Гарантії анонімності дослідження

З цілком зрозумілих причин дуже часто Ви не хочете розголошувати сам факт аналізу ДНК на встановлення батьківства або материнства. Анонімність дослідження забезпечується на всіх етапах аналізу ДНК. На початковому етапі Ви самостійно отримуєте необхідні для аналізу ДНК матеріали, особисто відправляєте їх в ДНК-центр. При оплаті аналізу ДНК в якості призначення платежу Ви можете вказати будь-яку інформацію.

На стадії отримання від Вас замовлення йому присвоюється спеціальний реєстраційний номер і всі подальші дослідження ДНК виробляються під цим номером. Навіть наукові співробітники, що виконують аналіз ДНК, не знають Ваших особистих даних, вони працюють із зразками, що мають тільки реєстраційний номер. Ваші особисті дані вносяться в Заключення на самому останньому етапі - при його роздруківці. Роздруківку Заключення виконує той же співробітник лабораторії, який брав замовлення.

Заключення лабораторії про проведенний генетичний аналіз ДНК і додані до нього документи Ви отримаєте на ту адресу, яку самі вказали в анкеті - бланку замовлення ДНК-тесту. За Вашим бажанням, заключення може бути вислано в електронному вигляді тільки на вказану Вами адресу електронної пошти. Будь-яка інформація буде розкрита тільки на вказаний в бланку замовлення номер телефону. Відомості про людину, який замовив аналіз ДНК, результати аналізу, а також сам факт замовлення такого аналізу ні за яких обставин не можуть бути повідомлені третім особам.