Як дізнатися, хто батько дитини, до її народження?

Як дізнатися, хто батько дитини, до її народження?

Дата: 05.09.2017

Перебуваючи у статусі «майбутнього тата», деякі чоловіки можуть мати сумніви щодо свого батьківства.

«Хочу бути впевненим, що це моя дитина.»

«Сумніваюся, чи я батько майбутньої дитини.»

Перебуваючи у статусі «майбутнього тата», деякі чоловіки можуть мати сумніви з приводу свого батьківства. Причини для сумнівів можуть бути різними, однак, до появи дитини на світ, є тільки одна можливість точно дізнатися – чи це дитина – неінвазивний пренатальний ДНК тест. Давайте ми трохи розповімо про нього.

Неінвазивний допологовий ДНК тест на батьківство є абсолютно безпечним!

Інвазивні методи, що використовуються (амніоцентез, CVS та ін.) несуть у собі великі ризики аж до викидня. На даний момент для визначення батьківства до них звертаються рідко і рекомендують виконувати тільки за наявності загрози генетичних патологій.

На відміну від інвазивних методів, неінвазивний пренатальний ДНК тест не несе в собі жодної небезпеки для вагітної жінки та дитини. Матеріал, необхідний виконання аналізу – венозна кров матері у кількості 20 мл.

Неінвазивний допологовий ДНК тест на батьківство - аналіз високої точності!

Допологовий тест ДНК на батьківство від медико-генетичного центру «Мама Папа» виконується в американській лабораторії DDC. Проводиться він за допомогою аналізу 2688 маркерів SNP (Single Nucleotide Polymorphism), після якого розраховується ймовірність батьківства.

Результати допологового ДНК тесту на батьківство визнаються судом і позбавляють необхідності проведення ДНК аналізу після народження дитини.

Неінвазивний допологовий ДНК тест на батьківство – найраніший із ДНК тестів!

Трохи раніше такий ДНК аналіз був доступний тільки після 13 тижнів після запліднення.

Зараз підтвердити або спростувати батьківство за допомогою даного тесту можна, починаючи вже з 9 акушерського тижня вагітності! При виконанні допологового аналізу на батьківство з плазми материнської крові виділяється вільно плаваюча ембріональна ДНК і порівнюється з генетичним профілем мами та батька.

Де провести допологовий аналіз ДНК на батьківство?

Вибираючи центр для проведення неінвазивного пренатального ДНК тесту на батьківство, важливо бути впевненим, що методика, що використовується, має під собою наукову основу, опублікована, а лабораторія акредитована компетентним агентством.

Лабораторія DDC використовує методологію, що є «золотим стандартом» галузі та має акредитацію 10 авторитетних агентств.

Не всі аналізи достовірні

Якщо Вам пропонують провести цей аналіз дешево, це привід задуматися про точність результату.

Інвазивні методи проведення допологового аналізу на батьківство

У разі, якщо неінвазивний аналіз з якихось причин недоступний, є можливість провести цей аналіз інвазивно. До інвазивних аналізів належать:

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Обидва методи несуть у собі ризик ускладнень.

БОЛЬШЕ ДЕТАЛЬНО ПРО ТЕРМІН, ВАРТІСТЬ І ПРОЦЕС ПРОВЕДЕННЯ НЕІНВАЗИВНОГО ДОРОДОВОГО ДНК АНАЛІЗУ НА БАТЬКІВСТВО МОЖЕТЕ ДІЗНАТИСЯ НА Автор: Марина Савельева
Молекулярный генетик, биоинформатик