Аналізи ДНК в Україні

Місто: Київ

вул. Льва Толстого 21
Пн-Сб 8-20, Нд 9-18
 • Біла Церква
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Камянське
 • Київ
 • Конотоп
 • Кременчук
 • Кривий Ріг
 • Кропивницький
 • Лебедин
 • Луцьк
 • Львів
 • Миколаїв
 • Нікополь
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Умань
 • Харків
 • Хмельницкий
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернігів
 • Шостка

Відгуки про тести ДНК наших кліентів

Відгуків: 136   
Оцінка: 
4.8
Додати відгук
Оцінка: 5 ★★★★★
7 лет моей жизни украдено..
Оцінка: 5 ★★★★★
Благодарен сотрудникам компании за их труд.. Спасибо, друзья!! Пишу с огромной болью и огромной дырой в душе..! Когда получил результат и прочитал, что я не отец моего сына.. Никогда не было таких ощущений как сегодня.. Металл во рту, мелкой кисловатой дробью.. Взмокли руки и ноги, казалось умру...Чувство нереальности какое-то...! Для тех, кто сомневается в отзывах, в компетентности компании, это Ваше дело. Я благодарен этим людям, что помогли мне сохранить мои годы, моё время и возможности не быть обманутым на всю оставшуюся жизнь! Я сделал анализ в 2х разных местах. И получил ответ..)).. Анонимно. Всё и везде подтвердилось. . Одинаково.. Я не отец , уже не своего сына. П.с. мужики, если есть хоть малейшее сомнение в том, что Ваши дети не Ваши..Не бойтесь! Не ленитесь! Сделайте анализ на отцовство. Жизнь продолжается..
Аналіз на стать
Оцінка: 5 ★★★★★
Робила аналіз на стать дитини на ранньому терміні, попереджали, що може бути зарано, але цікавість перемогла. Термін був 8,5 тижнів, у хромосому не виявили. Чекаємо дівчинку після 2 хлопчиків ???? На узі підтвердили вже кілька разів.
Оцінка: 1 ★★★★
НІПТ
Оцінка: 5 ★★★★★
Я дуже боюся рідкісних хвороб у майбутньої дитини. Хоч лікар мені і не призначав, але я читала, що неінвазивний тест рекомендується всім вагітним. Тест показав низький ризик синдрому Дауна, інших хромосомних патологій, і визначив стать дитини. Рекомендую.
Тест ДНК на стать
Оцінка: 5 ★★★★★
Я неодноразово робила цей тест, і мої подруги теж. Стать завжди збігається.
Шок
Оцінка: 5 ★★★★★
Тест на батьківство показав, що я не батько. Шкода, що не зробив відразу досудовий, вірив у краще.
Тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Тест на батьківство - відео
Визначення статі по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Я чекала на третю дитину, дуже хотілося нарешті хлопчика. Знайшла в Одесі філію центру Мама Папа, де роблять тест на стать плоду по крові. На терміні 7 тижнів показав хлопчика. УЗД на 12 тижні показало дівчинку, я дуже хвилювалась, але народила хлопчика. ДНК точніше, ніж УЗД.
Неінвазивний тест ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Під час вагітності мене налякали синдромом Дауна, що я потрапляю в групу ризику за віком. Лікарі рекомендували амніоцентез. Вивчаючи інтернет, натрапила на інформацію про сучасний тест Панорама. Виявляється, його вже кілька років роблять і у нас. У Херсоні найдешевше зробити в центрі Мама Папа, і термін всього 8-10 днів.
Аналіз ДНК на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Я став підозрювати, що син не мій, тому що зловив дружину на зраді. Сумніви отруювали життя, і не дивлячись на моє ставлення до сина, я вирішив дізнатися правду. Тест ДНК показав, що моє батьківство виключено. Дружина стверджує, що тест ДНК неправильний. Довелося зробити тест анонімно, і він показав ті ж цифри. На жаль.
Екзом
Оцінка: 5 ★★★★★
Аналіз повноекзомне секвенуваня виявив причину епілепсії у сина, випадкову мутацію. Трохи стало легше, що нашої провини немає.
Стать дитини
Оцінка: 5 ★★★★★
У мене вже дві дівчинки, дуже хотілося хлопчика. Зробила тест на визначення статі у ДНК-центрі, показав y-хромосому, тобто хлопчик! Про всяк випадок вирішила перездати ще раз через 2 тижні, той самий результат. І УЗД підтвердило, що у нас хлопчик!
бабуся онук
Оцінка: 5 ★★★★★
У мене були підозри, що онук мені не рідний. Він зовсім не схожий на сина, а мати отримує аліменти. Я не могла так залишити і зважилася на ДНК-тест. Так як я не хотіла, щоб про мої підозри дізнався син (якщо я не права), мені сказали співробітники ДНК-центру, що мені можна здати свої мазки з ротової порожнини, а від дитини принести жуйку. Дуже зручно, що ніхто нічого не впізнав. У результаті виявилося, що онук рідний, а я даремно себе накручувала!
Днк на стать помилився
Оцінка: 2 ★★★★★
Здавала тест на визначення статі дитини, виявили Y хромосому не в достатній кількості, сказали перездати. Передали прийшов результат що чекаємо хлопчика. слава Богу з малюком все добре, результат дівчинка. Але я щиро кажучи в шоці, що тест показав Y хромосому. Моїй Адельці 3 місяці вона мій світ))))
Нормально
Оцінка: 4 ★★★★
Загалом, задоволена. Суд ухвалив висновок. Єдиний мінус, виявляється терміни у робочих днях, і тому чекала більше, ніж розраховувала.
ДНК по крові
Оцінка: 5 ★★★★★
Чоловік сумнівався в батьківстві, і наполягав, щоб зробили всі втрьох тест ДНК по крові. Прийшли в центр, здали кров. Через 10 днів результат був готовий, результат був передбачуваний. Свекруха більше не дістає мене своїми підозрами.
