Записатися
Як зробити
аналіз ДНК з будь-якого міста
Часті
питання
Задати
питання
Ціна: 13 500 грн

Генетична реконструкція

Генетична реконструкція - це складна генетична експертиза, яка може виконуватися, якщо передбачуваний батько не доступний для аналізу на батьківство, а інші генетичні експертизи, такі як аналіз ДНК "дідусь / бабуся", виключені як можливі опції тестування для непрямого визначення, хто є біологічним батьком дитини.

Порівнюючи ДНК-профіль дитини з ДНК відомих родичів передбачуваного батька, генетична реконструкція ДНК може визначити, чи є біологічний родинний зв'язок між дитиною і родичами передбачуваного батька. Тестовані учасники, в свою чергу, можуть інтерпретувати результати аналізу як непрямий доказ того, чи є родинний зв'язок між дитиною і відсутнім передбачуваним батьком.

Учасники аналізу "генетична реконструкція"

 • Якщо мати дитини доступна для тестування, нам потрібно буде протестувати її, дитину, і як мінімум два близьких родича відсутнього передбачуваного батька.
 • Якщо мати дитини недоступна для тестування, нам потрібно буде протестувати дитину, і як мінімум три близьких родича відсутнього передбачуваного батька.
 • Близькими родичами вважаються біологічні батьки, діти і рідні брати / сестри передбачуваного батька.

Забір матеріалу для аналізу "генетична реконструкція"

Стандартний матеріал для тесту ДНК - клітини епітелію, забір матеріалу проводиться за допомогою простого мазка ватними паличками з внутрішньої сторони щоки. Забір матеріалу можна зробити:

 • у нас в центрах (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Харків, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці);
 • виклик фахівця додому;
 • самостійно, використовуючи наш набір або звичайні ватні палички і паперові конверти, матеріал потрібно привезти нам або надіслати .
 • Інструкція по забору матеріалу
  Бланк замовлення аналізу "генетична реконструкція"

  Не варто хвилюватись, що ви щось зробите неправильно - навіть якщо матеріалу буде недостатньо для виділення ДНК, ми надаємо право безкоштовно перездати матеріал.

Нестандартні зразки


Список нестандартних матеріалів

Для аналізу можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явною процедури.

Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, у кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах.

Терміни виконання аналізу ДНК

Стандартний аналіз "генетична реконструкція" 15-20 робочих днів

Результат аналізу ДНК "генетична реконструкція"

В результаті ДНК аналізу "генетична реконструкція" Ви отримуєте заключення з одним із наступних висновків:
1. Висока ймовірність спорідненості

Багато локусів (рядків) ДНК-профілю дитини збігаються зі значеннями родичів. Робиться статистичний розрахунок виходячи з частоти виникнення локусів в популяції.

2. Низька ймовірність спорідненості

Генетична реконструкція дає більшу точність аналізів на спорідненість, ніж аналізи бабусі / дідуся, дядьки / тітки, братів / сестер.

В результаті аналізу ДНК на спорідненість містяться ДНК-профілі тестованих, які є унікальними для кожної людини, незалежно від лабораторії, в якій вони проводяться, в будь-який час життя людини. Профілі порівнюються на предмет загальних генетичних маркерів.

Всі результати підписуються доктором наук і завіряються печаткою.

Додаткові опції

Електрофореграма . При бажанні можна замовити електрофореграму (зразок) - уявлення генотипування учасників генетичним аналізатором Applied Biosystems.

Умови оплати

Ми надаємо зручні умови для наших клієнтів:

 • Набір для тесту ДНК
 • Договір.
 • Зразок договору на аналіз "генетична реконструкція"
 • Поетапна оплата. Перша частина оплачується після того, як ми отримаємо зразки, друга - по готовності результату
 • Оплату можна здійснити готівкою в нашому центрі, через будь-який банк і банківською картою на сайті.
 • Реквізити для оплати
 • Результат буде надано за вашим бажанням :особисто в руки, по телефону, по електронній пошті, рекомендованим листом поштою, або Нової поштою

Юридичний аналіз "генетична реконструкція"


процедура юридичного аналізу

В разі, якщо аналіз необхідний для використання в посольстві або суді, необхідна ідентифікація особи. Для цього необхідно взяти з собою для кожного учасника: паспорт або свідоцтво про народження учасників.

Можливо провести такий аналіз дистанційно, нам передаються запечатані зразки з протоколом забору матеріалу.

Чому наш аналіз точніше, ніж в інших лабораторіях

 • 16-33 локуси. Чим більше кількість локусів ДНК (маркерів), які аналізуються при виконанні аналізу на батьківство або кровну спорідненість, тим вище точність такого аналізу. Прийнятим в індустрії стандартом є аналіз від 13 до 16 локусів. DDC Лабораторія аналізує 16 мінімум локусів для всіх проведених нами аналізів. Унікальна особливість нашої лабораторії - в разі, якщо має місце мутація (один локус не збігається - таке іноді буває і при підтвердженні батьківства), лабораторія безкоштовно додає до 33 локусів для досягнення гарантованої точності аналізу. При використанні тільки 16 локусів ймовірність батьківства в цьому випадку могла скласти, наприклад, 95%, що вважається невизначеним результатом.
 • Ми використовуємо автоматичне обладнання для ДНК-тестування, яке дає найточніші результати в цій галузі.
 • Всі аналізи робляться двічі , двома різними командами вчених, для виключення будь-яких помилок і людського фактора.