ДНК-тести: розкрийте свій потенціал за допомогою одного зразка слини

ДНК-тести: розкрийте свій потенціал за допомогою одного зразка слини

Дата: 24.11.2022

Чи готові дізнатися про себе набагато більше? ДНК-тест, який розповість про вас все – це просто!

Наші гени знаходяться в центрі уваги дослідників, оскільки вони мають велику кількість даних для зміцнення та захисту здоров'я. Вчені досліджують геном, щоб знайти ліки від численних хвороб, але їхні зусилля приносять пряму та безпосередню користь не лише світовому благу у боротьбі з такими захворюваннями, як, наприклад, рак, а й багатьом людям, які хочуть дізнатися про собі та своєму організмі більше, розкрити свій потенціал.

Багато лабораторій перетворили ці наукові висновки на цінну інформацію, що супроводжується конкретними та персоналізованими рекомендаціями. Пропонуємо вам ознайомитися з тестами ДНК, результатом генетичних досліджень, які доступні всім людям. Ви можете розшифрувати свої гени за допомогою всього лише зразка слини або мазка з ротової порожнини, взятого в комфортній домашній обстановці (за докладною інструкцією) або в лабораторії, і користуватися перевагами отриманих знань.

Навіщо потрібні тести ДНК?

Чому ви взагалі повинні звертати увагу на щось таке розпливчасте та незрозуміле, як ДНК?

Розглянемо ці ситуації…

• Здається, що кава ніяк на вас не впливає, а ваші друзі роблять один ковток і не можуть всидіти на місці від енергії, що наринула...

• Коли справи йдуть погано, ви починаєте нервувати, тоді як інші здаються байдужими до будь-якої проблеми, що виникла на шляху...

• Ви намагаєтеся та потієте у тренажерному залі щодня, але не бачите результатів...

• Ви їсте здорову їжу, але кілограми продовжують накопичуватися або вага стоїть на місці...

• Ви не можете згадати, коли востаннє добре висипалися і постійне недосипання стало вашим супутником у житті.

Чи знаходите ви себе в якійсь із цих життєвих ситуацій? Причини цих та багатьох інших відмінностей між людьми можуть бути приховані у ваших генах.

ДНК-тест, який розповість про тебе все - це просто!

Це справді просто, безболісно та ефективно. Ви замовляєте набір для вибраного вами ДНК-тесту, на дозвіллі берете зразок і надаєте до лабораторії. Ні крові, ні голок, тільки зразок слини або мазок з ротової порожнини!

Якщо ви готові відкрити для себе наш асортимент ДНК-тестів та зрозуміти який саме вам потрібен, читайте далі.

1. Генеалогічні тести "Family Tree DNA":

Готові вирушити у своє генетичне минуле? Тести Family Tree DNA приготували ваш квиток!

Етнічний склад та пошук родичів Family Finder.

Тест дозволяє дізнатися про свою національність з точністю до 1%; відкрити своє коріння, порівнявши свою ДНК із ДНК з археологічних розкопок; знайти своїх родичів за 5 поколінь у найбільшій базі даних збігів ДНК (понад 2 млн. чоловік у всьому світі); дізнатися, чи є у вас зв'язок із давніми європейськими групами; підтвердити сімейну історію та традиції.

Аналіз материнської лінії mtDNAFull.

Тест дозволяє дізнатися вашу мітохондріальну гаплогрупу; подивитися індивідуальну карту, що зображує подорож ваших предків, і де вони спочатку оселилися у стародавньому світі; вивчити факти про вашу гаплогрупу, включаючи в якійсь частині світу, ви зможете знайти "генетичних кузенів" і відомих людей з такою ж гаплогрупою, як у вас.

Аналіз батьківської лінії YDNA.

