Аналізи ДНК в Україні

Місто: Київ

вул. Льва Толстого 21
Пн-Сб 8-20, Нд 9-18
 • Біла Церква
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Камянське
 • Київ
 • Конотоп
 • Кременчук
 • Кривий Ріг
 • Кропивницький
 • Лебедин
 • Луцьк
 • Львів
 • Миколаїв
 • Нікополь
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Умань
 • Харків
 • Хмельницкий
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернігів
 • Шостка

Тест ДНК на батьківство

Власна лабораторія, від 1 дня, тест на 25 локусів

Замовити

Дякуємо за запит!

Ми звʼяжемося з вами
найближим часом

Отримати консультацію                 

Высокая точность
Висока точність

Ймовірність батьківства
або більш ніж 99,9% або 0%

Официальный документ
Офіційний результат

Нам довіряють суди Україны, посольства та телеканали

Тест ДНК дома
Можна зробити самостійно

Зразки можна надіслати поштою

Установить отцовство по любым материалам
Будь-які біоматеріали

Приймаємо слину, кров, зубну щітку та ін.

Тест ДНК на батьківство - єдиний точний метод визначити, чи є можливий батько біологічним батьком дитини. У процесі аналізу порівнюються ДНК-профілі батька і дитини, для встановлення, отримав дитина необхідну генетичну інформацію від передбачуваного батька. Є тільки 2 можливих варіанти результату: батьківство виключається на 100% або підтверджується на >99,9%

Учасники Обов'язково: передбачуваний батько і дитина
Опціонально: мати, додатковий батько і дитина
Ціна 4900 UAH грн. Завдяки власній лабораторії пропонуємо найдоступнішу ціну й найскоріший термін.

Хочете отримати економію? Зробіть відео- або фотовідгук! Детальніше про акції

Термін 4-5 рабочих днів,
Опції прискорення:
3 р.дн - доплата 2900 грн; 1 р.дн - доплата 5900 грн.
Матеріал Стандартний - мазки з рота на ватних паличках. Інструкція, як взяти мазки.
Можливі нестандартні матеріали, за нестандартний матеріал доплата 2500 грн,
Повторне тестування 800 грн
Де здати Біла Церква  Вінниця  Дніпро  Житомир  Запоріжжя  Івано-Франківськ  Камянське  Київ  Конотоп  Кременчук  Кривий Ріг  Кропивницький  Лебедин  Луцьк  Львів  Миколаїв  Нікополь  Одеса  Полтава  Рівне  Суми  Тернопіль  Ужгород  Умань  Харків  Хмельницкий  Черкаси  Чернівці  Чернігів  Шостка  
Адреси пунктів забору. Якщо здавати в філіях крім Києва, доплата 500 грн. Можливий виїзд на дом
В інших містах Можна надіслати нам зразки, взяті звичайними ватяними паличками (інструкція) або замовити набір. Вартість набору - 200 грн, входить до вартості аналізу. Замовити набір
Оплата Варіанти сплати: готівкою або через термінал в головному відділенні центра в Києві, безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок. Реквізити для сплати
Документи Договір, бланк замовлення, реквизити для сплати, інструкція
Рейтінг
Ваш голос зараховано!
4.9 / 5.0
( 24 голосов)

Результат аналізу ДНК на батьківство

Результат - отцовство подтверждается

Батьківство
підтверждується


Ймовірність батьківства
більш ніж 99,9%


У кожному рядку (локусі) є збігається значення аллели. Невелике відхилення від 100% пов'язано з тим, що є мізерна ймовірність існування людина з таким же генетичним паспортом, як в передбачуваного батька.

Результат - отцовство исключается

Батьківство
виключається


Ймовірність батьківства
0%


Збігається значення аллели у батька і дитини відсутній більш ніж в 2 рядках (локусах). Дитина не успадкував від батька генетичну інформацію. Передбачуваний батько на 100% виключений як біологічний батько.

Інших варіантів наша лабораторія не видає. Або "так", або "ні".

