Записатися
Задати
питання
Цена: 9 500 грн або 3 300грн

Эффективність ліків

В цьому звіті представлена інформація про індивідуальну реакцію вашої організму на лікарські препарати. Ми вивчаємо генетичні маркери, що впливають на необхідну вам дозировку препарату, його токсичність та ефективність.

Наші генетичні особливості впливають на засвоювання і розщеплення лікарських препаратів. В залежності від того, насколько добре препарат засвоюється і виводиться организмом конкретної людини, можна змінити ефективну дозировку, вірогідність побічних ефектів, а також у цілому - ефективність препарату для лікування.

Перш, ніж приступати до лікування, ми рекомендуємо проконсультуватися з лікарем, який зможе коректно інтерпретувати результати вашого аналізу і підібрати для вас індивідуальну програму лікування, враховуючи і ваші генетичні схильності і історію хвороби.

Зразок звіту ефективності ліків

Ви можете знайти в особистому кабінеті потрібну вам групу препаратів і зрозуміти, які з них найбільш безпечні або ефективні для вас.

Детальний звіт про ефективність ліків

Якщо вас цікавить конкретний препарат, ви можете знайти його за назвою діючої речовини або комерційному назвою препарату.

Технологія

  • Аналіз проводиться за допомогою геномного аналізатора наступного покоління Illumina MiSeq
  • Аналізується 565 000 маркерів ДНК за допомогою технології мікрочіпа
  • Великий обсяг виконуваних аналізів дозволяє лабораторії надавати послуги за оптимальними цінами.
  • Використовуються тільки оригінальні свіжі реагенти, а прилади своєчасно проходять технічне обслуговування та оновлення, що гарантує найвищу якість одержуваних даних.