Конфіденційність аналізу ДНК на батьківство

Конфіденційність аналізу ДНК на батьківство

Дата: 13.03.2014

Які є гарантії, що ніхто не дізнається про результати мого тесту ДНК?

З цілком зрозумілих причин дуже часто Ви не хочете розголошувати сам факт аналізу ДНК на встановлення батьківства чи материнства. Анонімність дослідження забезпечується на всіх етапах аналізу ДНК.

На етапі отримання від вас зразків замовленню надається спеціальний реєстраційний номер, і всі подальші дослідження ДНК проводяться під цим номером. Навіть науковці, які виконують аналіз ДНК, не знають Ваших особистих даних, вони працюють із зразками, які мають лише реєстраційний номер. Ваші особисті дані вносяться до висновку на останньому етапі – при його роздруківці.

Укладання лабораторії про проведений генетичний аналіз ДНК і документи, що додаються до нього, Ви отримаєте на ту адресу, яку самі вказали в анкеті - бланку замовлення ДНК-тесту. За Вашим бажанням, висновок може бути надісланий в електронному вигляді лише на вказану Вами адресу електронної пошти. Будь-яка інформація повідомляється лише на вказаний у бланку замовлення номер телефону. Відомості про людину, яка замовила аналіз ДНК, результати аналізу, а також сам факт замовлення такого аналізу за жодних обставин не можуть бути повідомлені третім особам.

Якщо ви не бажаєте навіть залишати номер телефону, ви можете просто отримати від нас номер договору, вказати учасників без імен - Батько та Дитина, та самостійно зв'язатися з нами для отримання результату, повідомивши нам номер договору.

Автор: Марина Савельева
Молекулярный генетик, биоинформатик