Мій геном - персональна генетика

Ми зробили генетичні тести доступними і зрозумілими, як консультація лікаря або тренера. Результати допомагають нашим клієнтам поліпшити якість життя: точно діагностувати і профілактувати захворювання, спланувати народження здорової дитини, підібрати персональну програму харчування і тренувань і дізнатися про своє походження.

Вартість одного блоку персональної генетики - 9500 грн,  кожного наступного - 3300 грн

Вартість комплексного дослідження (6 блоків персональної генетики) - 17500 грн.
До комплексного дослідження - безкоштовно консультація генетика.

Вартість комплексного дослідження (4 блоків персональної генетики - "Здоров'я та довголіття", "Диєта та фітнес", "Планування дітей", "Ефективність лік") - 14900 грн.
До комплексного дослідження - безкоштовно консультація генетика.


Здоров'я та довголіття

Звіт про ймовірність виникнення 149 різних захворювань, включаючи онкологічні, їх опис, симптоми, заходи профілактики, перелік профільних лікарів, функціональних і лабораторних досліджень.

Генеалогія

Етнічний склад, карта міграції предків по лінії батька і матерії від наших днів до 140 тис. років тому, визначення частки генів неандертальця в геномі.

Таланти і спорт

Рекомендації по вибору найбільш підходящої спортивної секції, інформація про генетичні особливості психіки і характеру, схильність до високого рівня інтелекту і схильностях до музики, мов та математики.

Диєта та фітнес

Програма тренувань і дієти з урахуванням генетичних особливостей. Інформація про особливості обміну речовин, схильність до травм, харчові звички, непереносимості продуктів, гормональний рівень, особливості статури і вплив фізичних навантажень на тіло.

Планування дітей

Відомості про наявність потенційно небезпечних варіантів генів у батьків і ймовірності народження дитини зі спадковими патологіями.   Визначення носійства спадкових моногенних захворювань

Ефективність ліків

Інформація про індивідуальну реакції вашого організму на лікарські препарати

Кожен клієнт отримує доступ до особистого кабінету, де зможе стежити за процесом аналізу, і отримає всю інформацію по результатам. Хоча дані генома статичні, інформація по інтерпретації може змінюватися в міру появляенія нових наукових відкриттів. Дослідження не передбачає роздруківку звіту. Є опція друку короткого звіту (близько 10 сторінок), де міститься основна інформація.