Не вірю
Оцінка: 1 ★★★★
Не вірю, що це НЕ його дитина. По датах все збігається. І подібність очевидна.
Походження
Оцінка: 5 ★★★★★
Вже давно цікавлюсь своїм походженням. Але не міг знайти де можна зробити такий аналіз в Україні. Цілком випадково знайшов мед. центр, що надає такі послуги. Дуже порадували ціни, бо за кордоном вони значно вищі! Тепер чекаю з нетерпінням на результати!)
Тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Задоволений послугою
Сервіс так собі
Оцінка: 3 ★★★★★
Записався на якийсь час і спізнився. не дочекалися мене.
ДНК-тест на батьківство
Оцінка: 4 ★★★★
Моя робота пов'язана з відрядженнями. Від друзів дізнався про зраду дружини під час моєї відсутності. Зробив терміновий тест ДНК, був готовий за 6 днів. Підозри мої підтвердилися, я не батько. Але термін віконання був на 1 день більше, я дуже нервував.
генеалогія
Оцінка: 4 ★★★★
Дізнався свій етнічний склад
Неінвазивний тест НІПТ
Оцінка: 5 ★★★★★
Я вважаю, що кожна вагітна повинна здавати НІПТ-тест, який по крові і точно визначає ризик хромосомних відхилень майбутньої дитини. Я здала на терміні в 10 тижнів, і вже точно знала, що ношу дівчинку, з правильною кількістю хромосом. Коштує неінвазивний тест недешево, але немає нічого дорожчого, ніж народити здорову дитину.
НІПТ
Оцінка: 5 ★★★★★
Ми з чоловіком чекаємо на дитину. Лікар сказав, що у моєму віці (мені 43) є ризик народити малюка з генетичними захворюваннями та порадила здати аналіз на хромосомні патології плода. Сказала, що такий аналіз називається НІПТ-тест. Ми пошукали в інтернеті та знайшли Ваш сайт. Зробили розширений аналіз, щоб бути спокійними. В результаті було написано, що з нашою дитиною все гаразд, і що в нас буде дівчинка!
Тест на пляму
Оцінка: 5 ★★★★★
Була впевнена, що мій чоловік мені зраджує. Знайшла на простирадлі дуже дивні плями… В інтернеті на сайті знайшла тест на зраду і віддала простирадло на аналіз біологічної плями. А потім зробили порівняння зі мною. І я мала рацію! Дякую за хоч і гірку, але правду. У результаті чоловік зізнався.
Точність та професионалізм
Оцінка: 4 ★★★★
Не була замовником, ініціатива колишнього парубка, чи його син? Дякую вашому центру, за точність, професіоналізм. Я рада, що наша проблема вирішена.
Точність та професионалізм
Оцінка: 4 ★★★★
Не була замовником, ініціатива колишнього парубка, чи його син? Дякую вашому центру, за точність, професіоналізм. Я рада, що наша проблема вирішена.
Супер
Оцінка: 5 ★★★★★
Моя знайома робила у Вас аналіз визначення статі дитини по крові. Аналіз показав, що вона матиме хлопчика. Я взагалі не вірила в такі аналізи. Була впевнена, що дізнатися стать можна лише по УЗД і на пізніших термінах. Але коли у подруги справді народився хлопчик, а УЗД цього не показувало, я була, звичайно, в шоці і вирішила написати відгук. Сама зараз чекаю на малюка і обов'язково зроблю цей аналіз!
Батьківство виключено
Оцінка: 5 ★★★★★
Я вирішив зробити тест ДНК, так як дівчина наполягала на моєму батьківстві і на одруженні. Я в це не вірив, але потрібно було знати напевно. Як тільки дитина народилася, я попросив медсестру в пологовому будинку взяти мазки з рота. Приніс матеріал в центр в Луцьку, сам здав на місці. Дитина виявилася не моєю, і добре, що я дізнався про це відразу.
Неінвазивний тест Панорама
Оцінка: 5 ★★★★★
НІПТ-тест допоміг мені спокійно виносити малюка. Завдяки цьому тесту, я вже в першому триместрі знала, що у моєї дитини немає синдрому Дауна та інших хромосомних відхилень. Також визначили стать - дівчинка. Це найшвидший НІПТ-тест в Україні!
НІПТ
Оцінка: 5 ★★★★★
Була у центрі МАМА ПАПА ,щоб здати аналіз НІПТ Panorama, який мені порадила знайома. Приїхала на назначений час, мене прийняли, все роз’яснили, швидко та безболісно взяли кров. Через тиждень я отримала результати та заспокоїлась, що з моєю дитиною усе добре! Дуже добре, що більше не потрібно здавати ніяких скринінгів, щоб впевнитись у здоров’ї малюка!
Тест ДНК по нігтях
Оцінка: 5 ★★★★★
У колл-центрі медичного центру мені запропонували взяти нестандартні матеріали від дитини, щоб він не здогадався. Про всяк випадок зібрав кілька - волосся, нігті і носовичок, на вибір лабораторії. Тест зробили по нігтях, результат такий же точний, як по мазкам або крові.
Ефективно
Оцінка: 5 ★★★★★
Добридень! Зверталася за консультацією до доктора-дієтолога Турової Людмили. До цього випробувала масу дієт, але результат побачила лише з вашої. Людмило, дякую Вам велике!
Дякую!
Оцінка: 5 ★★★★★
Доброго вечора!!! Я дякую Вашому центру ДНК за виконану роботу в заявлений термін, якісний сервіс та результат, який приємно здивував!)
розвіяли сумніви
Оцінка: 5 ★★★★★
У мене одночасно з чоловіком був ще чоловік, і я точно не знала, від кого з них моя дитина. Тому я знайшла сайт в інтернеті цієї лабораторії та зробила тест. Швидко, дешево та якісно. Я задоволена.
