Записатися
Як зробити
аналіз ДНК з будь-якого міста
Часті
питання
Задати
питання
Ціна: 6 300 грн

Аналіз ДНК бабуся і дідусь

Аналіз ДНК бабуся-дідусь-внуки може визначити, чи є передбачувані бабуся і / або дідусь біологічними бабусею і дідусем дитини.

Учасники аналізу бабуся-дідусь

Обов'язково: бабуся чи дідусь, дитина.
Опціонально: другий з батьків батька, матір, додаткова дитина.
У цьому аналізі рекомендується участь обох батьків батька, в цьому випадку точність буде не менше 99%, така ж як на батьківство. Якщо немає такої можливості, то бажано включити в аналіз мати. Якщо і це неможливо, рекомендується робити розширений аналіз.

Якщо необхідно встановити спорідненість між дідусем по батькові та онуком, рекомендується тестування Y-хромосоми , яке дає остаточний результат - або 0%, або 99,9 +% ймовірності . У ньому участь матері не потрібно.

Якщо необхідно встановити спорідненість між бабусею по батькові та онукою, рекомендується порівняння Х-хромосоми , яке дає остаточний результат - або 0%, або 99,9 +% ймовірності . У ньому участь матері не потрібно.

Якщо необхідно встановити спорідненість з максимальною точністю, і є додаткові родичі передбачуваного батька, рекомендується генетична реконструкція.

У яких випадках проводять аналіз ДНК бабуся / дідусь

У разі, якщо необхідно провести аналіз ДНК на батьківство, якщо зразки батька недоступні, аналіз ДНК Дідусь / Бабуся допомагає встановити батьківство, використовуючи ДНК бабусі і дідуся (батьків передбачуваного батька) .Наприклад, у матері є дитина, і вона хоче знати , чи є передбачуваний батько біологічним батьком дитини. Передбачуваний батько далеко, або недоступний, або його немає в живих. Якщо біологічні батьки батька живі (тобто передбачувані бабуся і дідусь дитини), з їх зразків може бути отриманий профіль ДНК відсутнього передбачуваного батька.

Забір матеріалу для аналізу на спорідненість бабуся-дідусь

Стандартний матеріал для тесту ДНК - клітини епітелію, забір матеріалу проводиться за допомогою простого мазка ватними паличками з внутрішньої сторони щоки. Забір матеріалу можна зробити:

 • у нас в центрах (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Харків, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці);
 • виклик фахівця додому;
 • самостійно, використовуючи наш набір або звичайні ватні палички і паперові конверти, матеріал потрібно привезти нам або надіслати .
 • Інструкція по забору матеріалу
  Бланк замовлення аналізу бабуся-дідусь

  Не варто хвилюватись, що ви щось зробите неправильно - навіть якщо матеріалу буде недостатньо для виділення ДНК, ми надаємо право безкоштовно перездати матеріал.

Нестандартні зразки


Список нестандартних матеріалів

Для аналізу бабусі і дідуся можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явною процедури.

Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, у кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах.

Терміни виконання аналізу ДНК

Стандартний аналіз бабуся-дідусь 10-14 робочих днів
Терміновий 8-9 робочих днів
Cупертерміновий 3-4 робочих дня
VIP 2 робочих дня
По нестандартним матеріалам додатково 2 роб.дня

Результат аналізу ДНК бабуся-дідусь

Якщо в аналізі бере участь бабуся і дідусь (батько й мати батька):

Спорідненість підтверджується
Імовірність спорідненості >99%
У кожному локусі (рядку) дитини є збіглі значення алелі з бабусею чи дідусем. Такий однозначний результат гарантується тільки за участі обох батьків батька.
Спорідненість виключається
Імовірність спорідненості 0%
Немає збігу в більш ніж двох локусах. Спорідненість виключено на 100%. Такий однозначний результат гарантується тільки за участі обох батьків батька.

Якщо в аналізі бере участь бабуся чи дідусь (один з батьків батька):

Імовірність родинних стосунків висока
Багато локусів (рядків) ДНК-профілю дитини збігаються зі значеннями бабусі / дідуся. Робиться статистичний розрахунок виходячи з частоти виникнення локусів в популяції. Для більш високої точності бажано участь матері. Однак навіть за двох учасників зазвичай точність досить висока - понад 90%. Точність в кожному випадку різна, залежить від частоти виникнення локусів в популяції.
Спорідненість малоймовірно
Немає збігу більшості локусів в ДНК-профілі дитини і бабусі / дідуся. Робиться статистичний розрахунок виходячи з частоти виникнення локусів в популяції. Імовірність спорідненості зазвичай менше 10%. Для більш високої точності бажано участь матері. Точність в кожному випадку різна, залежить від частоти виникнення локусів в популяції.

В результаті аналізу ДНК на спорідненість містяться ДНК-профілі тестованих, які є унікальними для кожної людини, незалежно від лабораторії, в якій вони проводяться, в будь-який час життя людини.

Всі результати підписуються доктором наук і завіряються печаткою.

Додаткові опції

Розширений аналіз 24-33 локуси. Це рекомендується, якщо в аналізі не беруть участь другий з батьків батька або матір.

Електрофореграма. При бажанні можна замовити електрофореграму (зразок) - уявлення генотипування учасників генетичним аналізатором Applied Biosystems.

Умови оплати

Ми надаємо зручні умови для наших клієнтів:

 • Набір для тесту ДНК
 • Договір.
 • Зразок договору аналізу бабуся-дідусь
 • Поетапна оплата. Перша частина оплачується після того, як ми отримаємо зразки, друга - по готовності результату.
 • Оплату можна здійснити готівкою в нашому центрі, через будь-який банк і банківською картою на сайті.
 • Реквізити для оплати
 • Результат буде надано по бажанню: особисто в руки, по телефону, по електронній пошті, рекомендованим листом поштою, або Нової поштою.

Юридичний аналіз бабуся / дідусь.


процедура юридичного аналізу

У разі, якщо аналіз необхідний для використання в посольстві або суді, необхідна ідентифікація особи. Для цього необхідно взяти з собою для кожного учасника: паспорт або свідоцтво про народження учасників.

Можливо провести такий аналіз дистанційно, нам передаються запечатані зразки з протоколом забору матеріалу.

Чому наш аналіз точніше, ніж в інших лабораторіях

 • 16-33 локуси. Чим більша кількість локусів ДНК (маркерів), які аналізуються при виконанні аналізу на батьківство або кровну спорідненість, тим вище точність такого аналізу. Прийнятим в індустрії стандартом є аналіз від 13 до 16 локусів. Лабораторія DDC аналізує мінімум 16 локусів для всіх проведених нами аналізів. Унікальна особливість нашої лабораторії - в разі, якщо має місце мутація (один локус не збігається - таке іноді буває і при підтвердженні батьківства), лабораторія безкоштовно додає до 33 локусів для досягнення гарантованої точності аналізу. При використанні тільки 16 локусів ймовірність батьківства в цьому випадку могла скласти, наприклад, 95%, що вважається невизначеним результатом.
 • Ми використовуємо автоматичне обладнання для ДНК-тестування, яке дає найточніші результати в цій галузі.
 • Всі аналізи робляться двічі, двома різними командами вчених, для виключення будь-яких помилок і людського фактора.