Визначення статі плоду на ранніх термінах вагітності

Аналіз ДНК точно визначає стать плоду. Якщо буде виявлена Y-хромосома, то стать - чоловіча, якщо не виявлена - то жіночий. Цей тест втілює в собі передові технології - аналіз ДНК плоду, знайденої в крові матері. Лабораторний аналіз набагато краще, ніж визначення статі по УЗД.

Учасники аналізу на визначення статі

Мати (вагітна). Термін вагітності від 4-5 тижнів, вагітність одноплідна або багатоплідна, будь-яка за рахунком - не обов'язково перша.

Термін виконання аналізу ДНК

1-5 робочих днів
Здача аналізу пн-сб 8-16. Видача результатів - вранці у вівторок, раз в тиждень. Матеріал необхідно надати в попередній день або раніше.

Чому наш аналіз визначення статі найкращий

 • Термін вагітності від 4-5 тижнів. Якщо присутня Y-хромосома, то це точно хлопчик.
 • Точність> 99,9%, при терміні вагітності від 7-8 тижнів.
 • Безпечний для матері і для плода, матеріал - кров з вени

Результат аналізу ДНК на стать плоду

Y-хромосома виявлена
Стать плоду - чоловіча"

Якщо Y-хромосома виявлена, то це точно хлопчик.

Y-хромосома НЕ виявлена
Стать плоду - жіноча

При терміні дослідження менше 8 тижнів, якщо не виявлена Y-хромосома, дослідження рекомендується повторити.

Забір матеріалу для аналізу на визначення статі

Матеріал для аналізу - кров з вени матері (3-4 мл). Кров береться в будь-який час, вимоги натщесерце немає. Забір матеріалу можна зробити:

 • у нас в центрах (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Харків, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці);
 • виклик фахівця додому;
 • дистанційно, використовуючи наш набір або стандартну пробірку EDTA, кров може взяти будь-яка медсестра, матеріал потрібно привезти нам або надіслати кур'єрською службою.
 • Інструкція по забору матеріалу
  Бланк замовлення аналізу визначення статі

Якщо аналіз був зроблений раніше 8 тижнів, є ймовірність того, що в материнській плазмі буде недостатньо частки ДНК плоду - в цьому випадку для завершення аналізу ми зробимо повторний аналіз дешевше.

Умови оплати

 • Аналіз оплачується повністю на умовах передоплати.
 • Можливо дистанційно здати аналіз, замовивши у нас спеціальний набір пробірок або придбати пробірку EDTA K3. Набір можна придбати у нас, він входить у вартість аналізу. Сума, що залишилася оплачується після отримання нами зразків.
 • Договір.
 • Зразок договору на визначення статі
 • Оплату можна здійснити готівкою в нашому центрі, через будь-який банк і банківською картою на сайті.
 • Реквізити для оплати
 • Результат буде надано по бажанню: особисто в руки, по телефону, по електронній пошті, Новою поштою.

Як працює технологія?

Під час вагітності, вже на першому місяці, в крові матері в дуже низьких концентраціях з'являються клітини дитини.

Якщо жінка носить хлопчика, то в її крові з'являються маркери Y-хромосоми. Виявлення цих маркерів дозволяє визначити стать майбутньої дитини. Так як концентрація клітин плоду дуже низька, то виявити їх можна тільки дуже високочутливим методом.

Достатній для визначення рівень фетальної ДНК в крові матері виникає з 7-го тижня вагітності. Однак індивідуальні особливості розвитку вагітності не завжди дозволяють отримувати достовірні дані на цих термінах.

У період з 5 по 9 тиждень рівень достовірності аналізу становить в середньому 90-95%. У цей період концентрація фетальної ДНК в крові матері підвищується, і після 9-ти тижнів достовірність аналізу досягає рівня 98-100%. Слід, однак, пам'ятати, що на рівень фетальної ДНК впливають різні чинники - неточне визначення терміну вагітності (при дуже ранніх термінах), перша чи ні вагітність, індивідуальні особливості організму жінки і процесу розвитку плода, наявність багатоплідності і ін., що може позначитися на достовірності результату. Крім того, при визначенні маркера Y-хромосоми (тобто хлопчик) достовірність аналізу вище, тому що негативний результат (тобто дівчинка) може бути пов'язаний не з відсутністю маркера, а з незвично низькою концентрацією фетальної ДНК.

Чи можна визначити стать дитини в разі двійні / трійні?

Можна, але слід враховувати, що якщо один з дітей хлопчик, то ми не можемо визначити стать іншого дитини. Тому можливі такі варіанти. Маркер Y-хромосоми не виявлено - всі дівчатка. Маркер Y-хромосоми виявлено - один з дітей - хлопчик, інші діти можуть бути як хлопчиками, так і дівчатками.

Чи можливі помилки?

При розробці методу був тривалий період, коли дослідження проводилися в тестовому режимі з метою виявити можливі причини помилок і виробити умови, при яких ці помилки можна було уникнути. Сучасний діагностичний процес організований з урахуванням цього досвіду.

Чи були випадки розбіжності результатів вашого аналізу і УЗД?

Були. Правильним виявився наш результат.