Не батько
Оцінка: 5 ★★★★★
Кілька років платив аліменти після розлучення. Тільки зараз вирішив зробити ДНК, спливли деякі факти з особистого життя колишньої дружини. Виявилося, що дитина не моя. Тепер буду звертатися до юристів, для подачі позову в суд.
Тест на батьківство під час вагітності
Оцінка: 5 ★★★★★
Мій чоловік дуже підозрілий і вирішив, що він не є батьком нашої майбутньої дитини... Наполіг зробити аналіз ДНК. Я дуже злякалася, тому що начиталася раніше, що аналіз робиться через прокол живота. А зателефонувавши до Вас у центр дізналася, що допологовий аналіз на батьківство можна зробити за кров'ю, взятою з вени. Батьківство підтвердилося, чоловік заспокоївся і найголовніше, що малюк не постраждав!
Тест на ДНК для бабусі
Оцінка: 5 ★★★★★
Багато разів по телевізору бачила лабораторію "Мама Папа", вони проводять тести ДНК для шоу. Вирішила перевірити на батьківство мого сина, щоб він про це не знав. Тест бабуся-внучка вийшов точний і в строк. Рекомендую.
Тест ДНК під час вагітності
Оцінка: 5 ★★★★★
Я не була впевнена, від кого завагітніла. Тест ДНК до народження дитини дуже дорогий, але у мене не було виходу. Здала з одним з передбачуваних батьків терміновий тест ДНК по крові батька і матері на терміні 8 тижнів. Тест показав ймовірність 0%, тому впевнена в батьківстві іншого чоловіка.
Визначення статі по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Це найточніший тест з визначення статі! У нас вже є 2 дівчинки, і нам дуже важливо було дізнатися стать майбутньої дитини якомога раніше. На терміні 7 тижнів ми вже знали, що виявлена ??Y-хромосома. УЗД не показало точний результат навіть на 20-му тижні, а результат ДНК виявився вірним.
Стать дитини
Оцінка: 5 ★★★★★
Робила у Вас аналіз на стать дитини. Я взагалі дуже вразлива і дуже боюся крові, але у Вашому центрі мені швидко та безболісно взяли кров, я навіть нічого не відчула. Аналіз був готовий за два дні. Дякую за професіоналізм! У нас буде хлопчик!
Тест ДНК по зубній щітці
Оцінка: 5 ★★★★★
У якийсь момент засумнівався в батьківстві свого сина від першого шлюбу. Я рідко спілкуюся з сином без його мами. Довелося вдатися до хитрощів і забрати зубну щітку сина. Мене проконсультували, що аналіз ДНК може не вийти, так як матеріал нестандартний. Але у мене не було інших варіантів. Тепер точно знаю, що син мій, і моя теперішня дружина вже не піднімає цю тему.
Тест на ДНК бабуся-внучка
Оцінка: 5 ★★★★★
Тільки в цьому центрі мені пообіцяли високу точність в аналізі бабуся-внучка, щоб дізнатися, чи є мій син батьком. Тест робили по X-хромосомі, що дало результат 99,9%!
скарга
Оцінка: 1 ★★★★
Я подам на вас до суду! Яке право ви мали зробити ДНК дитині без згоди матері? І взагалі, ваш результат неправдивий, я перевірю його в іншій лабораторії!
батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Чоловік вирішив упевнитися у своєму батьківстві нашої дитини. Він з'їздив до ДНК-центру, взяв у них спеціальні палички і ми вдома взяли мазок із рота. Через 5 днів вже була відповідь, що наша Дашенька його дочка. Я сама не пустила його в інші компанії, тому що чула, що у цієї точні результати. Спасибі вам.
тест на батьківство з відеовідгуком
Оцінка: 5 ★★★★★
Оцінка: 5 ★★★★★
Робила аналіз на визначення статі дитини, результат виправдався на 100%.
Анонімний тест
Оцінка: 5 ★★★★★
Я – Ваш клієнт. Робив тест на батьківство. Вирішив перевірити наскільки достовірні результати аналізу ДНК та надав зразки своєї дитини та дитини друга. Аналіз робив анонімно, а конверти просто пронумерував. Результати виявились правдивими.
Тест сестра-брат
Оцінка: 4 ★★★★
Хотіла перевірити, чи точно батько мого молодшого сина - мій чоловік. Найпростіше виявилося порівняти ДНК старшої дочки і молодшого сина. Для точності бажано участь загальної матері. Результат тесту брат-сестра показав, що немає приводу переживати, обидві дитини від одного чоловіка. Але точність не 99 відсотків, а 95.
Тест ДНК на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
В душу закралися сумніви з приводу батьківства молодшого сина. Не схожий на мене, та й я був в роз'їздах, коли він міг бути зачатий. Як я і думав, батьківство виключено. Справа йде до розлучення, але на дитині це не відіб'ється. Я люблю його не менше.
Анонімний тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Робив тест на батьківство в Дніпрі. Зразки взяв самостійно вдома звичайними паличками і приніс в центр. Результат був готовий через 7 днів. Тепер я знаю, що батько
Батьківство анонімно
Оцінка: 5 ★★★★★
Вирішив зробити тест на батьківство. Але у нас в місті такі аналізи анонімно не проводяться. Дізнався, що можна відправити поштою в Київ нігті дитини, а від мене палички з мазками з рота. Тепер можу спати спокійно, син мій!
Стать дитини по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
У мене чоловік вірменин, і для нього дуже важливо, щоб народився хлопчик. У нас вже є дівчинка, і дізнатися стать дитини треба було якомога раніше. З усіх лабораторій в Миколаєві, тільки в "Мама Папа" ми знайшли тест на стать плоду на ранніх термінах. На терміні в 5 тижнів тест вже показав ознаки Y-хромосоми, але ми вирішили підтвердити це повторно на терміні 8 тижнів.
Тест ДНК по недопалкам
Оцінка: 5 ★★★★★
Я кілька років сумнівався в батьківстві свого сина. Я плачу аліменти, але з колишньою дружиною і сином не живу. Найпростіше мені було взяти зубну щітку від сина, коли я був у них в гостях. Я здав матеріал і отримав результат з високою точністю. Всі сумніви відпали!
