Записатися
Як зробити
аналіз ДНК з будь-якого міста
Часті
питання
Задати
питання
Ціна: 6 300 грн

Аналіз ДНК дядько / тітка - племінник / племінниця

Аналіз ДНК дядько-тітка може визначити, чи є передбачувані дядьки й тітки біологічними дядьком або тіткою.

Учасники аналізу дядько-тітка

Обов'язково: дядько / тітка (рідні брат чи сестра передбачуваного батька або матері) і дитина.
Опціонально: мати, ще одна дитина, ще один дядько / тітка
У цьому аналізі рекомендується участь матері для більш високої точності.

Якщо необхідно встановити спорідненість дядько-племінник (по чоловічій лінії), рекомендується тестування Y-хромосоми, яке дає остаточний результат - або 0%, або 99,9+ % ймовірності. У ньому участь матері не потрібно.

Якщо необхідно встановити спорідненість з максимальною точністю, і є додаткові родичі передбачуваного батька, рекомендується генетична реконструкція.

У яких випадках проводять аналіз ДНК дядько / тітка

У разі, якщо необхідно провести аналіз ДНК на батьківство, якщо зразки батька недоступні, аналіз ДНК дядько / тітка допомагає встановити батьківство, використовуючи ДНК іншої дитини цього передбачуваного батька. Наприклад, у матері є дитина, і вона хоче знати, чи є передбачуваний батько біологічним батьком дитини. Передбачуваний батько далеко, або недоступний, або його немає в живих. Якщо є брат або сестра батька, його ДНК-профіль можна порівняти з профілем дитини.

Забір матеріалу для аналізу на спорідненість дядько / тітка

Стандартний матеріал для тесту ДНК - клітини епітелію, забір матеріалу проводиться за допомогою простого мазка ватними паличками з внутрішньої сторони щоки. Забір матеріалу можна зробити:

 • у нас в центрах (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Харків, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці);
 • виклик фахівця додому;
 • самостійно, використовуючи наш набір або звичайні ватні палички і паперові конверти, матеріал потрібно привезти нам або надіслати .
 • Інструкція по забору матеріалу
  Бланк заказа аналізу дядько / тітка

  Не варто хвилюватись, що ви щось зробите неправильно - навіть якщо матеріалу буде недостатньо для виділення ДНК, ми надаємо право безкоштовно перездати матеріал.

Нестандартні зразки


Перелік нестандартніх матеріалів

Для аналізу дядько-тітка можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явною процедури.

Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, у кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах.

Терміни виконання аналізу ДНК

Стандартний аналіз дядько / тітка 10-14 робочих днів
Терміновий 8-9 робочих днів
Cупертерміновий 3-4 робочих дня
VIP 2 робочих дня
По нестандартним матеріалам додатково 2 роб.дня

Результат аналізу ДНК дядько / тітка

В результаті ДНК аналізу на визначення спорідненості дядько-тітка Ви отримуєте заключення з одним із наступних висновків:

Висока ймовірність спорідненості. Багато локусів (рядків) ДНК-профілю дитини збігаються зі значеннями тітки / дядька. Робиться статистичний розрахунок виходячи з частоти виникнення локусів в популяції. Для більш високої точності бажано участь матері. Однак навіть за двох учасників зазвичай точність досить висока - понад 90%.
Низька вірогідність спорідненості. Немає збігу більшості локусів в ДНК-профілі дитини і тітки / дядька. Робиться статистичний розрахунок виходячи з частоти виникнення локусів в популяції. Імовірність спорідненості зазвичай менше 10%.

На відміну від тесту ДНК на батьківство, який завжди дає остаточний результат, в цьому тесті лабораторія розраховує індекс спорідненості. Якщо індекс спорідненості нижче 1.00 (ймовірність спорідненості менше 50%), це означає відсутність родинних стосунків. Якщо індекс спорідненості вище 1.00 (ймовірність спорідненості більше 50%), це означає, що найбільш ймовірно, що між тестованими є родинний зв'язок. Чим вище значення індексу спорідненості, тим вище ймовірність того, що тестовані є біологічними дядьком / тіткою і племінницею / племінником.

В результаті аналізу ДНК на спорідненість містяться ДНК-профілі тестованих, які є унікальними для кожної людини, незалежно від лабораторії, в якій вони проводяться, в будь-який час життя людини. Профілі дядька / тітки і племінників порівнюються на предмет загальних генетичних маркерів.

Всі результати підписуються доктором наук і завіряються печаткою.

Додаткові опції

Розширений аналіз 24-33 локуси. Це рекомендується, якщо в аналізі не бере участь матір / матері.

Електрофореграма. При бажанні можна замовити електрофореграму (зразок) - уявлення генотипування учасників генетичним аналізатором Applied Biosystems.

Умови оплати

Ми надаємо зручні умови для наших клієнтів:

 • Набір для тесту ДНК
 • Договір.
 • Зразок договору аналізу дядько-тітка
 • Поетапна оплата. Перша частина оплачується після того, як ми отримаємо зразки, друга - по готовності результату.
 • Оплату можна здійснити готівкою в нашому центрі, через будь-який банк і банківською картою на сайті.
 • Реквізити для оплати
 • Результат буде надано по бажанню: особисто в руки, по телефону, по електронній пошті, рекомендованим листом поштою, або Нової поштою.

Юридичний аналіз дядько-тітка - племінники


Процедура юридичного аналізу

У разі, якщо аналіз необхідний для використання в посольстві або суді, необхідна ідентифікація особи. Для цього необхідно взяти з собою для кожного учасника: паспорт або свідоцтво про народження учасників.

Можливо провести такий аналіз дистанційно, нам передаються запечатані зразки з протоколом забору матеріалу.

Чому наш аналіз точніше, ніж в інших лабораторіях

 • 16-33 локуси.Чим більше кількість локусів ДНК (маркерів), які аналізуються при виконанні аналізу на батьківство або кровну спорідненість, тим вище точність такого аналізу. Прийнятим в індустрії стандартом є аналіз від 13 до 16 локусів. Лабораторія DDC аналізує мінімум 16 локусів для всіх проведених нами аналізів. Унікальна особливість нашої лабораторії - в разі, якщо має місце мутація (один локус не збігається - таке іноді буває і при підтвердженні батьківства), лабораторія безкоштовно додає до 33 локусів для досягнення гарантованої точності аналізу. При використанні тільки 16 локусів ймовірність батьківства в цьому випадку могла скласти, наприклад, 95%, що вважається невизначеним результатом.
 • Ми використовуємо автоматичне обладнання для ДНК-тестування, яке дає найточніші результати в цій галузі.
 • Усі аналізи робляться двічі, двома різними командами вчених, для виключення будь-яких помилок і людського фактора.