Аналізи ДНК за світовими стандартами

Ми робимо аналізи для ТВ

Новий NIPT-тест Panorama на хромосомні відхилення

  • трисомії хромосом 21 (синдром Дауна), 18 (синдром Едвардса), 13 (синдром Патау), патологію статевих хромосом
  • визначення статі плоду (за бажанням)
  • синдроми делеції 1р36 і 22q (синдром Ді Джорджі)
  • інші найбільш часті мікроделеціонні синдроми (Ангельмана, "котячого крику", Прадера-Віллі), які можуть серйозно вплинути на здоров'я дитини
  • Дізнатися більше...

Наші послуги

Наші переваги

Найвища точність

Термін виконання - від 1 дня

Працюємо без вихідних

Міжнародні акредитації

Поетапна оплата

Можна зробити самостійно

Чому ми лідери в галузі тестування ДНК

DNA Diagnostics Center (США) є найбільшою лабораторією в світі, має 20-річний досвід у сфері тестування ДНК. Завдяки цьому ми можемо запропонувати нашим клієнтам вигідні ціни за умови найвищої якості, а також високу швидкість виконання тестів. DDC має представництва в багатьох країнах світу. З 2006 року ми надаємо послуги з аналізами ДНК на встановлення батьківства та інших споріднених зв'язків в країнах СНД.

Наші гарантії якості:

  • Кожен аналіз ДНК виконується двічі. Дві команди незалежно обробляють зразки кожного тесту і порівнюють результати між собою. Це виключає можливість помилок.
  • Вчений склад. В лабораторії DDC працює понад 200 висококваліфікованих науковців, серед них 12 докторів наук. Кожен аналіз перед видачею затверджується доктором наук.
  • Розширений аналіз. Якщо необхідно, наша лабораторія проаналізує додаткові маркери (до 33 локусів) для забезпечення точних результатів. Це додаткове тестування корисно, коли ми зустрічаємося зі складною ситуацією - наприклад, генетичні мутації або передбачувані батьки, які мають родинний зв'язок.
  • Новітні технології. Наша лабораторія оснащена останніми досягненнями в області тестування ДНК. ПЛР Термоциклеры, автоматичні системи, генетичні аналізатори лідера в цій галузі Applied Biosystems скорочують до мінімуму можливість людської помилки, допомагаючи забезпечити точність аналізів ДНК. Новітнє автоматичне обладнання дозволяє провести більшу кількість аналізів за одиницю часу, що робить наші ціни поза конкуренцією.
  • Міжнародні акредитації. Наша лабораторія сертифікована відповідно до стандартів ІSО і ААВВ. Висновки нашої лабораторії приймаються в судах і в посольствах США і ЄС. Щорічно організація роботи, стан обладнання, компетенція персоналу і якість досліджень перевіряється міжнародними акредитаційними комісіями. Це дуже жорстка перевірка, яку можуть пройти далеко не всі лабораторії.