Юридичний тест
Оцінка: 5 ★★★★★
Ми вирішили поїхати на батьківщину до чоловіка. Оскільки у нас є дитина, на вимогу посольства знадобилося зробити аналіз ДНК на батьківство. Знайшли Ваш центр. Їздити містом з маленькою дитиною ми не могли, тому оформили виклик персоналу додому до пацієнта. Приїхала медсестра точно за часом, взяла мазки акуратно, синок не пікнув. На результати чекали два тижні. На руки отримали юридично засвідчений документ, зроблений США. Дякую.
Батьківство для суду
Оцінка: 5 ★★★★★
Робили тест для суду в центрі Мама Папа. Для цього треба було прийти з паспортами. Наші особистості перевірили, лікар взяв матеріал. Результат отримали через 2 тижні. Документ солідний, з печатками, ліцензією. Суд прийняв.
ДНК на батьківство для посольства
Оцінка: 5 ★★★★★
Батько моєї дитини живе в Америці. У посольстві зажадали тест ДНК на батьківство від лабораторії, що має акредитацію AABB. У центрі Мама Папа проводять такий тест, який має юридичну силу в консульствах і судах Америки, Канади та Європи.
ДНК-тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Отримав консультацію по телефону, як взяти зразки самостійно. Приніс зразки в центр. Зручно, що є розстрочка платежу. Результат за 8 днів, результат з печаткою, підписом, сумнівів не викликає. Рекомендую.
Довела батьківство по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Свекруха мене докоряла в тому, що дитина не від її сина. Чоловік уже почав до неї прислухатися, тому я вирішила зробити тест ДНК. Ми всі втрьох прийшли в центр в Луцьку, щоб потім не виникло питань, у кого брався матеріал. Батьківство підтвердилося, по іншому і бути не могло. Укори припинилися. Довіра є, так як лабораторія Мама Папа робить тести ДНК для телебачення.
Тест ДНК на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Я задоволений швидкістю і точністю. Абсолютно однозначний результат, готовність протягом 10 днів. На всі питання відповіли.
НІПТ Панорама
Оцінка: 5 ★★★★★
Мій лікар не до кінця довіряє неінвазивній технології і відправила мене на прокол живота. Причина - вік після 35 років. Ми не захотіли ризикувати вагітністю, і вирішили зробити американський тест. Він показав низький ризик синдрому Дауна та інших хромосомних відхилень, і жіноча стать майбутньої дитини. Я дуже задоволена, що зробила неінвазивний тест Панорама. Результат був готовий через 10 днів, і ціна дешевше ніж в інших центрах в Харкові.
НІПТ
Оцінка: 5 ★★★★★
Звернулася з метою зробити Аналіз Панорама (виявляє хромосомні відхилення дитини, якщо є). В результаті у нас все чудово! Хочу подякувати за оперативну та уважну роботу, а також за терпіння персоналу до своїх клієнтів!
Стать дитини по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
У нас вже є три дівчинки і було дуже важливо, щоб народився хлопчик. Тому стать потрібно було дізнатися якомога раніше. З усіх лабораторій в Запоріжжі, тільки в "Мама Папа" ми знайшли тест на стать плоду на ранніх термінах. На терміні в 5 тижнів тест вже показав ознаки Y-хромосоми, але ми вирішили підтвердити це повторно на терміні 8 тижнів. У нас точно хлопчик!
Оцінка: 5 ★★★★★
Нещодавно стала мамою синочка, після роддому дитину почав мучити животик, так як годуюча мама я хотіла правильно харчуватися шукала кваліфікованого дієтолога, і знайшла! Дякую Людмилі Туровій за професіоналізм, а саме головне, що моя дитина почала вночі спати, і я швидко прийшла у передродову форму
батько
Оцінка: 5 ★★★★★
Я визначив батьківсько дитини в "Мама Папа". Перед цим обдзвонював фірми, які пропонували аналогічні послуги, але довше в 2 рази за часом. Я дуже задоволений результат був готовий через 5 днів, тест проводився в акредитованій лабораторії, і я впевнений в результаті.
Тест ДНК для суду
Оцінка: 4 ★★★★
Звернулася до суду про стягнення аліментів. Суд призначив ДНК експертизу на батьківство. Ми обрали медико-генетичний центр "Мама Папа", філія Дніпро. Результат був готовий через 2 тижні. Суд задовольнив мій позов про встановлення батьківства.
зручно
Оцінка: 5 ★★★★★
У нас в Тернополі тест на батьківство набагато дорожче коштує, варто надіслати зразки до Києва. Досить зручно. Ця лабораторія робить тести для телеканалі, тому викликає довіру.
Батьківство по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Життя змусило пройти тест на батьківство. Я вибрав центр Мама Папа, тому що у них є ліцензія на генетичні дослідження. Тест підтвердив мої сумніви. Я не батько. В результаті не сумніваюся.
Дякую докторові
Оцінка: 5 ★★★★★
Зверталася до клініки з приводу зайвої ваги та наявності набряків вечорами. Хороший лікар Людмила Турова докладно розписала раціон та підібрала ті продукти, які мені підходять. Набряки пройшли, почала почуватися набагато краще, з'явилася легкість у тілі, талія з'явилася. Лікар завжди доступний. Дуже рекомендую.
Батьківство виключено
Оцінка: 5 ★★★★★
Зробив тест ДНК на батьківство потай від дружини - матері дитини. Результат показав ймовірність 0% - батьківство виключено. Я підозрював, але все одно був в шоці. Дружина клялася-божилася, що це неправда і тест неправильний. Але коли ми зробили повторно в іншій лабораторії, то результат був такий же.
