Аналіз ДНК батьківської лінії

Центр ДНК-тестування пропонує Аналіз ДНК по батьківській лінії, який відкриє ваше походження по батьківській лінії з давніх часів за допомогою тестування Y-хромосоми. Цей аналіз можна зробити тільки чоловікові, оскільки він перевіряє маркери Y-хромосоми для визначення, до якої гаплогрупи по батькові, або & ldquo; клану & rdquo; ви відноситесь. Якщо жінка хоче провести такий тест, вона може надати зразок свого батька, брата або дядька.

Як це працює?

Близько 175 000 років тому зародилося сучасне людство десь в Східній Африці. Через деякий час, люди почали мігрувати з Африки і заселяти інший світ, і в міру того, як вони оселялися в різних географічних районах, їх ДНК приймала відмінні маркери, створюючи генетичні записи міграцій наших предків по стародавньому світу. Ці маркери визначають гаплогрупи, до якої ти ставишся, яка пов'язана з місцем походження, як показано літерами в нижчеподаній карті.


Чи маєте ви відношення до перших поселенців Європи, перед початком Льодовикового періоду (більш ніж 20 000 років тому)? Або ваші предки були більш пізніми переселенцями із сусідньої Азії, або навіть Північної Африки? Чи маєте ви відношення до відомої історичної постаті? Дізнайтеся, замовивши Аналіз ДНК походження по батьківській лінії.

Що повідомлять вам результати аналізу походження по батьківській лінії?

Ваш результат аналізу ДНК на походження буде містити вашу гаплогрупу, яка представляє собою місце в світі, звідки пішли ваші предки. Він також містить вихідні дані, також звані гаплотипом, для аналізу ДНК Y-STR, які ви зможете використовувати в багатьох публічно доступних базах даних і проектах по походженню. Пакет буде містити:

  • Визначення вашої гаплогрупи
  • Індивідуальну карту, яка зображує подорож ваших предків, і де вони спочатку оселилися в стародавньому світі.
  • Ваш профіль Y-STR (гаплотип) - можливо 12 маркерів, 37 маркерів (рекомендується), 67 і 111 маркерів.
  • Факти про вашу гаплогрупу, включаючи в якій частині світу ви зможете знайти & quot; генетичних кузинів & quot; і відомих людей, з такою ж гаплогрупою, як у вас.
  • Конкретні імена і електронні адреси збігів. Чим більше кількість тестованих маркерів, тим ближчий родинний зв'язок можна підтвердити зі своїми генетичними кузенами.