Технологія і обладнання

Лабораторія отримує зразки ДНК (палички з ротовими мазками). Ці палички схожі на гігієнічні ватні палички, але ми використовуємо спеціальні палички з полімеру Дакрон & reg; замість вати для забезпечення найкращого забору зразків ДНК. Коли зразки приходять до лабораторії, наш персонал перевіряє кожен набір зразків, перевіряючи на предмет цілісності упаковки. Якщо упаковка в порядку, зразки підлягають розробленої нами процедурі тестування ДНК Dual Process & trade; (Подвійна обробка) . Дві незалежні групи роблять наступне:

  • Перевіряють супровідну документацію, для контролю правильності заповнення всіх форм.
  • Присвоюється номер справи кожного набору зразків і створюються записи в базі даних.
  • Беруть половину зразків і виділяють з них ДНК. Очищення і виділення ДНК виконується з використанням розробленої нами технології Biomek & reg; robotics systems . Ця технологія дозволяє обробляти одночасно 384 зразка, що збільшує швидкість і знижує можливість людської помилки, в порівнянні традиційною обробкою лаборантами.
  • Виконують полімеразну ланцюгової реакції (ПЛР) для створення мільярдів копій маркерів ДНК з використанням технології GeneAmp® PCR.
  • Аналізують продукт ПЛР з використанням генетичних аналізаторів ABI Prism & reg; 3100 (виробник Applied Biosystems - лідер в галузі). Визначають розміри генетичних маркерів кожного зразка, генеруючи вихідні дані для аналізу ДНК.

Персонал ретельно контролює зразки і виконання кожного кроку за допомогою системи Dual Process & trade ;. Вихідні дані двох груп перевіряються директором лабораторії - доктором наук. Якщо дані не розходяться, він виконує статистичні розрахунки над кожним аналізом ДНК.

В аналізі на батьківство генетичні паспорти передбачуваного батька, матері і дитини порівнюються. Результати аналізу ДНК на батьківство містять генетичні паспорти учасників тесту, з розмірами алелів досліджуваних генетичних маркерів. Вони також містять індекс батьківства (PI) кожного маркера & mdash; статистична величина, що означає, наскільки сильно це збіг у певному локусі може означати наявність родинних стосунків. Якщо індекс батьківства (PI) дорівнює нулю, маркери дитини в певному локусі не збігаються з маркерами батька. Якщо PI дорівнює 1.0 або вище, це означає збіг, значення залежить від частоти цього значення в популяції.

PI кожного маркера перемножуються і виробляють Комбінований Індекс Батьківства (CPI). Наприклад, якщо CPI дорівнює 100 000, це означає, що ймовірність того, що тестований передбачуваний батько є біологічним батьком дитини, в 100 000 раз вище, ніж у випадкового, що не тестується, що не має відношення до дитини чоловіка в популяції. Потім CPI конвертується в Імовірність Батьківства, яка означає ймовірність того, що тестований чоловік - батько.

Наша лабораторія зазвичай досягає ймовірність батьківства як мінімум 99.999% & mdash; це означає, що існує всього 0.001% ймовірність, що інший випадкова людина може мати таку ж ДНК і бути біологічним батьком дитини.