ДНК по вушній сірці
Оцінка: 5 ★★★★★
Звернувся в центр з необхідністю зробити тест ДНК потай від дитини. Мене детально проконсультували по всіх варіантах взяття матеріалу у дитини. Приніс вушну сірку і волосся, на вибір лабораторії. Аналіз вийшов з вушної сірки, другий зразок не знадобився. Після тесту я вже не сумніваюся в батьківстві, і ніхто не знає, що я проводив тест. Контакти не залишав, дзвонив сам, за номером договору, так що впевнений в повній конфіденційності.
Неінвазивний тест
Оцінка: 5 ★★★★★
Я дуже боюся народження хворої дитини, особливо з синдромом Дауна. Вважаю, що треба використовувати всі можливості медицини для інформації про здоров'я майбутнього малюка. Вибрала НІПТ-тест Панорама. Ціна - найдешевша в Одесі, а терміни - найкоротші, за 8 днів був готовий результат. До того ж, компенсується вартість амніоцентезу, якщо ризик виявиться високий. Низький ризик, хлопчик!
ДНК-тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Був на заробітках, дізнався про зради дружини під час моєї відсутності. Найшвидший тест ДНК на батьківство, який мені вдалося знайти в місті. Зробили тест ДНК за 3 дні. Результат мене шокував, я до останнього сподівався, що дитина все-таки моя.
ДНК по жувальній гумці
Оцінка: 5 ★★★★★
Приніс жуйку від дитини, а у мене медсестра взяла в центрі мазки з внутрішньої сторони щоки. Аналіз вийшов, точність висока. Результату довіряю.
не змогли виконати тест
Оцінка: 2 ★★★★★
Нажаль, з волосся не змогли виділити ДНК, хоча його було багато. Сказали перездати зразки: але я не спілкуюсь з цією людиною
Тест ДНК на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Мене детально проконсультували по телефону. Я вирішив провести тест ДНК поштою. Замовив набір на відділення пошти в Хмельницькому, взяв зразки за інструкцією у себе і у дитини, відправив і через 10 днів отримав результат. Результат мене влаштовує, і я довіряю. Бачив тв-передачі, де ця лабораторія робить тести ДНК.
Стать дитини по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Стать майбутньої дитини дуже важлива для нас. УЗД на 12 тижнях не змогло визначити, хлопчик чи дівчинка. ДНК на цьому терміні підтвердило хлопчика на 99%.
ДНК по волоссю
Оцінка: 5 ★★★★★
Приніс волосся від дитини, з гребінця, тому що не хотів, щоб дочка знала про тест ДНК. У мене медсестра взяла мазки з рота. Результат мене порадував, мої сумніви були марними. Результату довіряю - є ліцензія, мокра печатка.
Судова експертиза ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Колишній чоловік не визнає дитину і не платить аліменти. Звернулася до суду, суд призначив ДНК експертизу на батьківство. Ми вибрали медико-генетичний центр Мама Папа, філія у Львові. Результат був готовий досить швидко. Суд прийняв ДНК як доказ батьківства.
Аналіз ДНК та консультація
Оцінка: 5 ★★★★★
Робив в цьому медичному закладі аналіз ДНК . Фахівці які там працюють завжди давали докладну інформацію як все правильно зробити і що для цього треба! Врач генетик толково проводить консультацію!
Тест ДНК таємно
Оцінка: 5 ★★★★★
У мене досить доросла дочка, я багато років сумнівався в своєму батьківстві. Але не хотів травмувати її своїми підозрами. Мені порадили зібрати нестандартні матеріали. Я приніс на вибір волосся з гребінця, кілька нігтів. Лабораторія вибрала, де більше ДНК, і видала результат. Багаторічні сумніви розвіялися.
тест на етнічний склад
Оцінка: 4 ★★★★
Тест ДНК на єврейство
Оцінка: 5 ★★★★★
Хотіла перевірити, чи є в мені єврейська кров. Моя прабабуся по материнській лінії начебто була єврейкою, але змінила документи в радянські часи. Зробила спочатку тест на етнічний склад - в моїй ДНК 20% єврейства, тепер хочу ще зробити тест на єврейські маркери.
Тест ДНК для суду
Оцінка: 5 ★★★★★
Колишній цивільний чоловік не платить аліменти. Звернулася до суду з позовом про встановлення батьківства. Суд призначив ДНК експертизу на батьківство. Ми вибрали медико-генетичний центр Мама Папа, філія в Одесі. Результат був готовий через 2 тижні. Суд взяв до уваги, питань ніяких не виникло.
НИПТ
Оцінка: 5 ★★★★★
Хотіла здати тест на визначення статі по крові, але потім вирішила так само дізнатися, чи все в порядку зі здоров'ям малюка. Тест показав, що всі хромосоми в порядку, і ношу хлопчика. Добре, що в наш час існують такі тести ДНК.
Тест ДНК на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
По телефону мені відповіли на всі питання про тест ДНК - як брати мазки, яка точність. Здав матеріал від себе і дитини в центрі "Панацея" в Миколаєві. Навіть надали розстрочку платежу. Результат отримав швидко. У правильності висновків про батьківство сумнівів немає.
ДНК за нестандартними матеріалами
Оцінка: 5 ★★★★★
Син дорослий, не хотів його травмувати своїми сумнівами. Але давно мучить думка, раптом я не є біологічним батьком. За порадою фахівців, зібрав кілька зразків - нігті, носовичок, волосся. ДНК виділилася з першого зразка, нігтів. Спасибі, що розвіяли сумніви!
Тест ДНК на батьківство судовий
Оцінка: 5 ★★★★★
Перебуваю в шлюборозлучному процесі. Суд направив в центр Мама Папа на судову експертизу на батьківство. Ціна нормальна, результат був готовий через 12 днів. Рекомендую.
НІПТ-тест на синдром Дауна
Оцінка: 5 ★★★★★
Дуже хвилювалася, щоб народити здорову дитину. Завдяки сучасній генетиці, о багатьох патологіях можна дізнатися на ранніх термінах вагітності. Я прийняла рішення зробити неінвазивний тест Панорама, як можна раніше. Результатом був низький ризик синдрому Дауна та інших хромосомних відхилень.
