Аналізи ДНК від провідних лабораторій світу

DNA Diagnostics Center (США) є найбільшою лабораторією в світі в області тестування ДНК, виконує 75% всіх аналізів ДНК в світі. Завдяки цьому ми можемо запропонувати нашим клієнтам вигідні ціни за умови високої якості, а також високу швидкість виконання тестів. DDC має представництва в багатьох країнах світу. З 2006 року ми надаємо послуги з аналізів ДНК на встановлення батьківства та інших споріднених зв'язків в країнах СНД. DDC має 20-річний досвід і міжнародні акредитації AABB, ISO, CLIA.

Місія компанії Natera (США) полягає в наданні допомоги лікарям і пацієнтам c метою дати їм найкращий шанс народження здорової дитини. Ми розробили кілька власних алгоритмів і комерційних тестів, які дозволяють сімейним парам отримати інформацію, яка буде корисна на кожному етапі вагітності. Сертіфікована CLIA лабораторія компанії Natera знаходиться в Сан-Карлосі, Каліфорнія, і надає послуги генетичного пренатального і постнатального генетичного тестування: неінвазивна пренатальна діагностика шляхом аналізу фрагментів ДНК плоду циркулюючих в крові вагітної матері для визначення батьківства, для виявлення мутацій, пов'язаних зі спадковими захворюваннями , для виявлення хромосомної патології.

Family Tree DNA (США) - світовий лідер в області генеалогічних ДНК-тестів. Лабораторія компанії знаходиться в університеті Арізони. Family Tree DNA виконує генетичний аналіз Y-ДНК, мтДНК і аутосомної ДНК. Всі зразки ДНК після проведення аналізу залишаються на зберіганні в лабораторії компанії. Лабораторія має найбільшу всесвітню базу учасників. Family Tree DNA співпрацює з проектом «Генографія», реалізованим Національним географічним товариством США. В даний час 67-маркерний і 111-маркерний аналіз ДНК робиться тільки компанією Family Tree DNA.

Ми робимо аналізи для ТВ

Наші гарантії якості:

  • Кожен аналіз ДНК виконується двічі. Дві команди незалежно обробляють зразки кожного тесту і порівнюють результати між собою. Це виключає можливість помилок.
  • Вчений склад. У лабораторії DDC працює понад 200 висококваліфікованих учених, серед них 12 докторів наук. Кожен аналіз перед видачею затверджується доктором наук.
  • Розширений аналіз. Якщо необхідно, наша лабораторія проаналізує додаткові маркери (до 33 локусів) для забезпечення точних результатів. Це додаткове тестування корисно, коли ми зустрічаємося зі складною ситуацією - наприклад, генетичні мутації або передбачувані батьки, які мають родинні зв'язки.
  • Новітні технології. Наша лабораторія оснащена останніми досягненнями в області тестування ДНК. Термоциклери ПЛР, автоматичні системи, генетичні аналізатори лідера в цій галузі Applied Biosystems скорочують до мінімуму можливість людської помилки, допомагаючи забезпечити точність аналізам ДНК. Новітнє автоматичне обладнання дозволяє провести більшу кількість аналізів за одиницю часу, що робить наші ціни поза конкуренцією.
  • Міжнародні акредитації. Наша лабораторія сертифікована відповідно до стандартів ISO та AABB. Висновки нашої лабораторії приймаються в судах і посольствах в США і ЄС. Щорічно організація роботи, стан устаткування, компетенція персоналу і якість досліджень перевіряється міжнародними акредитаційними комісіями. Це дуже жорстка перевірка, яку можуть пройти далеко не всі лабораторії.

Акредитації

Галузь тестування ДНК розвивається з великою швидкістю. Щоб забезпечити кращі в галузі показники у всіх аспектах тестування, ми беремо участь в декількох програмах акредитації. Ці програми перевіряють надійність нашого обладнання, кваліфікацію персоналу лабораторії, і коректність методів тестування і стандартних процесів.

DDC AABB iso CAP ASCLD CLIA NYSDOH

Відгуки

Я визначив батьківство в "DDC". Перед цим обдзвонював фірми, які пропонували аналогічні послуги довше в 2 рази за часом. Я дуже задоволений, тим більше що тести проводилися в акредитованій лабораторії, і я впевнений в результаті. Олександр, 27 років, м. Київ

Інші відгуки...

Гарантії анонімності

З цілком зрозумілих причин, дуже часто ви не хочете розголошувати сам факт аналізу ДНК на встановлення батьківства або материнства. Гарантії анонімності

Керівництво лабораторії

Команду вчених DDC очолюють визнані експерти в області технологій ДНК. Тільки найкращі фахівці запрошуються для складного завдання застосування останніх технологій ДНК для обслуговування наших клієнтів.

Dr. Michael BairdДоктор Майкл Берд | Директор Лабораторії

Доктор Берд має величезний досвід в області ДНК-тестування. У 1982 році він був ключовою фігурою в ДНК-тестуванні як член команди, яка винайшла ідентифікацію особистості по ДНК, поступово розвиваючи цей напрямок на комерційній основі. У 1987 році він був першим експертом, який міг свідчити в суді і з того часу брав участь в численних судових справах, пов'язаних з аналізами ДНК і судовою експертизою.

Dr. Thomas ReidДоктор Томас Рейд | Заступник Директора Лабораторії

Доктор Рейд є головним технічним фахівцем в DDC's за нестандартних і складних випадків родинних відносин. Його досвід полягає в розширеному тестуванні ДНК, такому як генетична реконструкція і аналізи брат / сестра. У квітні 2006 року його досвідом скористалися в спробах провести генетичну реконструкцію для ідентифікації жертв урагану Катріна.


Dr. Julie HeinigДоктор Джулі Хениг | Помічник Директора Лабораторії

Доктор Хениг відповідає за операційну діяльність судово-медичної експертизи в DNA Diagnostics Centre. Вона виконує тестування ДНК на місці злочину. Доктор Хениг готувала судово-медичну лабораторію DDC для акредитацій FQS-I, ISO IEC17025 and ASCLD/LAB-International, встановлюючи в лабораторії правила і процедури.


Dr. Richard ChmeloДоктор Річард Хмело | Вчений-дослідник

Доктор Річард Хмело, фахівець з генетики та молекулярної біології, приєднався до команди DDC в березні 2011 року для розширеного вивчення і розвитку новітніх аналізів ДНК.
Наші переваги

Найвища точність

Термін виконання - від 1 дня

Працюємо без вихідних

Міжнародні акредитації

Поетапна оплата

Можна зробити самостійно