В результаті аналізу ДНК на батьківство містяться ДНК-профілі тестованих, які є унікальними для кожної людини незалежно від лабораторії, в якій вони проводяться, в будь-який час життя людини. Одне значення дитина отримала від матері, друге - від батька. Профілі передбачуваного батька і дитини порівнюються на предмет загальних генетичних маркерів.

Лабораторія аналізує стандартно до 25 локусів (ділянках ДНК), цієї кількості ДНК-маркерів вистачає навіть для встановлення батьківства в складних випадках, наприклад, при наявність мутації, тобто розбіжності в 1-2 локусах.

Власна генетична лабораторія

Лаборатория Мама Папа генетик
 • Медико-генетичний центр з 12-річним досвідом в галузі ДНК-тестування. Ліцензія
 • Висока точність досліджень.
 • Новітній генетичний аналізізатор від Applied Biosystems, США, 2019 года, реактиви та програмне забезпечення GeneMapper от Applied Biosystems, США.
 • Тестування ДНК з будь-яких зразків - букальний епітелій, кров, нігті, волосся, абортивний матеріал тощо.
 • Пункти забору матеріалу в 25 містах України, та в інших країнах.
 • Виконуємо тести ДНК для ТВ-каналів: Таємниці ДНК (СТБ), Один за всіх (СТБ), Говорить Україна, Стосується кожного (Інтер), Чекай на мене (Інтер).

Якщо у вас є питання по тесту ДНК, вам безкоштовно відповість генетик Марина Савельєва. Детальніше...

Як зробити тест ДНК самостійно вдома

Не обов'язково приїжджати до центру з усіма учасниками аналізу. Зразки для тесту ДНК можна взяти в домашніх умовах, і принести в центр в Києві або іншому місті, або надіслати Новою поштою.

Детальна інструкція.


Відгуки про тести ДНК в центрі "Мама Папа"
Тест ДНК зберіг сім'ю

Чоловік не вірив, що ростить свою дитину. Добре, що зараз можна зробити тест ДНК на батьківство в Україні. Ми прийшли в центр все разом, щоб ніхто не сумнівався в правильності результату. результат Підтверджено батьківство, чоловік заспокоївся.

Ольга, м. Київ, тел. 095*****72Тест ДНК вдома

Я взяв мазки з рота самостійно, щоб не везти дитину до Києва. Використовував 2 звичайні вушні палички, потер 10 секунд по внутрішній стороні щоки. Зразки привіз до Києва особисто, хоча можна було надіслати і поштою. Результат отримав кур'єром, тепер упевнений у своєму батьківстві.

Віталій, м. Бровари, email: vetal******@gmail.comТест ДНК потай

У мене синові вже 14 років, і я не хотів би, щоб він знав про аналіз ДНК. Мене докладно проінструктували по телефону, які зразки можна взяти для тесту на батьківство. Приніс нігті і зубну щітку від сина, а сам здав мазки з рота. Вийшло трохи дорожче, але точність висока, 99,99%.

Андрій, м. Одеса, тел. 073*****78Я не батько ((

Я підозрював, що дочка не моя, сумніви долали мене з самого народження. Я дуже чекав результат, сподівався, що помиляюся. Але на жаль, вірогідність 0% не залишили жодного шансу. Виявилося, дружина мені зраджувала, спочатку заперечувала, а потім довелося зізнатися.

Сергій, м. Дніпро, тел. 095*****36

Більше відгуків...


Часті питання про тест ДНК на батьківство

Чи потрібно, щоб мати брала участь в аналізі ДНК на батьківство?

Визначити батьківство з дуже високим ступенем ймовірності (>99,9%) можна і без матері. Однак участь матері зазвичай підвищує точність аналізу на кілька дев'яток після коми. Материнство в аналізі на батьківство не ставиться під сумнів. Якщо мати не є біологічною матір'ю, вона не буде включена в результат аналізу. Якщо материнство також під питанням, і ви хочете отримати розрахунок ймовірності і батьківства, і материнства, слід тестувати мати як додаткового учасника - передбачувану мати.