Тест ДНК брат-сестра
Оцінка: 5 ★★★★★
Я хотіла перевірити, чи від одного батька дві моїх дитини. Я, як мати, теж здала свої зразки, так результат виходить точніше. Імовірність спорідненості вийшла 99,9%. Тест був виконаний за 34 ДНК-маркерами, тому і точність така висока.
Тест ДНК на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Я не хотів, щоб дружина знала про мої сумніви, тому зробив тест ДНК батько-дитина, без участі матері. Ми з дочкою прийшли в центр Мама Папа в Чернігові, де медичний персонал взяв у нас мазки з рота. Результат був готовий через 8 днів, і він був цілком зрозумілий.
Тест на батьківство - за 4 дні
Оцінка: 5 ★★★★★
Сумнівався в батьківстві, тому що у моєї дівчини до мене був інший хлопець. Замовив терміновий тест на батьківство, так як дитина тільки народилася, чекати не міг. Медсестра в пологовому будинку взяла мазки, приніс їх в центр Мама Папа в Харкові. Тест ДНК був готовий за 4 дні. Результат з печаткою, підписом, як годиться. Тепер спокійно можу записувати дитину на себе.
Визначення статі по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Здала тест на визначення статі по крові. Термін був 6 тижнів, УЗД ще робити рано. Результат був готовий через 3 дні. Дізналася, що точно чекаю хлопчика.
Стать плоду по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Хоч це моя перша дитина, мені було цікаво дізнатися стать якомога раніше. Я хотіла дівчинку, а чоловік хлопчика. Здала кров на 6 тижнях вагітності, тест виявив Y-хромосому. Чоловік дуже радий. Я теж.
Самий терміновий тест ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Дізнався про зраду дружини, і щоб розставити всі крапки над "i" скоріше, замовив самий терміновий тест на батьківство, за 2 дні. Результат був готовий вчасно. Дитина не моя. Я до сих пір не можу прийти до тями від зради.
Дякую генетику та центру Мама Папа
Оцінка: 5 ★★★★★
Дякую центру за те, що вчасно допомогли прийняти правильне рішення. На першому скринінгу нам видало легкий ризик по хромосомі, який відповідає за хворобу Дауна. Лікар запропонувала зробити амніоцинтез чи НІПТ-тест. спочатку вирішили робити амніоцинтез, але спеціаліст центру мамапапа вчасно мене набрала і переконала спочатку зробити НІПТ-тест, при якому точно не буде ризику при проведенні самої процедури. Клініка приємна, забір крові зробили акуратно, результати прийшли за 7 робочих днів. Так як у пакеті була консультація з генетиком, ми, звичайно, реалізували цю можливість і послухали що скаже фахівець за нашими результатами. Мені сподобався загалом підхід центру від початку до кінця. Так, НІПТ-тест дорожчий за процедуру амніоцинтезу, але й ризику після проведення самої процедури немає. Для нас це було важливим. Загалом – рекомендую центр, його фахівців та можливості аналізів. Будьте здорові
Неінвазивний тест Панорама
Оцінка: 5 ★★★★★
Після скринінгу третього триместру лікар визначив мене в групу ризику по синдрому Дауна. У центрі Мама Папа знайшла найшвидший і недорогий НІПТ-тест. Результат був готовий за 8 днів. Ризик Синдрому Дауна - низький. Стать плоду - жіноча. Народила здорову дівчинку. Дякую за те, що переконали зробити тест Панорама і уникнути ризиків від проколу живота - амніоцентеза.
Тест на ДНК до пологів
Оцінка: 5 ★★★★★
Єдиний центр, де роблять тест на батьківство до народження дитини. Це дорогий аналіз, зате безпечний і точний. Мені довелося доводити хлопцю, що ношу його дитину. У мене сумнівів не було, у нього тепер теж немає.
Тест на зраду по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Виявив підозріле пляма на простирадла. Для мене дуже важливо було переконатися у вірності дружини. Виявилося, що існує дуже чутливий тест, який визначає наявність сперми в біологічному плямі. На жаль, тест виявив сперму, яка мені не належить.
Тест ДНК швидко
Оцінка: 5 ★★★★★
Взяв зразки звичайними ватяними паличками, у себе і у дитини. Відправив з Хмельницького до Києва Новою поштою. Сплатив за терміновим тарифом, так як треба було терміново вирішувати, як оформлювати дитину. Результат був готовий через 5 днів. Батьківство виключено. І я радий, що довідався про це зараз, а не через кілька років.
Батьківство виключено
Оцінка: 5 ★★★★★
Зробив тест ДНК анонімно і дізнався, що не є батьком. Подав позов до суду, суд призначив експертизу ДНК на батьківство. Шкодую, що не зробив відразу тест ДНК для суду. А так довелося платити двічі.
НІПТ Панорама
Оцінка: 5 ★★★★★
Я дуже рада, що зробила неінвазивний тест Панорама, а не пішла відразу на амніоцентез. Результат - низький ризик синдрому Дауна та інших хромосомних відхилень, а також приємне доповнення - стать плоду. Шкода, що не всі лікарі володіють інформацією про НІПТ. У Дніпрі це найдоступніша ціна.
Тест ДНК бабуся-внучка
Оцінка: 5 ★★★★★
Моя внучка не схожа на мого сина. Тест на батьківство я робити не хотіла, щоб син нічого не знав. Вирішила зробити спочатку тест бабуся і внучка. Дідуся (чоловіка) я теж не хотіла привертати, і мені порадили зробити тест по Х-хромосомі, щоб точність була максимальною. Точність вийшла 99,9%. Консультували мене і в інших лабораторіях, але всі говорили, що тест буде неточний.
Тест ДНК по спермі
Оцінка: 5 ★★★★★
Хотіла переконатися, що дитина від чоловіка. Не знайшла можливості взяти мазки з рота, довелося використовувати хитрість і зробити тест ДНК по спермі. Тепер впевнена, що його дитина, сплю спокійно.
