Записатися
Як зробити
аналіз ДНК з будь-якого міста
Часті
питання
Задати
питання
Ціна: 2 500 грн

ДНК-профіль

Профіль ДНК, або генетичний паспорт, є постійним засобом ідентифікації. Ваш персональний паспорт ДНК залишається незмінним з моменту зачаття до кінця життя. Паспорт ДНК показує Вашу генетичну схожість з членами сім'ї, а також генетичну унікальність, яка відрізняє Вас від усього іншого світу.

У яких випадках робиться ДНК-профіль

 • У разі пошуку зниклої людини в зв'язку з викраденням, нещасним випадком або стихійним лихом, це ДНК-профіль повністю відповідає стандартам ідентифікації ДНК (CODIS). Маючи генетичний паспорт на руках, можна зекономити дорогоцінний час, маючи можливість швидко порівняти ДНК зниклого людини з будь-якими знайденими зразками ДНК.
 • Генетичний паспорт допоможе також у разі, коли вже є профіль ДНК батька або матері, порівняння генетичних маркерів (локусів) покаже, чи є родинний зв'язок між ними і тестуємим.
 • Іноді буває необхідно з'ясувати, чи міститься певний матеріал (кров, сперма) - тест на зраду. У цьому випадку також можна провести аналіз біологічної плями.

Види ДНК-профілю

 • Профіль по аутосомним хромосомам. У більшості випадків робиться профіль по аутосомним хромосомам, у ньому проводиться встановлення близької спорідненості, звірка знайденого зразка з контрольним зразком. Стандартні локуси: D3S1358, vWA, D16S539, CSF1PO, TPOX, D8S1179, D21S11, D18S51, D2S441, D19S433, TH01, FGA, D22S1045, D5S818, D13S317, D7S820, SE33, D1S1656, D2S1338, Amelogenin. Обов'язково погоджуйте список локусів, якщо необхідно порівняти з готовим ДНК-профілем .
 • Профіль по Y-хромосомі. У випадку спорідненості по чоловічій лінії потрібно використовувати Y-хромосому.
 • Профіль по Х-хромосомі. У деяких випадках споріднення (сестри по батькові, бабуся по батькові і внучка) потрібно використовувати Х-хромосому.
 • Профіль по мітохондріальній ДНК. У випадку встановлення спорідненості по материнській лінії потрібно використовувати мітохондріальну ДНК.

Результат аналізу ДНК-профілю

В результаті аналізу міститься ДНК-профіль тестованого, який є унікальним для кожної людини, незалежно від лабораторії, в якій вони проводяться, в будь-який час життя людини. Профіль можна порівняти з іншим профілем на предмет близької спорідненості.

Всі результати підписуються доктором наук і завіряються печаткою.

Забір матеріалу для ДНК-профілю

Стандартний матеріал для тесту ДНК - клітини епітелію, забір матеріалу проводиться за допомогою простого мазка ватними паличками з внутрішньої сторони щоки. Забір матеріалу можна зробити:

 • у нас в центрах (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Харків, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці);
 • виклик фахівця додому (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Харків, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці);
 • самостійно, використовуючи наш набір або звичайні ватні палички або паперові конверти, матеріал потрібно привезти нам або надіслати .
 • Інструкція по забору матеріалу
  Бланк замовлення аналізу ДНК-профілю

  Не варто хвилюватись, що ви щось зробите неправильно - навіть якщо матеріалу буде недостатньо для виділення ДНК, ми надаємо право безкоштовно перездати матеріал.

Нестандартні зразки


Список нестандартних матеріалів

Для аналізу можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явною процедури.

Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, у кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах.

Терміни виконання аналізу ДНК

Стандартний аналіз ДНК-профіль
Терміновий
Cупертерміновий
VIP-аналіз
По нестандартним матеріалами додатково 2 робочих дня

Додаткові опції

Розширений аналіз 25-33 локуси. Якщо у вас є побажання по локусам, необхідно узгодити до аналізу списків локусів.

Електрофореграма. При бажанні можна замовити електрофореграму (зразок) - уявлення генотипування учасників генетичним аналізатором Applied Biosystems.

Умови оплати

Ми надаємо зручні умови для наших клієнтів:

 • Набір для тесту ДНК
 • Договір.
 • Зразок договору аналізу ДНК-профілю
 • Поетапна оплата. Перша частина оплачується після того, як ми отримаємо зразки, друга - по готовності результату.
 • Оплату можна здійснити готівкою в нашому центрі, через будь-який банк і банківською картою на сайті.
 • Реквізити для оплати
 • Результат буде надано по бажанню: особисто в руки, по телефону, по електронній пошті, рекомендованим листом поштою, або Нової поштою.

Юридичний аналіз ДНК-профілю


Процедура юридичного аналізу

У разі, якщо аналіз необхідний для використання в посольстві або суді, необхідна ідентифікація особи. Для цього необхідно взяти з собою для кожного учасника: паспорт або свідоцтво про народження учасників.

Можливо провести такий аналіз дистанційно, нам передаються запечатані зразки з протоколом забору матеріалу.

Чому наш аналіз точніше, ніж в інших лабораторіях

 • 16-33 локуса.Чим більше кількість локусів ДНК (маркерів), які аналізуються при виконанні аналізу на батьківство або кровну спорідненість, тим вище точність такого аналізу. Прийнятим в індустрії стандартом є аналіз від 13 до 16 локусів. Лабораторія DDC аналізує мінімум 16 локусів для всіх проведених нами аналізів. Унікальна особливість нашої лабораторії - в разі, якщо має місце мутація (один локус не збігається - таке іноді буває і при підтвердженні батьківства), лабораторія безкоштовно додає до 33 локусів для досягнення гарантованої точності аналізу. При використанні тільки 16 локусів ймовірність батьківства в цьому випадку могла скласти, наприклад, 95%, що вважається невизначеним результатом.
 • Ми використовуємо автоматичне обладнання для ДНК-тестування , яке дає найточніші результати в цій галузі.
 • Всі аналізи робляться двічі , двома різними командами вчених, для виключення будь-яких помилок і людського фактора.