Аналізи ДНК в Україні

Місто: Київ

вул. Льва Толстого 21
Пн-Сб 8-20, Нд 9-18
 • Біла Церква
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Камянське
 • Київ
 • Конотоп
 • Кременчук
 • Кривий Ріг
 • Кропивницький
 • Лебедин
 • Луцьк
 • Львів
 • Миколаїв
 • Нікополь
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Умань
 • Харків
 • Хмельницкий
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернігів
 • Шостка

Тест ДНК в Одесі

Медичний центр Арніка

Адреса: м. Одеса, Україна вул. Успенська 59

Графік роботи: Пн-Пт 12-14, прийом за записом

Забір букального епітелію: Так

Забір крові: Так

Забір крові у дітей: З 5 років

Записатися
ДНК-центр Мама Папа
Собственная лаборатория ДНК
Власна лабораторія
з ліцензією
Тест ДНК недорого
Мінімальные ціни
в Україні
ТВ
Виконуємо тести ДНК для ТВ-каналів
Тест ДНК для судов Украины и посольства
Нам довіряють суди та консульства

Найпопулярніші послуги

Тест ДНК
в Одеській області

Зробити тест ДНК можна у наступних містах: Ананьїв, Арциз, Балта, Білгород-Дністровський, Біляївка, Березівка, Болград, Вилкове, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Одеса, Подільськ, Роздільна, Рені, Татарбунари, Теплодар, Чорноморськ, Южне.

Можна взяти матеріал самостійно та надіслати нам зразки.

Як зробити тест ДНК на батьківство самостійно

1. Взяти мазки з рота (букальний епітелій) у батька та дитини. Можна звичайними ватними паличками або замовити набір.

2. Надіслати зразки Новою Поштою нам до Києва.

3. Після отримання зразків сплатити половину або всю вартість аналізу ДНК.

4. За готовністю доплатити вартість, що залишилася, і отримати результат тесту ДНК по email і Новою Поштою. Повна інструкція

Питання-відповідь про тести ДНК на батьківство в Одесі

З яких причин найчастіше замовляють тест ДНК на батьківство в Одесі?

Тест ДНК на батьківство замовляють і чоловіки, і жінки, з різних причин. Проконсультуйтеся з експертами, який тест підійде найкращим чином для вас.

Який матеріал потрібен для тесту ДНК на батьківство?

Букальний епітелій для тесту ДНКСтандартний матеріал - мазки з рота у батька і дитини, тобто букальний епітелій (клітини слизової рота). Це нетравматичний, зручний спосіб. Інші матеріали також можливі, але тестування обійдеться дорожче.

1) Можна взяти мазки в домашніх умовах і принести або надіслати в наш центр в Одесі. Не варто боятися, що щось зробите неправильно, оскільки перездача в разі недостатньою матеріалу буде безкоштовною.

2) Можна прийти в наш центр в Одесі разом з усіма учасниками, і медичний персонал візьме матеріал.

В якому випадку обов'язково прийти в клініку в Одесі?

Прийти батькові і дитині до центру обов'язково, якщо ви хочете зробити тест з ідентифікацією особистостей, досудовий, судовий, або юридичний тест ДНК. У такому випадку візьміть з собою документи ідентифікації особистості - паспорт та свідоцтво про народження. У судових тестах ми несемо відповідальність за те, що матеріал береться саме у цих людей.

Яка технологія тесту ДНК

ДНК людини містить всю генетичну інформацію. Кожна людина має 22 пари аутосомних хромосом і 1 пару статевих хромосом (Х, У або Х, Х). Аутосомні хромосоми успадковуються методом рекомбінації - половина генетичної інформації успадковується від батька, а друга половина - від матері. Для тесту на батьківства використовується зазвичай 16-25 фрагментів ДНК (локусів) аутосомних хромосом.

Лабораторія використовує генетичні аналізатори американської компанії Applied Biosystems. Тест проводиться методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції). Кожен тест ДНК виконується незалежно, два рази різними командами вчених, щоб уникнути будь-яких помилок, пов'язаних з людським фактором. Результат підписує доктор наук.

Яка лабораторія виконує тест ДНК на батьківство в Одессі

Лабораторії ДНК-тестування DDC Медико-генетичний центр" Мама Папа "є ексклюзивним представником лабораторії DDC (DNA Diagnostics Center). Лабораторія DDC - найвідоміша ДНК-лабораторія в світі, яка з 1996 року проводить тести ДНК на батьківство і перша в світі використовувала результати тесту ДНК в суді.

