У жінки двоє прекрасних двійнят - від різних батьків

У жінки двоє прекрасних двійнят - від різних батьків

Дата: 16.07.2017

Організм людини іноді дивує. Двійнята абсолютно не схожі один на одного - дівчинка-брюнетка з кучерявим волоссям і хлопчик-блондин з блакитними очима і прямим волоссям!

Три роки тому жінка в США, штат Нью Джерсі, народила двійнят. Яке ж було здивування, коли вона побачила, як не схожі один на одного діти - дівчинка-брюнетка з кучерявим волоссям і хлопчик-блондин з блакитними очима та прямим волоссям!

Мама була впевнена, що батьком двійнят був її коханець, і збиралася розлучитися з чоловіком. У ході судових розглядів було проведено тест ДНК на батьківство. Результати виявилися великим сюрпризом – батьком хлопчика був чоловік, а батьком дівчинки – коханець. У двійнят були різні батьки! В результаті суд ухвалив, що чоловік повинен платити аліменти тільки за ту дитину, батьком якої вона є.

З медичної точки зору це вкрай рідкісний випадок, але факт: жінка завагітніла від двох чоловіків і народила двійнят, а не близнючок. Таке зачаття може статися в тому випадку, якщо в дні овуляції жінка мала сексуальні стосунки з двома різними чоловіками і відразу дві яйцеклітини були запліднені.

Автор: Марина Савельева
Молекулярный генетик, биоинформатик