Записатися
Як зробити
аналіз ДНК з будь-якого міста
Часті
питання
Задати
питання
Ціна: 6 900 грн

Порівняння Y-хромосоми

Порівняння Y-хромосоми дозволяє визначити, чи існує родинний зв'язок між тестованими чоловіками по чоловічій лінії. Якщо чоловіки - родичі по чоловічій лінії (брати, дядько і племінник, дід і онук), профіль по Y-хромосомі буде у них ідентичним.

Учасники аналізу порівняння Y-хромосоми

Обов'язково: 2 учасники чоловічої статі.

Опціонально: ще один учасник чоловічої статі (вказати, з ким порівнювати).

Участь матері не потрібно.

Якщо існує ймовірність, що, крім передбачуваного батька, інший його родич чоловічої статі може бути батьком (Тобто два брата, або батько і син - мали стосунки з матір'ю дитини), вам не слід використовувати аналіз порівняння Y-хромосоми.

У яких випадках проводять аналіз ДНК Y-хромосоми

Якщо немає можливості провести тест на батьківство, можна провести порівняння Y-хромосоми між двома братами по батькові . Якщо профіль по Y-хромосомі у них однаковий, практично доведено, що у них спільний батько. Якщо профілі не збігаються, то батьки у них різні. Цей тест краще, ніж брат-брат, так як не вимагає участі матері, і точність завжди >99,9%.

Якщо немає можливості провести тест на батьківство, можна провести порівняння Y-хромосоми між дідом - батьком передбачуваного батька - і дитиною чоловічої статі . Якщо профіль по Y-хромосомі у них однаковий, то вони належать до однієї чоловічій лінії споріднення. Якщо профілі не збігаються, то не належать. Цей тест краще, ніж дід-онук, так як не вимагає участі матері чи бабусі, і точність завжди >99,9%.

Якщо немає можливості провести тест на батьківство, можна провести порівняння Y-хромосоми між дядьком - братом по батькові передбачуваного батька - і дитиною чоловічої статі . Якщо профіль по Y-хромосомі у них однаковий, то вони належать до однієї чоловічій лінії споріднення. Якщо профілі не збігаються, то не належать. Цей тест краще, ніж дядько-племінник, так як не вимагає участі матері, і точність завжди >99,9%.

Забір матеріалу для аналізу порівняння Y-хромосоми

Стандартний матеріал для тесту ДНК - клітини епітелію, забір матеріалу проводиться за допомогою простого мазка ватними паличками з внутрішньої сторони щоки. Забір матеріалу можна зробити:

 • у нас в центрах (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Харків, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці);
 • виклик фахівця додому;
 • самостійно, використовуючи наш набір або звичайні ватні палички і паперові конверти, матеріал потрібно привезти нам або надіслати .
 • Інструкція по забору матеріалу
  Бланк замовлення аналізу порівняння Y-хромосоми

  Не варто хвилюватись, що ви щось зробите неправильно - навіть якщо матеріалу буде недостатньо для виділення ДНК, ми надаємо право безкоштовно перездати матеріал.

Нестандартні зразки


Список нестандартних матеріалів

Для аналізу Y-хромосоми можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явною процедури.

Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, у кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах.

Терміни виконання аналізу ДНК

Стандартний аналіз порівняння Y-хромосоми 10-14 робочих днів
Терміновий 8-9 робочих днів
Cупертерміновий 5-6 робочих днів
По нестандартним матеріалам додатково 2 роб.дня

Результат аналізу порівняння Y-хромосоми

Учасники анализу належать до однієї чоловічій лінії споріднення.
Імовірність спорідненості при цьому >99,9%.
В учасників однаковий профіль, збіги за всіма локусами.

Учасники аналізу не належать до однієї чоловічій лінії споріднення.
Імовірність спорідненості при цьому 0%.
В учасників різний профіль, немає збігу по всім локусам.

Всі результати підписуються доктором наук і завіряються печаткою.

Додаткові опції

Електрофореграма. При бажанні можна замовити електрофореграму(зразок) - уявлення генотипування учасників генетичним аналізатором Applied Biosystems.

Умови оплати

Ми надаємо зручні умови для наших клієнтів:

 • Набір для тесту ДНК
 • Договір.
 • Зразок договору порівняння Y-хромосоми
 • Поетапна оплата. Перша частина оплачується після того, як ми отримаємо зразки, друга - по готовності результату.
 • Оплату можна здійснити готівкою в нашому центрі, через будь-який банк і банківською картою на сайті.
 • Реквізити для оплати
 • Результат буде надано по бажанню: особисто в руки, по телефону, по електронній пошті, рекомендованим листом поштою, або Нової поштою.

Юридичний аналіз дядько-тітка - племінники порівняння Y-хромосоми


процедура юридичного аналізу

У разі, якщо аналіз необхідний для використання в посольстві або суді, необхідна ідентифікація особи. Для цього необхідно взяти з собою для кожного учасника: паспорт або свідоцтво про народження учасників.

Можливо провести такий аналіз дистанційно, нам передаються запечатані зразки з протоколом забору матеріалу.

Чому наш аналіз точніше, ніж в інших лабораторіях

 • 16-33 локуси. Чим більша кількість локусів ДНК (маркерів), які аналізуються при виконанні аналізу на батьківство або кровну спорідненість, тим вище точність такого аналізу. Прийнятим в індустрії стандартом є аналіз від 13 до 16 локусів. Лабораторія DDC аналізує мінімум 16 локусів для всіх проведених нами аналізів. Унікальна особливість нашої лабораторії - в разі, якщо має місце мутація (один локус не збігається - таке іноді буває і при підтвердженні батьківства), лабораторія безкоштовно додає до 33 локусів для досягнення гарантованої точності аналізу. При використанні тільки 16 локусів ймовірність батьківства в цьому випадку могла скласти, наприклад, 95%, що вважається невизначеним результатом.
 • Ми використовуємо автоматичне обладнання для ДНК-тестування , яке дає найточніші результати в цій галузі.
 • Всі аналізи робляться двічі , двома різними командами вчених, для виключення будь-яких помилок і людського фактора.