Записатися
Часті
питання
Задати
питання
Ціна: 400 грн

Біометричне тестування - за відбитками пальців

Біометричне тестування, проводиться на спеціальному апаратно-програмному комплексі та дозволяє розкрити закладений природою генетичний потенціал та індивідуальні особливості людини, по малюнку на кінчиках пальців. Це звіт, що містить кілька інформаційних блоків з графіками, поясненнями і прикладами, що розкривають значення кожного показника:

Тип ваших візерунків
За поєднанням типів візерунків на кінчиках пальців можна судити про особливості функціонування всіх систем організму.
Тип освіти
Даний показник говорить про те, яка профільна освіта вам підходить якнайкраще, поєднуючи ваші потреби і можливості.
Сфери та напрямки професійної діяльності
Долю людини як фахівця важливо визначати відповідно до індивідуальних особливостей. У цьому випадку висока ймовірність того, що робота буде приносити задоволення і моральне задоволення.
Спорт, ігрове амплуа, рекомендовані види спорту
Дерматогліфіка давно використовується в спортивній генетиці - для виявлення індивідуальної генетичної схильності до спорту, відбору найперспективніших спортсменів і визначення найбільш підходящих для них видів спорту.
Модель самореалізації
Будь-яка людина може брати на себе різні ролі в залежності від ситуації. Але для кожного з нас існує модель самореалізації, яка дозволяє досягати найбільших результатів і відчувати себе найбільш комфортно.
Здоров'я, фактори ризику
В результаті численних досліджень російських вчених були встановлені дерматогліфічні ознаки для багатьох соматичних патологій. Присутність цих ознак у вас на пальцях говорить не про наявність конкретного діагнозу, а побічно вказує на його можливу присутність в групі ризику.
Тип поведінкової адаптації
Знання про природні особливості, сильні та слабкі сторони кожного з нас може дуже допомогти в повсякденному житті. Воно дозволяє виявити найбільш підходящі, комфортні умови життя, саморозвитку і модель взаємодії з оточуючими.
Потенціал нервової системи
Завдяки діяльності центральної нервової системи здійснюється як саморегуляція організму, так і його контакт із зовнішнім середовищем. У функціонуванні різних структур нервової системи можна виділити загальні закономірності, а також диференційовані властивості.
Темперамент
Неповторність психіки кожної людини пов'язана з особливостями фізіологічної будови і розвитку організму, а також з різними зовнішніми впливами соціального середовища. Темперамент обумовлений типом нервової системи і відображає переважно вроджені характеристики поведінки.
Тип сприйняття новизни
В даному розділі описується, яким чином ви сприймаєте нову інформацію.

Відбитки пальців людини є генетичними маркерами і нерозривно пов'язані з фізичними, конституціональними і психологічними ознаками. Відбитки пальців формуються у внутрішньоутробному стані на 13 тижні вагітності, одночасно з центральною нервовою системою і залишаються незмінними протягом усього життя, тому біометричне тестування можна проходити в будь-якому віці. Біометричне тестування абсолютно безболісно і безпечно. Результати не залежать від емоційного стану людини і не втрачають актуальності з плином часу.

Для проходження тестування, необхідно визначення типу візерунка на пальцях обох рук за допомогою спеціального біометричного сканера. Отриманий результат можна роздрукувати, зберегти на USB носій або отримати на електронну поштову скриньку. Дані із зображенням відбитків пальців не зберігаються і не обробляються. Сканер відбитків пальців використовується для виведення зображення на екран комп'ютера, після чого інформація про тип візерунка вводиться в програму вже в знеособленому вигляді, що виключає можливість ідентифікації особи. Методика підтверджена патентом на винахід №2469646.

Біометричний тест допоможе зрозуміти свою дитину, ще до того як він навчиться говорити, визначити сильні і слабкі сторони, дізнатися, який генетичний потенціал в ньому закладено. Біометричне тестування незамінне для профорієнтації дошкільнят, вибору профільної освіти для учнів шкіл та абітурієнтів, визначення напрямку професійної діяльності, широко застосовується для діагностики генетичних захворювань, психологічного консультування, визначення фізіологічних особливостей і генетичної схильності до спорту. Дане тестування, на сьогоднішній день, по праву є найшвидшим, безпечним і достовірним способом розкриття потенціалу людини.


85-95% людей, які пройшли тестування, підтверджують достовірність результатів

Отримавши унікальний біометричний звіт, Ви дізнаєтеся про свій темперамент і генетичні схильності до тих чи інших захворювань. Батьки дитини визначать, в якому виді спорту він зможе домогтися найвищого результату, отримають рекомендації з поведінкової адаптації в колективі. Школяр зможе вибрати потрібну спеціальність в навчанні, а абітурієнт визначити свої професійні вподобання. А також багато іншого.

Зразок звіту біометричного тесту