Я не можу взяти мазки з рота від батька або від дитини. Чи можна принести інші зразки?

Для аналізу на батьківство можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явної процедурі. Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, в кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо, і тестування повторного зразка буде платно. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах. Тестування нестандартних матеріалів вимагає додатково 2 робочих дня і коштує дорожче. Перелік нестандартних зразків, з шансами на виділення ДНК.

Чому я можу довіряти вашому аналізу ДНК?

Кожен результат аналізу ДНК містить ДНК-профілі учасників - набір числових значень, які унікальні для кожної людини і не змінюються протягом життя. Такий самий результат можна отримати, замовивши тест в будь-який інший генетичної лабораторії, оскільки набір локусів (аналізованих ділянок ДНК) - стандартний по всьому світу, в ньому завжди присутні локуси CODIS. Для захисту від переплутування зразків весь лабораторний процес знімається на відеокамеру. Тестування проводиться на автоматичному генетичному аналізаторі Applied Biosystems. Дані обробляються спеціалізованим програмним забезпеченням Genemapper 6.0 від Applied Biosystems. Все лабораторне обладнання сертифіковане за міжнародними стандартами. Інтерпретація даних виконується лікарем - генетиком.

Яка точність теста ДНК на батьківство?

Якщо батьківство виключено, то ймовірність батьківства становить 0%, тобто точність тесту складе 100%. Якщо батьківство підтверджується, то ймовірність батьківства складе не менше 99,9%. Чому ж не 100%? Тому що порівняння батька і дитини робиться за значеннями ДНК-профілів, а ДНК-профіль, аналогічний профілю передбачуваного батька, гіпотетично може бути ще у одного або декількох людей чоловічої статі. Тому, відповідно до теорії ймовірності розраховується ймовірність того, що профіль передбачуваного батька збігся з дитиною не випадково, а саме тому, що він є біологічним батьком. Якщо в тесті бере участь мати, то стає зрозуміло, яку частину ДНК отримує дитина від матері, а яку від батька, і ймовірність батьківства буде вище.

Чи можу я використовувати результат тесту ДНК в суді?

Звичайний тест на батьківство робиться для особистого користування і не має юридичної сили. Особистості учасників не перевіряються, зразки можуть надати самі учасники, тому лабораторія не може нести відповідальність за те, що в аналізі тестувалися саме зразки конкретних людей. Результат такого тесту ДНК можна використовувати як підставу для подачі позову в суд, але скоріше за все, суд вимагатиме судову генетичну експертизу. Можливо відразу замовити тест ДНК на батьківство для суду , в якому матеріал учасників бере відповідальна особа, яка проводить ідентифікацію осіб. В такому випадку ми будемо відповідати за те, що тест був проведений саме з цими учасниками, і суд приймає таке доказ для судового прийняття рішення.

Я бабуся, чи можна зробити тест ДНК на батьківство, щоб мій син (батько дитини) не знав про це?

Можна взяти нестандартний зразок від батька, але недолік цього варіанту в тому, що є ризик неотримання ДНК-профілю. В такому випадку краще зробити тест бабуся/дідусь-дитина . За таких тестів вкрай важливо отримати грамотну консультацію і вибрати лабораторію, яка може аналізувати макисмально кількість ділянок ДНК. Нерідко до нас звертаються після того, як в інших лабораторіях отримали невизначений результат, наприклад, з імовірністю спорідненості 45%. У нас в більшості випадках ймовірність в тестах на спорідненість - 95-99%, оскільки тест аналізує до 35 фрагментів ДНК-локусів.

Як перевірити, загальний чи батько у брата і сестри?

Аналіз брати-сестри допоможе дізнатися, загальний чи батько у сіблінгов. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб вибрати правильний аналіз ДНК. І уважно уточнюйте, скільки ДНК-маркерів використовує лабораторія, цей тест роблять з високою точністю не всі лабораторії.

Чи можна зробити тест ДНК під час вагітності?