Тест дозволяє визначити вашу гаплогрупу за Y-хромосомою; подивитися індивідуальну карту, що зображує подорож ваших предків, і де вони спочатку оселилися у стародавньому світі; отримати Ваш профіль Y-STR (гаплотип) на вибрану кількість маркерів (що більше маркерів, тим глибше тестування); вивчити факти про вашу гаплогрупу, включаючи в якій частині світу, ви зможете знайти "генетичних кузенів" та відомих людей з такою ж гаплогрупою, як у вас; дізнатися конкретні імена та електронні адреси збігів (імовірних родичів) - чим більша глибина тестування, тим більш близьку родинну зв'язок можна підтвердити зі своїми генетичними кузенами.

Аналіз на єврейське походження Jewish DNA.

Тест дозволяє визначити своє єврейське походження; отримати сертифікат про наявність у геномі єврейської ДНК (видається за наявності єврейських маркерів); дізнатися про свій повний етнічний склад (національність) у відсотковому співвідношенні з точністю до 1%; знайти своїх родичів з аутосомної ДНК протягом останніх 5 поколінь.

2. Тест «23andMe» здоров'я та захворювання, походження, особливості.

Реальні дані та генетичні знання, які можуть допомогти дізнатися про себе більше і вжити заходів щодо свого здоров'я!

Тест дозволяє дізнатися, як ДНК може вплинути на твоє здоров'я та твій спосіб життя; подивитися, що ти можеш передати своїм майбутнім дітям; отримати більше інформації про те, що робить тебе унікальним; поринути глибше у свій родовід і дізнатися все про свою національність з максимальною точністю; знайти людей, які пов'язують тебе зі світом, від близьких до далеких родичів та побудувати своє сімейне дерево; простежити свій шлях на тисячі років тому і дізнатися, коли жили твої найдавніші предки; отримати можливість переглядати інформацію про свої гени та хромосоми.

3. Тест зі здорового харчування, фітнесу та схуднення "Здорова вага - Healthy Weight".

Революційний тест ДНК та програма, яка спочатку досліджує 45 генетичних маркерів (SNP), що впливають на вагу, а потім пропонує індивідуальні стратегії харчування та фізичних вправ для здоровішого способу життя.

Дозволяє отримати персональні звіти та рекомендації з харчування та фітнесу, які найкраще працюють для вашого тіла (продукти харчування та меню, поживні речовини, вправи та тренування).

Як зробити ДНК-тест у домашніх умовах?

Це легко, безпечно та надійно! Нижче наведено докладну інструкцію процесу!

Якщо ви замовили набір для ДНК-тесту та отримали його, вам необхідно виконати два важливі кроки — заповнити бланк замовлення за пунктами та взяти зразок.

Почніть із внесення своїх даних до бланку замовлення: ПІБ, дата народження, стать, зростання та вага (якщо це необхідно для обраного вами тесту), а також номер телефону та електронну пошту для отримання ваших результатів.

Тепер найцікавіше: взяти зразок ДНК. Уважно дотримуйтесь інструкцій до тестів, але запевняємо вас, що це дуже просто – вам просто необхідно заповнити пробірку слиною або потерти аплікатором внутрішній бік щоки!

Далі: упаковка та відправлення зібраного зразка до лабораторії.

А тепер, чекайте! Для кожного ДНК-тесту є свій час виконання, в середньому це 60 робочих днів. Знаємо, що час чекає вічність, але цей час необхідний для забезпечення найкращої якості виконання, тому, будь ласка, наберіться терпіння.

Щойно ви надасте зразок ДНК, він запускається в роботу, а відразу по готовності ви отримуєте на електронну пошту ваші результати.

ДНК-тести дуже прості, але це не означає, що вони не підтримуються наукою.

Експерти, які виконують ДНК-тести, ставлять якість і надійність на перше місце, тому всі аналізи підкріплені надійними доказами та якісними науковими дослідженнями. Це підтверджує незаперечний знак довіри та якості.

Готові почати та дізнатися про себе набагато більше? Перейдіть за посиланням на обраний вами ДНК-тест і отримайте повний доступ до своїх генів!

Автор: Юлия Сичкарь
медицинский работник, эксперт ДНК-центра, косметолог