використанням нестандартних матеріалів - додатково 2 робочих дня до терміну виконання аналізу ДНК. Попередньо, ми можемо провести оцінку нестандартного зразка, для розуміння шансів виділення ДНК. До початку аналізу оплачується вартість тестування нестандартного зразка 2 200 грн і половина вартості самого аналізу на батьківство 2 150 грн, для кожного учасника з нестандартним зразком. За готовності аналізу оплачується решта суми.

У деяких випадках ДНК профіль може бути змішаним, тому що на зразку можуть бути біологічні сліди кількох людей (це особливо стосується речей домашнього вжитку і гребінця). Нам часто направляють по два і більше зразка, тому що при низькій якості зразка профіль може бути неповним, і доводиться складати консолідований профіль з двох зразків.

Іноді необхідно з'ясувати, чи належать зразки (наприклад, сперми, крові) певній людині - тест на зраду. Також, щоб визначити, чи міститься саме цей матеріал в плямі, можна провести аналіз біологічної плями.

Матеріали 1-ї групи складності
Рідка кров Шанси 95-100%
Рідку кров вилити на чисту марлю, згорнуту в 4-5 разів, щоб вийшла пляма розміром 2-3 см в діаметрі. Висушити марлю на протязі 1-2 год і помістити в чистий паперовий конверт.
Плями крові Шанси 95-100%
Пляму крові на бинті, марлі, тканині, паперовій серветці - помістити в чистий паперовий конверт. Щоб дізнатися, чи містить пляма кров, можна провести аналіз біологічної плями.
Нігті (рук, ніг) Шансы 95-100%
Зістрижені нігті в кількості 5-7 штук, помістити в чистий паперовий конверт
Сперма Шанси 95-100%
Рідку сперму зібрати на ватні палички (якщо паличка двостороння, обрізати другий ватний наконечник), підсушити 30 хв. при кімнатній температурі, помістити в паперовий конверт. Можливе використання сухої сперми на тканині, ватному тампоні. Щоб дізнатися, чи містить пляма саме сперму, можна провести аналіз біологічної плями.
Діабетичні тест-смужкиШанси 90-100%
5-6 штук помістити в чистий паперовий конверт
Жувальна гумка Шанси 90-100%
Підсушити жувальну гумку при кімнатній температурі 30-60 хв на чистій паперовій серветці (або фользі), загорнути підсушену жувальну гумку в цю серветку і помістити в чистий паперовий конверт.
Вушна сірка Шанси 80-100%
Взяти чисту вушну паличку, протилежним кінцем ретельно прочистити вушний канал (10-20 разів) і помістити в чистий паперовий конверт. Необхідно 2-3 палички (по одній паличці на вушний канал). Якщо палички мають ватний наконечник з обох кінців, необхідно відрізати той кінець, за який трималися
Недопалки від сигарет Шанси 80-100%
3-5 сигаретных недопалків помістити в чистий паперовий конверт
Волосся з цибулинами Шанси 80-100%
Волосся з цибулинами, бажано 8-10 волосинок, помістити в маленький пластиковий конверт, який потім помістити в паперовий конверт.
Жіноча прокладка або тампон Шанси 80-100%
Покласти в паперовий конверт, висушити не менше 8 годин
Носова хустка, серветка Шанси 80-100%
Носовий слиз. Покладіть носовичок або серветку з носовим слизом в паперовий конверт. Якщо слиз вологий, підсушити протягом 4 годин.
Збрита щетина Шанси 60-90%
Щетина с фрагментами шкіри. Щетина з електробритви дає кращі результати.
Лезо бритви Шанси 50-80%
Бритву цілком помістити в чистий паперовий конверт. Якщо бритва мокра - то підсушити конверт.
Зубна щітка Шанси 60-100%
Помістити зубну щітку в паперовий конверт. Якщо щітка волога, то підсушити конверт 2-3 год.
Гребінець Шанси 60-100%
Помістити гребінець в чистий паперовий конверт
Стакан Шанси 40-60%
Акуратно загорнути стакан в чисту паперову серветку.
Соска Шанси 30-60%
Помістіть в паперовий конверт
Питна трубочка Шанси 60-100%
Помістити трубочку в чистый паперовий конверт
Столові прилади Шанси 30-60%
Виделки, ложки. Акуратно загорнути столові прилади в чисту паперову серветку.
Матеріали 2-ї групи складності
Одяг Шанси 60-90%
Сорочка з засаленим комірцем, майка, нижня білизна
Пуповина Шанси 60-90%
Висушена, можливо знадобиться також зразок матері
Зразок тканини Шанси 80-100%
Помістити фрагмент тканини (бажано 4-10 грам) в 50мл пробірку, залити 70% спиртом і направити КУР'ЄРСЬКОЮ службою в лабораторію. До відправлення зберігати препарат при -20 градусів в морозильнику. Якщо є можливість, то направляти препарат на льоду, з використанням заморожених при -20 - 30 градусів холодоелементів в термоконтейнері
Абортивний матеріал Шанси 80-100%
Помістити весь наявний абортивний матеріал в пробірку 50 мл, залити фізрозчином і направити нам. Зберігати в холодильнику, не заморожуючи. Якщо є можливість, то направляти препарат на льоду. Так як абортивний матеріал завжди забруднений біологічною тканиною материнського походження, необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО надавати зразок ДНК матері
Муміфікована тканина Шанси 50-100%
Помістити фрагмент тканини (бажано 4-10 грам) в чистий паперовий конверт.
Тканина в парафінових блоках Шанси 50-100%
Помістити фрагмент блоку (бажано не менше 1 см3) в чистий паперовий конверт.
Ремінець від годинника Шанси 70-100%
Помістити ремінець в чистий прозорий пластиковий пакет, або ж в чистий паперовий пакет.
Забальзамована тканина Шанси 10-50%
Помістити фрагмент тканини (бажано 4-10 грам) в чистий паперовий конверт. Підсушити конверт до зникнення слідів вологи (зазвичай 1-2 год. при кімнатній температурі)
Тканина в формаліні Шанси 0-30%
Поместити фрагмент тканини (бажано 4-10 грам) в 50мл пробірку, залити 70% спиртом. Спрямовувати не заморожуючи, при температурі навколишнього середовища
Гістологічні препарати на скельцях Шанси 0-20%
Поместити скло в чистый паперовий конверт. Слід враховувати, що кількість біоматеріалу на склі вкрай незначне. Це, і те, що гістологічні препарати, як правило фіксуються за допомогою речовин, що руйнують структуру ДНК призводить до того, що ймовірність виділення ДНК з цих зразків мала.