Тест ДНК по недопалкам
Оцінка: 5 ★★★★★
Мені потрібно було переконатися, що дитина від чоловіка. Мазки з рота для тесту ДНК, звичайно ж, взяти не могла. Найпростіше було взяти недопалки. Це коштувало трохи дорожче, але точність більш 99,9%. Результат я отримала в електронному вигляді, мені головне було знати напевно.
Тест на батьківство анонімно
Оцінка: 5 ★★★★★
Робив тест на батьківство в Луцьку. По телефону отримав детальну консультацію. Зразки взяв самостійно вдома звичайними ватними паличками і приніс в центр. Результат був готовий через 8 днів. Тепер сплю спокійно, знаю, що моя дитина.
Батьківство під час вагітності
Оцінка: 5 ★★★★★
У мого хлопця були сумніви, від кого моя майбутня дитина. Єдиний центр, який робить тест на батьківство в Харкові до пологів - Мама Папа. Ми тільки здали кров, це безпечна процедура. Результат прийшов через 10 днів. Після пологів вже не перевіряли - дородовий тест такий же точний, як звичайний. У нас показав 99,9%. Це дорогий аналіз, але під час вагітності спокій дорожче.
ДНК-тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Свекруха замучила своїми натяками, що мовляв, я нагуляла дитину. То вуха не схожі, то очі ... Вирішила витратитися на ДНК, тільки щоб це більше не терпіти. Зібрала всю сім'ю, включаючи свекруху, на тест ДНК. Я й не сумнівалася, що чоловік батько. Свекруха теж повірила ДНК.
Тест ДНК по недопалкам
Оцінка: 3 ★★★★★
Я хотіла точно знати, чи є мій чоловік батьком дитини. Я зустрічалася з іншим хлопцем до того, як познайомилася з чоловіком. Від дитини взяла мазки з рота, а від батька - кілька недопалків. Відправила з Ужгорода до Києва поштою. Мене попередили, що в рідкісних випадках тест ДНК може не вийти, так як матеріал нестандарт. Так і сталося, перездавала матеріал повторно.
ДНК по нігтях
Оцінка: 5 ★★★★★
Провів анонімний тест ДНК на батьківство. Від дитини взяв нігті, у мене в центрі взяли мазки з рота. Результат такої ж точності, як і по крові. Тепер не сумніваюся, що батько.
Визначення статі по ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Ми з чоловіком дуже хотіли дізнатися стать дитини. Думаю, ми б були раді і хлопчикові, і дівчинці, але все-таки більше хотілося дівчинку. Я здала кров на терміні 8 тижнів, щоб точність була максимальною. Результат був готовий через 3 дні. Тест показав дівчинку, і я народила дівчинку! ДНК не помиляється!
Неінвазивний тест на синдром Дауна
Оцінка: 5 ★★★★★
Читала на сайті для вагітних про НІПТ-тест, який безпечно і точно визначає ризик хромосомних відхилень. І хоча показники УЗД і скринінгу були в нормі, вирішила здати тест Панорама, так як вік уже за 35. Слава богу, низький ризик! Ціна в центрі Мама Папа дешевше, ніж в інших центрах у Львові. Визначення статі майбутньої дитини - приємний бонус.
НІПТ
Оцінка: 4 ★★★★
Непоганий тест, але медсестра два рази брала кров
ДНК по зубній щітці
Оцінка: 5 ★★★★★
Мені потрібен був таємний тест ДНК. Зі списку запропонованих матеріалів найлегше було взяти від дитини зубну щітку. Переживав, що може не вийти аналіз, якщо щітка торкалась чужої щітки. Але результат вийшов точним і однозначним. Тепер я впевнений, що є біологічним батьком.
Експертиза ДНК для суду
Оцінка: 5 ★★★★★
Це найточніший тест з визначення статі! У нас вже є 2 дівчинки, і нам дуже важливо було дізнатися стать майбутньої дитини якомога раніше. На терміні 7 тижнів ми вже знали, що виявлена ??Y-хромосома. УЗД не показало точний результат навіть на 20-му тижні, а результат ДНК виявився вірним.
Тест ДНК до пологів
Оцінка: 5 ★★★★★
Потрібно було дізнатися, хто батько дитини, по ДНК, під час вагітності. Довго шукала в Херсоні такий тест. Довелося замовити набір, здати кров в місцевій лабораторії і відправити до Києва в центр Мама Папа. Дуже виручив цей тест, він точний і безпечний, робиться по крові. Я довела батьківство, і мій хлопець зробив мені пропозицію.
ДНК по носовій хустці
Оцінка: 5 ★★★★★
Взяв паперовий носовичок у дитини, а у мене медсестра взяла в центрі мазки з внутрішньої сторони щоки. Аналіз вийшов, точність висока. Результат мене влаштовує.
Тест на ДНК
Оцінка: 5 ★★★★★
Бачила по телевізору, що в цьому центрі роблять ДНК для "Говорить Україна". Мій чоловік сумнівався в батьківстві. Привела його сюди, щоб переконався, що дитина від нього. Все офіційно, результат точний і швидкий.
Тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Коханка мого чоловіка повідомила про те, що у неї дитина від мого чоловіка. Терміново знадобився тест ДНК. Замовили терміновий тест на батьківство в "Мама Папа", результат був готовий через 5 днів. Результату довіряю, хоча він мене і не порадував.
Тест ДНК для аліментів
Оцінка: 5 ★★★★★
Колишній чоловік ухилявся від аліментів. Довелося подати позов до суду для встановлення батьківства. Суд запропонував вибрати організацію для проведення тесту ДНК. Ми вибрали центр Мама Папа, так як вони роблять судовий тест швидко і за розумною ціною. Зразки взяв лікар в Хмельницькому, звірила паспорта. Результат був готовий через 2 тижні. Батьківство підтвердилося, в чому я і не сумнівалася.
