Аналізи на походження по ДНК

Вам цікаво дізнатися більше про ваших предків і, нарешті, що робить вас унікальним? Дізнайтеся історію вашого походження за допомогою наших аналізів ДНК. Підтвердіть сімейні історії, які передавалися з поколень в покоління, або можливо, дізнайтеся що-небудь нове про ваше походження, що ви ніколи до цього не знали.

Причини робити аналіз у нас:

  • Ви потрапите в найбільшу в світі генеалогічну базу даних. У вас буде свій особистий кабінет з логіном і паролем. Наша база даних становить більше 663 000 облікових записів, і це в кілька разів більше, ніж всі інші в світі, разом узяті!
  • Надаються імена і електронні адреси генетичних кузенів, тобто ви зможете зв'язатися з ними
  • Якщо в базу даних додаються нові учасники, у яких ДНК збігається з вашою, ви отримуєте повідомлення по електронній пошті
  • Замовивши у нас один аналіз, ви можете згодом замовити більш розширений аналіз, або інший аналіз на походження. Ми зберігаємо вашу ДНК протягом 25 років.

Матеріал для аналізу - мазок з внутрішньої сторони щоки по інструкції. Термін виконання аналізів - приблизно 60 робочих днів.

Аналіз батьківської лінії (Y-DNA)
Тільки для чоловіків. Визначається гаплогруппа (древній рід) по Y-хромосомі, яка показує, в яких міграційних процесах брали участь ваші предки по батьківській лінії, гаплотип (від 12 до 111 маркерів). Пошук у всесвітній базі даних генетичних кузенів.
Аналіз материнської лінії (mtDNA)
Для жінок і чоловіків. Визначається гаплогруппа (древній клан) по мітохондріальній ДНК, яка показує, в яких міграційних процесах брали участь ваші предки по материнській лінії, значення відмінностей від Стандартної Кембриджської послідовності. Пошук у всесвітній базі даних генетичних кузенів.
Family Finder (Пошук родичів і Етнічний склад)
Для жінок і чоловіків. Аналіз ДНК Family Finder дозволяє дізнатися, скільки відсотків у вас якої етнічної групи (наприклад, східно-європеєць, єврей), а також знайти генетичних "кузенів" в межах 5-6 поколінь, незалежно від лінії, чоловічої чи жіночої.

Як перевірити єврейське походження