Якщо дитина ще не народився, але потрібно знати, хто батько майбутнього малюка, можна зробити неінвазивний допологової тест на батьківство . Це безпечний для здоров'я матері і плоду тест і такий же точний, як і тест після народження дитини (ймовірність батьківство більш 99,9% або 0%). Можна робити з 9 тижнів вагітності. Правда, коштує він значно дорожче звичайного тесту ДНК, так як використовує новітню технологію отримання ДНК плоду з крові матері.

Також, можна використовувати амніотичну рідину або ворсини хоріона, але вони вимагають небезпечного забору матеріалу і рідко використовуються в даний час.

Чи можна зробити тест ДНК анонімно?

Будь-яка інформація про ваш тесті ДНК буде повідомлена виключно замовнику. Але якщо ви хочете, щоб ваше ім'я взагалі не фігурувала ні в бланку замовлення, ні в базі даних лабораторії, можна вказати учасників аналізу як "Батько" і "Дитина". Телефон теж не обов'язково вказувати, можна просто прийти до нас і отримати результат, пред'явивши договір або просто повідомивши номер договору.

Як я можу бути впевнений, що аналіз ДНК реально виконувався?

Де б ви не замовляли аналіз ДНК, ви можете зажадати електрофореграмме - звіт генетичного аналізатора по конкретним біологічним об'єктам (зразкам). На електрофореграмме обов'язково присутні номери зразків, який вказано у вас в ув'язненні. Нижче наведено фрагмент електрофореграми, де видно збіг значень алелей батька і дитини за п'ятьма локусам.

Мій брат теж може бути батьком дитини. Чи можна бути впевненим в моєму позитивному тесті ДНК?

Якщо найближчий родич передбачуваного батька (брат або батько / син) також може бути передбачуваним батьком, то є два варіанти:
1) зробити тест ДНК для обох братів, або
2) зробити розширений тест, обов'язково вказати в бланку замовлення, що родич (брат або батько) теж може бути батьком.

Отримати безкоштовну консультацію

Не знаєте, який тест потрібен у вашій ситуації? Як провести дослідження анонімно?
Експерт в області генетичних тестів передзвонить і відповість найближчим часом.

Популярні статті про тест ДНК на батьківство

Пункти забору матеріалу


Вопросы (27)