Щороку лабораторія проводить близько 1 млн. тестів ДНК. В лабораторії працюють провідні генетики галузі - 17 докторів наук. Тут проводять тести ДНК для американських ТВ-шоу. Серед відомих всьому світу тестів ДНК для зірок - Анна Ніколь Сміт, Принц. У лабораторії є більше 5000 пунктів забору матеріалу по всьому світу.

Точність тесту ДНК на батьківство

У разі підтвердження батьківства ймовірність батьківства становить не менше 99,9%. Ми гарантуємо цю точність при будь-якої складності тестування. Лабораторія тестує до 33 локусів, а стандарт в галузі - 16-20 локусів, тому навіть при наявності мутації в одному з локусів ми розширюємо аналіз і добиваємося високої точності результату.

В разі виключення батьківства ймовірність батьківства - 0%. Тобто, передбачуваний батько на 100% виключений як батько.

Які ліцензії та акредитації свідчать про якість тесту ДНК в Одесі?

Ліцензія МОЗ України, міжнародні акредитації AABB, ANAB (ISO), CAP, Nata.

Чи потрібна згода матері на тест ДНК на батьківство?

Для тесту ДНК, які робиться для особистого користування, згода матері не потрібна. У разі тесту для суду, якщо батько записаний в свідоцтво про народження, то згода матері також не потрібна, так як батько має право підпису за неповнолітню дитину.

Чи можна робити тест ДНК одразу після народження дитини?

Мазки з ротової порожнини можна взяти з перших днів життя дитини. ДНК протягом усього життя не змінюється.

Як зробити тест ДНК на батьківство потай?

Коли небажано, щоб батько або дитина знали про тест на батьківство, можна принести практично будь-який біологічний матеріал: нігті, вушну сірку, носовичок, кров, сперму, недопалки, зубну щітку, навіть кістки і зуби. За тестування таких матеріалів береться додаткова плата. Точність ДНК тесту на батьківство буде такою ж високою, оскільки ДНК кожної клітини людини однакова.

Вушна сірка для тесту ДНК на батьківство Нігті для тесту ДНК батьківство Носова слиз для тесту ДНК на батьківство Сперма для тесту ДНК на батьківство

Чи можна зробити ДНК аналіз після прийому алкоголю?

Прийом напоїв, що містять алкоголь, ніяк не впливає на результат ДНК аналізу на батьківство або спорідненість. Значення ДНК маркерів не змінюються в залежності від того, тверезий індивід або знаходиться в стані алкогольного сп'яніння.

Чи можна звертатися з вашим результатом ДНК в суд?

Звичайний результат ДНК аналізу на батьківство може бути розглянуто судом на підставі ст.64 ЦПК України. Юридичні ДНК аналізи на батьківство і спорідненість, виконані в досудовому або судовому порядку, приймаються в будь-якому випадку.

Чи можна зробити ДНК тест самостійно вдома, як тест на вагітність?

Самостійно ДНК тест ви не зробите. Для його проведення необхідно дороге устаткування, якісні дорогі реагенти і відповідну освіту. Проте ви можете самостійно зібрати матеріал для аналізу. Стандартним матеріалом вважаються мазки з порожнини рота і беруться або нашим спеціальним набором, або звичайними ватяними паличками для чистки вух. Також, для ДНК аналізу можна надати нестандартні матеріали: плями крові на ватному тампоні, нігтьові зрізи, плями сперми або будь-які інші біологічні матеріали, що містять ДНК.

Що робити, якщо дитина не схожа на батька, а ДНК тест підтвердив батьківство?

Це говорить про те, що спадкування зовнішніх ознак складний процес, і зовнішня схожість не завжди очевидна, навіть між біологічними батьками і дитиною. Ми даємо гарантію на стовідсоткову точність всіх проведених нами ДНК аналізів.

Які варіанти отримання результату аналізу ДНК?

Отримати результат аналізу ДНК можна особисто, в відділенні Нової Пошти, по електронній пошті, може забрати представник за умови згоди замовника. Також існує можливість замовлення дубліката результату аналізу ДНК, протягом навіть декількох років після проведення аналізу.

