10 знаменитостей, які робили тест ДНК на батьківство

10 знаменитостей, які робили тест ДНК на батьківство

Дата: 05.10.2017

Відомі люди теж можуть опинитися у ситуації, коли вони мають зробити тест на батьківство. У разі причиною часто є спростування чуток чи підтвердження їхніх батьківських прав.

Відомі люди теж можуть опинитися у ситуації, коли вони мають зробити тест на батьківство. Причиною часто є спростування чуток чи підтвердження їхніх батьківських прав.

Сенсаційні історії про знаменитостей, пов'язаних із судовими справами з питань батьківства, часто з'являються в новинах, але незабаром зникають, незалежно від того, вирішилося питання чи ні. І хоча найвідоміші випадки батьківства є випадками шахрайства, іноді результати тестування ДНК можуть здивувати нас.

Ось 10 відомих випадків тестів на батьківство, про які ви, можливо, не знали...

1. Едді Мерфі

Після розлучення у 2006 році кінозірка Едді Мерфі почав зустрічатися з колишньою дівчиною Spice Girl, Мелані Браун. Невдовзі Браун виявила, що вона вагітна, і Едді Мерфі був передбачуваним батьком. Едді відмовився визнати батьківство, поки тест на ДНК у 2007 році не довів, що він насправді був біологічним батьком. Після тесту на батьківство Едді не виявляв інтересу до своєї дочки Ірис, і не спілкувався з нею.

2. Кортні Кардашян

Після розриву з бойфрендом Скоттом Дискіком, з яким у неї були тривалі стосунки, у 2008 році у Кортні Кардашян стався роман із моделлю-чоловіком Майклом Гіргенті. Через дев'ять місяців Кортні народила сина, Мейсона. 2013 року Майкл подав позов, щоб вимагати опіку над Мейсоном, але результати тестування на батьківство підтвердили, що він не батько.

3. Джей Зі (Jay Z)

На початку 2015 року Джей Зі часто миготів у новинах щодо заяв батьківства від Ріміра Саттертуейт, його гаданого сина. В надії провести тест на батьківство з Джей Зі Саттертуейт подав позов до суду. Проте Джей Зі так і не пройшов ДНК-тест, питання вирішилося шляхом переговорів сторін. Родина Ріміра Саттертвейта погодилася, щоб справа закінчилася, і отримала грошову компенсацію.

4. Кіану Рівз

Знаменитості звикли до обожнювання шанувальників, але іноді обожнення може перейти в одержимість і мати неприємні чи навіть руйнівні наслідки. Так сталося із зіркою "Матриці" Кіану Рівз у 2009 році, коли шанувальниця Карен Сала пред'явила йому батьківство не одного, а чотирьох дітей.

Сала подала позов до суду на Кіану, вимагаючи 150 000 доларів на місяць на утримання дітей та 3 мільйони доларів на місяць на утримання себе. Вона стверджувала, що суперзірка використовувала гіпноз і замаскувала себе як її колишній чоловік, щоб запліднити її. Після тесту ДНК було підтверджено, що Кіану не був батьком, і позов був відхилений судом. Кіану Рівз згадує судову справу словами «Це було жахливо».

5. Стів Джобс

У 1978 році, перш ніж він став обличчям інноваційних технологій, його дівчина зі старшої школи, Кріс-Енн Бреннан, завагітніла. Після того, як Бреннан народила дочку, Лізу Ніколь Бреннан-Джобс, Стів Джобс заперечував батьківство протягом двох років, стверджуючи, що він був безплідним, поки тест на батьківство не довів протилежне.

Хоч тести ДНК підтвердили, що він був батьком, Джобс залишався досить байдужим до Лізи під час її дитинства. Лише 1986 року Ліза зустрілася зі своїм батьком, після чого вони почали проводити більше часу разом.

6. Джуд Лоу

Джуд Лоу заплутався у питаннях батьківства після коротких стосунків із моделлю Самантою Берк 2008 року. Цей роман призвів до народження дівчинки та тести ДНК довели, що Лоу є біологічним батьком. Він заявив, що він хотів би продовжувати брати участь у житті дитини, але не готовий підтримуватиме стосунки із Самантою.

7. Елізабет Херлі

Ще в 2001 році актриса Елізабет Херлі оголосила, що вона вагітна від мультимільйонера Стіва Бінга. Бінг заперечував батьківство, стверджуючи, що Херлі були інші романи, але після того, як тест ДНК на батьківство підтвердив, що він був батьком, Бінг утримував дитину, надаючи значну частину своїх доходів.

8. Майкл Джордан

У 2013 році Памела Сміт подала позов батьківства і вимагала провести тест ДНК від суперзірки NBA Майкла Джордана. Вона стверджувала, що вони мали стосунки наприкінці 1980-х років, і їхня зустріч призвела до народження її сина. Однак матеріали справи про розлучення містили докази того, що біологічний батько хлопчика був колишнім чоловіком Памели Сміт, і зрештою позов був відхилений судом. Сміт була змушена заплатити судові витрати Джордану за неправдиві претензії.

9. Джастін Бібер

Фанатка 17-річного канадського співака Мерайя Йітер у 2011 році вимагала від нього щомісячної компенсації у розмірі $12 000 на утримання дитини. За словами Йітер, вона набула статевого зв'язку з Бібером у жовтні 2010 року після одного з його концертів у Лос-Анджелесі. Як заявляє жінка, у неї "був незахищений секс із Джастіном Бібером", внаслідок чого вона народила хлопчика.

Процедура ДНК-тесту за участю Джастіна Бібера проходила під "дуже серйозним контролем". Сам співак заявив, що твердження Йітер не мають підстав, і що він ніколи в житті не бачив "цю жінку". Адвокати співака оголосили про намір подати проти Марайї Йітер позов зі звинуваченням у наклепі та здирстві.

10. Мік Джаггер

Відомо, що 72-річна рок-легенда Мік Джаггер мала довгий список судових справ. У 1972 році Джаггер був втягнутий у довгий позов з приводу батьківства з моделлю Марша Хант. Судова справа тривала дев'ять років, поки Джаггер, нарешті, не був змушений виплачувати допомогу на дитину. Мік Джаггер програв ще один позов щодо батьківства у 1999 році з моделлю Лусіана Морад.

На щастя, на відміну від знаменитостей, ми можемо зберегти в таємниці питання тесту ДНК на батьківство. Таке тестування є надзвичайно особистим, і результати можуть змінити все життя. Дізнайтеся, як конфіденційно пройти тест на батьківство в домашніх умовах, у ДНК-центрі.

Ми розуміємо, що конфіденційність важлива для вас, і всі аналізи строго конфіденційні.

Автор: Инна Полищук
психолог