Андрей
15.03.2024
Мне интересно, если для человека очень дорого сделать тест днк то что тогда делать??? Не знать ему про ребёнка?
Люда
14.02.2024
Доброго вечора скажіть будь ласка та тестові ДНК як він приходе чи повинен бути штамп на бумазі чи як ...
Медико-генетический центр "Мама Папа"
15.02.2024
Так, результат містить печатку та підпис генетика.
Валентина
04.02.2024
Добрий день, зорієнтує по ціні будь ласка чоловік і троє дітей. Дякую.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
10.02.2024
4900 грн (отец и ребенок) плюс 2900 x 2 за двоих дополнительных детей
Олександр
10.01.2024
Доброго дня. Потрібен аналіз ДНК на встановлення біологічного батьківства 2 особи. Друга особа (донька) перебуває в Устері, Швейцарія. Як бути?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
26.01.2024
Доброго дня. Потрібно взяти матеріал у доньки та надіслати нам. Якщо тест для суду, то має взяти лікар, він має бути відправником.
Віка
07.01.2024
Я можу знайти вас у Миколаєві і цей тест допоможе моєму батькові повернути мене після смерті матері
Медико-генетический центр "Мама Папа"
07.01.2024
Так, можна здати в Миколаїві тест на батьківство для суду, для встановлення батьківства.
Інна
01.09.2023
Доброго дня,чи можна здати на аналіз волосся дитини та батька(без їх відома)?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
01.09.2023
Доброго дня, можна. Волосся має бути з корінням. Також можна нітгті, вушну сірку, носову хустку.
Леся
11.08.2023
Де Вас знайти у Вінниці і телефон
Медико-генетический центр "Мама Папа"
11.08.2023
м. Вінниця Хмельницьке Шосе 92, Центральна Лікарня, 2 поверх, Медичний центр Моє здоров я, Пн-Пт 9-16, прийом за записом. Запис за тел 0675780500
Станіслав
31.07.2023
Доброго дня. Чому на сайті у Вас вказана ціна за тест на батьківство 4900грн, а мені до сплати нараховано 5400грн. Я з Дніпра і замовив тест по місту. Дякую.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
31.07.2023
Доброго дня, ви можете надіслати зразки самостійно до лабораторії в Києві, тоді ціна 4900 грн. Якщо забір у центрі Дніпро, то послуга цього центру коштує 500 грн.
Юрій
24.06.2023
Добрий день! Пуповина зберігається вже 40 років. Чи пригідна вона ше для тесту ДНК на батьківство?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
24.06.2023
Шанси є, але не дуже великі.
Юлія
02.03.2023
Доброго дня! Скільки по часу може зберігатися біоматеріал, наприклад сперма, щоб ще бути придатною для аналізу?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
03.03.2023
В висушеному вигляді може зберігатися білше року. Зберігати в паперовому конверті.
Олександр
30.01.2023
Здравствуйте!Скажіть будь ласка.Якщо жінка мала статевий акт з одним чоловіком а потім через годину півтори з другим чоловіком внаслідок чого народилась дитина,і якщо другий чоловік зробить тест ДНК на батьківство то,що покаже тест?Доречі забув сказати що запліднив жінку як 1 так і 2чоловік.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
31.01.2023
Доброго дня. У дитини может бути тільки один батько. Запліднив тільки один, у кого спермтозоїди виявилися спритнішмими. Тест ДНК покаже, що один є батьком, а другий – ні.
Мирослава
09.12.2022
Доброго дня.Мій чоловік підозрює мене в невірності,і каже що я завагітніла не від нього. Я зараз знаходжусь на 4му місяці.Чи можу я зробити тест на батьківство до народження дитини,і яка ціна такого тесту????
Медико-генетический центр "Мама Папа"
09.12.2022
Доброго дня, Неінвазивний тест зараз не робиться, тільки інвазивний. https://www.testdnk.com.ua/analizy-dnk/test-otcovstvo-beremennosti-invasivniy
Тарас
07.12.2022
Доброго дня підскажіть будьласка чи можна буде здати тест ДНК в січні
Медико-генетический центр "Мама Папа"
07.12.2022
Так, звичайно, у нас вихідні будуть тільки 1, 2 та 7 січня, крім субот та неділь.
Анатолий
22.06.2022
Добрий день. Хочу зробити тест ДНК відразу на двох дітей, в такому випадку яка вартість тесту, окремо за кожну дитину по 4500 грн?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
25.06.2022
Доброго дня, за другу дитину - 2800 грн.
Людмила
24.01.2022
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як повідомляється про результат тесту? Чи зберігається конфеденційність від інших членів сімї?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
30.01.2022
Так, будь-яку інформацію може дізнатися лише замовник.
Тарас
10.10.2021
Доброго дня я хачу дізнатись чи я рідний син своїх батьків я у Львові здам скажіть скільки буде коштувватиме тест
Медико-генетический центр "Мама Папа"
