Аналіз ДНК материнської лінії

Центр ДНК-тестування пропонує Аналіз ДНК по материнській лінії, який відкриє ваше походження по материнській лінії з давніх часів за допомогою тестування мітохондріальної ДНК (mtDNA). Цей аналіз заснований на факті, що і чоловіки, і жінки успадковують мітохондріальну ДНК, розташовану зовні ядра клітини, тільки від матері. Цей ексклюзивний материнський внесок дозволяє відстежити походження по материнській лінії аж до материнського засновника & quot; клану & quot; і дозволяє визначити & quot; гаплогрупи & quot; індивідума - одну з більш ніж двадцяти основних груп, що складають людську расу.

Як це працює?

Близько 175 000 років тому зародилося сучасне людство десь в Східній Африці. Через деякий час, люди почали мігрувати з Африки і заселяти інший світ, і в міру того, як вони оселялися в різних географічних районах, їх ДНК приймала відмінні маркери, створюючи генетичні записи міграцій наших предків по стародавньому світу. Ці маркери визначають гаплогрупу до якої ти ставишся, яка пов'язана з місцем походження, як показано літерами в нижчеподаній карті.


Чи маєте ви відношення до перших поселенців Європи, перед початком Льодовикового періоду (більш ніж 20 000 років тому)? Або ваші предки були більш пізніми переселенцями із сусідньої Азії, або навіть Північної Африки? Чи маєте ви відношення до відомої історичної постаті? Дізнайтеся, замовивши Аналіз ДНК походження по батьківській лінії.

Що повідомлять вам результати аналізу походження по материнській лінії?

Ваш результат аналізу ДНК на походження буде містити вашу гаплогрупу, яка представляє собою місце в світі, звідки пішли ваші предки. Він також містить вихідні дані для аналізу mtDNA, які ви зможете використовувати в багатьох публічно доступних базах даних і проектах по походженню. Пакет буде містити:

  • Визначення вашої гаплогрупи
  • Індивідуальну карту, яка зображує подорож ваших предків, і де вони спочатку оселилися в стародавньому світі.
  • Ваші вихідні дані mtDNA, що включають в себе відмінності між вашою послідовністю і довідкової послідовністю Cambridge. Є варіант тестування mtDNAPlus (HVR1 + HVR2), або mtFullSequence (HVR1 + HVR2 + Coding Region).
  • Факти про вашу гаплогрупу, включаючи в якій частині світу ви зможете знайти "генетичних кузинів" і відомих людей, з такою ж гаплогрупою, як у вас.
  • Конкретні імена і електронні адреси збігів. Чим більше глибина тестування, тим більш близький родинний зв'язок можна підтвердити зі своїми генетичними кузенами.