Записаться

Желаемая дата: Время:

Коментарі (16)

Наталья
03.12.2023
Правда ли что если мать 3 положительная тяжело может забеременеть или вообще не забеременеть от 4 группы отрицательного мужчины ?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
05.12.2023
Группа крови и резус-фактор родителей не оказывает прямого влияния на возможность зачатия или беременности.
Ирина Алексеевна
21.11.2023
Добрый день, я врач -педиатр, возможно ли у Вас сдать генетический анализ -панель розумової відсталості , в тч, аутизм , ребенку 3года, ?
Галина
26.02.2023
Підскажіть будь-ласка чи можна зробити ДНК матері і загиблого сина, якщо частини біоматеріалів маємо з моргу. Так як пройшло вже 11 місяців.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
26.02.2023
Вам краще звернутися до державної судової експертизи. Ми не робимо тест ДНК з тканин та кісток, тільки з крові, нігтів, букального епітелію.
Дарина
04.01.2023
Здравствуйте, сколько будет стоить тест ДНК на отцовство если ребенок не родился ? И что для этого нужно
Медико-генетический центр "Мама Папа"
06.01.2023
Сейчас проводится только инвазивный тест, 9900 грн, по амниотический жидкости или ворсинам хориона.
Людмила
27.01.2021
Здравствуйте!Как можно сделать неинвазивный тест на отцовство в Балте? сколько будет стоить?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
27.01.2021
Здравствуйте, Людмила, Стоимость 29 000 грн. Можно сдать в Одессе или заказать у нас специальные пробирки, и прислать нам кровь.
Ирина
05.01.2021
Подскажите пожалуйста, нам необходимо сделать тест ДНК «дедушка-внучка», биоматериал у вас в центре нет возможности сдать (живем в другой стране), если его пересылать то это будет около 10-14 дней, возможно ли это (я имею ввиду стандартный материал из полости рта) или лучше использовать нестандартный материал (ногти и тд.)? И если использовать нестандартный материал (снова таки ногти), какой он должен быть по величине (просто ребёнок новорожденный и соответсвенно материал будет крошечный? Или например с зубной щеткой (но в этом случае отец-дочь), в какие самые предельные сроки для теста она должна быть у вас или это не имеет значения? Спасибо заранее за ответ
Медико-генетический центр "Мама Папа"
05.01.2021
Здравствуйте! Лучше всего сдать мазки изо рта, можно обычными ватными палочками, хранить в бумажных конвертах. Не надо брать нестандартный материал, шансов на выделение ДНК из мазков гораздо выше. Их можно хранить до 2 месяцев. И даже если материала будет недостаточно, пересдача бесплатно. Для теста дедушка-внучка рекомендуется сдать мазки и бабушке, если есть возможность.
Алексей
13.02.2020
Доброго дня. Я сдавал анализ на отцовство в двух разных лабораториях с разрывом в 5 лет (родился новый ребенок). Меня удивило, что данные моего днк не совпали по двум локусам (D19S433 и Penta D). Это невнимательность лаборанта в одной из лабораторий? Дело в том, что результаты днк детей также "совпадают" по характеристикам этих двух локусов... Получается результат "подогнали" (подделали)?
Марина Савельева, генетик Медико-генетический центр "Мама Папа"
13.02.2020
Здравствуйте, Алексей, В идеале, ДНК-профили должны совпадать, в независимости от лаборатории. Бывает, что на различных реактивах и оборудовании в каком-то локусе одно значение проявилось, а второе - нет. Вам следует потребовать электрофореграммы от обоих лабораторий - это отчет оборудования по каждому образцу. Подгонять никто не заинтересован, но неправильная интерпретация, в принципе, возможна.
Алексей
13.02.2020
Доброго дня. Благодарю за «расширение кругозора». Запрос в лабораторию отправил (по предоставлению электрофореграммы), жду обратной реакции на запрос. У меня возникла новая «проблема». Одновременно со стандартным образцом (ротовой мазок на одного ребенка) я отправил нестандартный образец (ушная сера — небольшой объем на трех палочках) - по которому в лаборатории удалось выделить данные только по одному локусу. Что меня «удивило» в этой ситуации... У меня было два нестандартных образца - зубная щетка и ушная сера. Посредник меня убедил, что лучше отправить серу (осмотрев образцы он сказал, что этого достаточно), а при получении заключения мне показалось что печать и подпись во втором заключении — поддельные (по сравнению с первым заключением). Что-то можете посоветовать в данной ситуации? Спасибо за уделенное время.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
13.02.2020