10.10.2021
Доброго дня! Якщо надішлете матеріал до Києва, вартість теста на батьківствво 3900 грн. Якщо хочете здати у Львові - 4300 грн. Участь матері - додатково 2400 грн.
19.08.2021
Коли самостійно зібрав аналіз та самостійно відправив, але сам із другого міста,( не Київ), ціна 3900 грн. чи 4300 грн.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
19.08.2021
Якщо самостійно надсилаєте до Києва, ціна буде 3900 грн
Микола
04.01.2021
Як з другої країни оплатити за тест?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
05.01.2021
Доброго дня, Миколо, Можна сплатити SWIFT-переказом або через Western Union. Реквізити для SWIFT: https://www.testdnk.com.ua/payment.html
Марина
03.11.2020
А записуватися наперед ? Чи можна на місці?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
03.11.2020
Доброго дня, Марино, краще записатися, але можна прийти без запису
Оля
09.10.2020
Чоловік зробив тест без мого відома і показав результат що не його дитина.Документ був без печатки і якісь заграничні імена що робили тест. Чи можливе таке чи це фальшивка?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
10.10.2020
Здравствуйте, Мы можем утверждать только за свои результаты. Мы выдаем на бланке медицинского центра с печатью, и у нас есть ответственное лицо, которому можно задать любые вопросы.
Миколай
15.09.2020
Доброго дня! Скажіть будь ласка,чи можна у ваші лабораторії зробити тест-ДНК за один день?(зранку здати біоматеріал і втой же день дізнатись результат).Якщо так, то скільки це коштує?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
15.09.2020
Доброго дня, Миколай, Можна, тільки у Києві. Вартість 9800 грн
Иван
29.08.2020
При звичайних тестах ДНК ви кримінальноі відповідальності не несете, але ж в Єдину базу Ви результати вносите і судові експерти на них опираються і посилаються. І виявляється, що звичайні тести відіграють дуже велике значення.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
29.08.2020
Іване, ми несемо відповідальність за аналіз ДНК, але якщо ми не перевіряємо, у кого беруться зразки, тому інформаційний аналіз ДНК аналіз не має юридичної сили, і про це є примітка в висновку. Єдиної бази аналізів ДНК не існує, це конфіденціальна інформація. Є база судових справ, там можуть фігурувати лише досудові та судові аналізи, з ідентифікацією осіб.
20.08.2020
я робив в них знаеш шо дитина не твоя а вони ліплять. як буду робить для суда то лутши робіть правильно. Шоб не було притензій. Возможно підмінили чи несхотілось вам робить нормально тест но еслі для суда покажи те сами то прийдиться судиться. надеюсь напишу спасіба вам в следуший раз.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
21.08.2020
Доброго дня, ви маєте право робити для суду в іншій установі, потім порівняєте з нашим результатом. Навіщо ж робити у нас, якщо маєте таку недовіру?
03.08.2020
яка уголовная ответственность за фальсификацию тестов ДНК?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
04.08.2020
Уголовна відповідальність є за судові тести ДНК. В звичайних тестах ДНК ми не можемо перевірити особистості, чий матеріал був проаналізований.
03.08.2020
не совітую підробляють тести в наглу.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
04.08.2020
Доброго дня, Ми робимо точні тести ДНК. Які подстави у вас є звинувачувати?
Володимир
30.05.2020
Доброго дня. Що означає в тесті на ДНК 98% то є я батько чи ні просто сумніваюся в цьому. Хочу зробити повторно але не можу ніяк взяти зразок у дитини. Що мені робити?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
31.05.2020
Доброго дня, Володимире, 98% - це не дуже висока точність для тесту на батьківство. Напевно, є мутація в одному локусі, або мало локусів використовано для розрахунку ймовірності. Якщо батьком дитини не може бути брат або інший ваш близький родич, то можна не повторювати, це не є виключення батьківства, скоріш над усе ви батько. У дитини можна взяти нестандартний матеріал - волосся, нігті, вушну сірку, зубну щітку. Також, можна підвищити точність, взяв зразки у матері. Якщо надішлете нам результат на info@testdnk.com.ua, то прокоментуємо детальніше.
Валерій
17.01.2019
ЯК ЩО ЧОЛОВІК ПОМЕР НО ЩЕ НЕ ПОХОВАН ЯК І ДЕ В КИЇВІ ЗРОБИТИ ТЕСТ ДНК ЮРИДИЧНИЙ ИА ХТО МАЄ ПРАВО . КОНКРЕТНО РІДНИЙ БРАТ
Медико-генетический центр "Мама Папа"
17.01.2019
Добрий день, Валерій, Для юридичного тесту зразки потрібно, щоб брав не брат, а третья особа - паталогоанатом, лікар, юрист або наш представник, з ідентифікацією особи та з оформленням протоколу.

Добавить вопрос