Записатися
Як зробити
аналіз ДНК з будь-якого міста
Часті
питання
Задати
питання
Ціна: 4 500руб

Близнюковий тест

Метою проведення близнецового аналізу ДНК є точне визначення того факту, є близнюки двуяйцевими або однояйцевими. Близнюки і їхні батьки нерідко вдаються до проведення даного аналізу для того, щоб задовольнити власну цікавість. Для інших проведення близнецового тесту є гарантією для можливості майбутнього медичного втручання - справа в тому, що однояйцеві близнюки є ідеальними донорами один для одного.

Учасники аналізу

Обов'язково: 2 близнюка.

Визначити, чи є близнюки однояйцевими або двуяйцевими, можна під час вагітності по УЗД плаценти, або після пологів, з огляду плаценти. Однак цей метод не є точним на 100%, і вчені рекомендують тест ДНК для визначення зиготності. Також бувають випадки, коли губляться медичні записи з цього питання, або виникають сумніви через фізичні ознаки, коли близнюки виростають. У таких випадках тільки тест ДНК може допомогти дізнатися правду. Близнюковий тест порівнює профілі ДНК близнюків, і визначає, ідентичні вони чи ні.

У чому відмінність однояйцевих і двуяйцевих близнюків?

Близнюки однояйцеві розвиваються з однієї зиготи (з'єднання сперматозоїда і яйцеклітини під час зачаття). У зв'язку з тим, що вони розвивалися з однієї зиготи, яка розділилася на ранніх стадіях, однояйцеві близнюки мають ідентичний профіль ДНК.

Близнюки двояйцеві розвиваються з двох зигот - дві яйцеклітини запліднюють два сперматозоїди. Вони розвиваються з двох зигот, отже, ДНК експертиза у двуяйцових близнюків визначить різні профілі ДНК. Їх профілі, подібно профілів ДНК будь-яких сестер і братів, можуть бути абсолютно різними.

Забір матеріалу для близнецового тесту

Стандартний матеріал для тесту ДНК - клітини епітелію, забір матеріалу проводиться за допомогою простого мазка ватними паличками з внутрішньої сторони щоки. Забір матеріалу можна зробити:

 • у нас в центрах (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Харків, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці);
 • виклик фахівця додому;
 • самостійно, використовуючи наш набір або звичайні ватні палички і паперові конверти, матеріал потрібно привезти нам або надіслати .
 • Інструкція по забору матеріалу
  Бланк замовлення близнюкового тесту

  Не варто хвилюватись, що ви щось зробите неправильно - навіть якщо матеріалу буде недостатньо для виділення ДНК, ми надаємо право безкоштовно перездати матеріал.

Нестандартні зразки


Список нестандартних матеріалів

Для аналізу можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явною процедури.

Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, у кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах.

Терміни виконання аналізу ДНК

Стандартний аналіз 8-10 робочих днів
Терміновий 5-6 робочих днів
Cупертерміновий 3-4 робочих дня
VIP 2 робочих дня
По нестандартним матеріалам додатково 2 роб.дня

Результат аналізу близнюкового аналізу

В результаті близнюкового тесту Ви отримуєте заключення з одним із наступних висновків:

1. Близнюки однояйцеві, мають однаковий профіль ДНК


2. Близнюки двояйцеві, мають різні профілі ДНК, як брат і сестра.

Всі результати завіряються печаткою.

Додаткові опції

Розширений аналіз 24-33 локуси.

Електрофореграма. При бажанні можна замовити електрофореграмме ( зразок ) - уявлення генотипування учасників генетичним аналізатором Applied Biosystems.

Умови оплати

Ми надаємо зручні умови для наших клієнтів:

 • Набір для тесту ДНК
 • Договір.
 • Зразок договору близнюкового тесту
 • Поетапна оплата. Перша частина оплачується після того, як ми отримаємо зразки, друга - по готовності результату.
 • Оплату можна здійснити готівкою в нашому центрі, через будь-який банк і банківською картою на сайті.
 • Реквізити для оплати
 • Результат буде надано по бажанню: особисто в руки, по телефону, по електронній пошті, рекомендованим листом поштою, або Нової поштою.

Юридичний аналіз "близнюковий тест"


процедура юридичного аналізу

У разі, якщо аналіз необхідний для використання в посольстві або суді, необхідна ідентифікація особи. Для цього необхідно взяти з собою для кожного учасника: паспорт або свідоцтво про народження учасників.

Можливо провести такий аналіз дистанційно, нам передаються запечатані зразки з протоколом забору матеріалу.

Чому наш аналіз точніше, ніж в інших лабораторіях

 • 16-33 локуси.Чим більше кількість локусів ДНК (маркерів), які аналізуються при виконанні аналізу на батьківство або кровну спорідненість, тим вище точність такого аналізу. Прийнятим в індустрії стандартом є аналіз від 13 до 16 локусів. Лабораторія DDC аналізує мінімум 16 локусів для всіх проведених нами аналізів. Унікальна особливість нашої лабораторії - в разі, якщо має місце мутація (один локус не збігається - таке іноді буває і при підтвердженні батьківства), лабораторія безкоштовно додає до 33 локусів для досягнення гарантованої точності аналізу. При використанні тільки 16 локусів ймовірність батьківства в цьому випадку могла скласти, наприклад, 95%, що вважається невизначеним результатом.
 • Ми використовуємо автоматичне обладнання для ДНК-тестування , яке дає найточніші результати в цій галузі.
 • Всі аналізи робляться двічі , двома різними командами вчених, для виключення будь-яких помилок і людського фактора.