По сере хотя бы видно, что есть биоматериал, а на зубной щетке - не видно, плюс она часто соприкасается с другими щетками. По сере статистика лучше. Что касается сомнений в подлинности результата, то вам надо обратиться напрямую в лабораторию, отправить им результат, чтобы они подтвердили, что анализ выполнялся. Если на бланке стоят только данные посредника, он обязан вам сообщить, в какой лаборатории проводился анализ.
Анна
10.11.2019
Здравствуйте! Могут ли сдать анализ днк двоюродные сестры.Если да,сколько стоит.Спасибо.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
10.11.2019
Здравствуйте, Анна, Можно, но высока вероятность неопределенного результата, поэтому для суда такой тест не делается. Вариант 1. Сестра-сестра. Желательно участие матери/матерей сестер, если возможно. Стоимость 6300 грн. Но может получиться вероятность, близкая к 50%, а также 98-99%, заранее это не известно. Вариант 2. Теста на этнический состав и поиск родственников, для каждой сестры. Они точно покажут наличие общей ДНК.
Оксана
01.07.2019
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, стоимость теста на материнство для комиссии в горздраве (домашние роды) в городе Одесса и через сколько дней он будет готов. Спасибо!
Медико-генетический центр "Мама Папа"
01.07.2019
Здравствуйте, Елена, Стоимость анализа с идентификацией личностей - 5500 грн. Это при условии, что материал будет браться у нас в центре.
Марина
19.06.2019
Здравствуйте, скажите пожалуйста хочу задать анализ на отцовство... Но хочу, крови это возможно? Цена
Медико-генетический центр "Мама Папа"
20.06.2019
Здравствуйте, Ирина, Можно по крови, но стоимость будет дороже на 2200 грн за каждый образец крови, вместо стандартного образца буккального эпителия. То есть, стоимость теста ДНК по крови отец+ребенок - 4300+2200+2200 = 8700 грн. Точность и результат не отличаются, поэтому рекомендуем делать по стандартным материалам.
Ирина
07.06.2019
Интересует анализ на генетические дефекты: синдром Каллмана, синдром нечувствительности к андрогинам, другие абберации х-хромоссомы.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
07.06.2019
Здравствуйте, Ирина, Синдром Каллмана - ген KAL1 Cиндром нечувствительности к андрогинам - ген AR и другие гены, ответственные с нарушениями репродуктивной системы Панель Репродуктивное здоровье Стоимость 19500 грн, срок 90 дней
Иван
19.01.2019
Здравствуйте. А по слюне можно определить отца?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
19.01.2019
Здравствуйте, Иван, Стандартный материал для теста на отцовство - мазки изо рта. То есть, нужны именно клетки эпителия, которые обычно берутся ватной палочкой, потерев по внутренней стороне щеки. В слюне клетки эпителия тоже содержатся. Но слюну в жидком виде мы не принимаем. Можно потереть ватной палочкой об слюну или об стакан остатками слюны, но в таком случае, возможно, материала будет недостаточно, и тогда придется пересдать, но это бесплатно. Но пробовать можно, у некоторых результат получается с первого раза.
Лиза
14.01.2019
Делаете вы анализ на выявления болезни хореи Гентингтона? Что для этого нужно? Стоимость анализа? И возможно сдать этот анализ в Одессе?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
14.01.2019
Здравствуйте, Лиза, Да, можно сдать генетический анализ на хорею Гентингтона. Стоимость 5500 грн. Нужно сдать кровь, это можно сделать в Одессе по адресу ул. Успенская 59, медицинский центр Арника. Подробнее
Ирина
05.01.2019
Подскажите, тест на определение пола делается в Одессе? У меня срок 8 недель, результат будет точный?
Марина Савельева, генетик Медико-генетический центр "Мама Папа"
05.01.2019
Ирина, на этом сроке точность определения пола 99%. Тест ДНК - самый точный метод определения пола.
Юрий
05.01.2019
возможен ли анализ по волосу?
Марина Савельева, генетик Медико-генетический центр "Мама Папа"
05.01.2019
Здравствуйте, Юрий, Да, возможен, но волосы должны быть обязательно с фолликулами. Для теста ДНК подходят именно корни волос, так как они содержат ядерную ДНК, а стержни волосы - это в основном белок. Если не можете взять мазки изо рта, рассмотрите ногти, ушную серу, носовой платок. Полный список нестандартных материалов
Анастасия
10.12.2018
Здравствуйте, возможно ли определить родство матери и ребёнка,если да, то какая стоимость, и какой материал необходим для анализа? Я нахожусь в городе Одесса.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
10.12.2018
Здравствуйте, Анастасия, Да, можно. Материал - мазки из полости рта, можно взять самостоятельно ватными палочками, или у нас в клинике в Одессе - ул. Успенская 59. Стоимость 4300 грн. Подробнее о тесте на материнство читайте здесь

Добавити коментар