Тест бабуся-внучка
Оцінка: 5 ★★★★★
Я не була впевнена в тому, що моя невістка не нагуляла дитину. Вирішила зробити тест ДНК бабуся-внучка потай від сина і від чоловіка. Взяла вдома мазки з рота у внучки і принесла в центр. Тест вийшов точний, 99%. Я більше не сумніваюся в тому, що мій син є біологічним батьком.
Анонімний тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Робив тест на батьківство в Одесі. Зразки взяв самостійно вдома звичайними ватними паличками і приніс в центр Арніка. Контакти свої не залишав, просто зберіг квитанцію і номер договору. Результат був готовий через 7 днів. Тепер я спокійний, знаю, що батько.
Оцінка: 5 ★★★★★
Людмило Олександрівно! Хочу подякувати Вам за свої -12 кг за три місяці! Величезне Вам спасибі за те, що повернули до повноцінного (не побоюся цього слова) життя, за те, що повернули відчуття легкості, впевненості в собі, за те, що я знову собі подобаюся, а найголовніше за те, що почуваюся чудово!!! А для тих хто думає про те як схуднути, привести себе в порядок з користю для свого організму і шукає спеціаліста - дам пораду: НЕ СУМНІВАЙТЕСЯ - ТУРОВА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА той фахівець, який Вам потрібен. Особисто мені Людмила Олександрівна надала допомогу не лише як фахівець з дієтології, а й підтримала морально, похвалила за результат(що дуже важливо), дала стимул до повернення до нормального життя. Тепер тільки правильне харчування та довге, здорове, гарне життя!!!
Визначення статі по крові
Оцінка: 5 ★★★★★
Звернулися в Харківську філію центру Мама Папа для тесту на визначення статі по ДНК. Я здала кров на 7 тижні вагітності. Результат - чоловіча стать, Y-хромосома виявилася. Для мене це важливо знати якомога раніше, чоловік хоче спадкоємця. Рекомендую!
ДНК по недопалкам
Оцінка: 5 ★★★★★
Дуже потрібно було перевірити, хто батько моєї дитини. Взяла від чоловіка кілька недопалків, а від дитини - мазки з рота. Тест по недопалкам такий же точний, як по мазкам. Батьківство підтвердилося.
Аналіз ДНК на батьківство
Оцінка: 4 ★★★★
Були серйозні сумніви в батьківстві, кілька років. Дитина на мене не схожа, та й народилася раніше очікуваного терміну. Зробив тест ДНК - він підтвердив мої побоювання. Батьківство виключено. Дружина стверджує, що в тесті ДНК помилка, але я їй вже не вірю.
Тест на ДНК сестра-сестра
Оцінка: 5 ★★★★★
Тільки в цьому центрі мені пообіцяли високу точність в аналізі сестра-сестра, щоб дізнатися, чи загальний у нас батько. Наших мам давно немає в живих, ми дуже хотіли, щоб підтвердився факт нашої спорідненості. Тест робили по X-хромосомі, що дало результат 99,9%!
ДНК на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Ми отримали грамотну консультацію по телефону. Прийшли втрьох (мама, тато, дитина) в медико-генетичний центр, щоб усі бачили, у кого береться матеріал ДНК. Лікар взяла зразки. Результат був готовий через 10 днів. Батьківство підтвердилося, хоча і були причини для сумнівів.
Визначення статі по крові
Оцінка: 5 ★★★★★
Мені дуже було важливо знати, чекаю хлопчика або дівчинку. У нас вже є 2 дівчинки. У Дніпрі знайшли тільки один центр, де можна на ранніх термінах визначити стать по ДНК. Тест на терміні 6 тижнів вже виявив Y-хромосому. Народився хлопчик, цей тест точний!
Тест Панорама
Оцінка: 5 ★★★★★
Неінвазивний тест врятував мене від амніоцентезу - проколу живота. За скринінгом результати були неоднозначні, високий ризик трисомії 21 (синдром Дауна). НІПТ показав низький ризик, і амніоцентез робити не довелося. Також приємний бонус - безкоштовна консультація генетика лабораторії.
вселяють довіру
Оцінка: 5 ★★★★★
Скажу так: Я знаходив і трохи нижчу ціну, ніж тут, але довіри ті хлопці не викликали. Цей центр ДНК дійсно зробив точний аналіз, у мене був потім суд, я робив судову експертизу (а у локусів у них і судової експертизи збігаються), аналіз повністю збігся. Тож кому потрібен справді ПРАВДИВИЙ результат – тому сюди. Перевірив на собі:)
ДНК-тест на батьківство
Оцінка: 5 ★★★★★
Щоб переконати свекруху в батьківстві її сина, вирішила зробити ДНК, щоб більше не терпіти її натяки. Прийшли в центр всією сім'єю. Я й не сумнівалася, що чоловік батько. Свекруха тепер теж не сумнівається.
Неінвазивний тест Панорама
Оцінка: 5 ★★★★★
Багато читала в інтернеті про НІПТ-тести для вагітних, серед яких Панорама вважається найкращим. Добре, що він доступний вже в Україні. У центрі Мама Папа ціна недорога, так як вони роблять тест без посередників. За результатами тесту я замовила безкоштовну консультацію генетика, щоб пояснили мені деякі показники.
Батьківство дістанційно
Оцінка: 5 ★★★★★
У нашому місті немає ДНК-лабораторії. Я дізнався, що можна зробити ДНК-тест, не виїжджаючи зі свого міста. Замовив телефоном набір для мазків, сам узяв мазки у себе та у дитини (навіть дружина не знала), відправив Новою поштою назад. Результат отримав поштою. Дуже зручно!
Я не батько
Оцінка: 5 ★★★★★
Багато років були сумніви в батьківстві. Нарешті зважився зробити тест ДНК на молодшого сина. Підозри мої підтвердилися. Треба було відразу робити тест для суду, але була надія на позитивний результат.

Залишити відгук

Оценка: