Під час війни наш центр надає обмежену кількість послуг.     (17.05.22)
При невідкладних випадках у дітей пропонується безкоштовна консультація лікаря генетика. Запись

Аналізи ДНК в Україні

Місто: Київ

вул. Льва Толстого 21
Пн-Пт 9-16
 • Біла Церква
 • Бородянка
 • Вінниця
 • Горішні Плавні
 • Дніпро
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Камянське
 • Київ
 • Конотоп
 • Кременчук
 • Кривий Ріг
 • Кропивницький
 • Лебедин
 • Луцьк
 • Львів
 • Маріуполь
 • Миколаїв
 • Нікополь
 • Одеса
 • Охтирка
 • Полтава
 • Ромни
 • Суми
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницкий
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернігів
 • Шостка

Тест ДНК на батьківство

Власна лабораторія

Дякуємо за запит!

Ми зв'яжемося в звам
найближчим часом

Цікавить тест ДНК?                 

Высокая точность
Висока точність

Ймовірність батьківство
або більш ніж 99,9% або 0%

Официальный документ
Офіційний результат

Нам довіряють суди Україны, посольства та телеканали

Тест ДНК дома
Можна зробити самостійно

Зразки можна надіслати поштою

Установить отцовство по любым материалам
Будь-які біоматеріали

Приймаємо слину, кров, зубну щітку та ін.

Тест ДНК на батьківство - єдиний точний метод визначити, чи є можливий батько біологічним батьком дитини. У процесі аналізу порівнюються ДНК-профілі батька і дитини, для встановлення, отримав дитина необхідну генетичну інформацію від передбачуваного батька. Є тільки 2 можливих варіанти результату: батьківство виключається на 100% або підтверджується на >99,9%

Учасники Обов'язково: передбачуваний батько і дитина
Опціонально: мати, додатковий батько і дитина
Ціна 4500 UAH грн. Завдяки власній лабораторії пропонуємо найдоступнішу ціну
Строк 3-5 робочих днів, є опції прискорення до 8 годин. Ціни
Матеріал Стандартний - мазки з рота на ватних паличках. Інструкція, як взяти мазки. Можливі нестандартні матеріали.
Де здати Біла Церква  Бородянка  Вінниця  Горішні Плавні  Дніпро  Житомир  Запоріжжя  Івано-Франківськ  Камянське  Київ  Конотоп  Кременчук  Кривий Ріг  Кропивницький  Лебедин  Луцьк  Львів  Маріуполь  Миколаїв  Нікополь  Одеса  Охтирка  Полтава  Ромни  Суми  Ужгород  Харків  Херсон  Хмельницкий  Черкаси  Чернівці  Чернігів  Шостка  
Адреси пунктів забору Можливий виїзд на дом
В інших містах Можна надіслати нам зразки, взяті звичайними ватяними паличками (інструкція) або замовити набір. Вартість набору - 100 грн, входить до вартості аналізу. Замовити набір
Оплата Варіанти сплати: готівкою в головномуу відділенні центра в Києві, безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок. Реквизити для сплати
Документи Договір, бланк замовлення, реквизити для сплати, інструкція
Рейтінг
Ваш голос зараховано!
4.9 / 5.0
( 24 голосів)

Результат аналізу ДНК на батьківство

Результат - отцовство подтверждается

Батьківство
підтверждується


Ймовірність батьківства
більш ніж 99,9%


У кожному рядку (локусі) є збігається значення аллели. Невелике відхилення від 100% пов'язано з тим, що є мізерна ймовірність існування людина з таким же генетичним паспортом, як в передбачуваного батька.

Результат - отцовство исключается

Батьківство
виключається


Ймовірність батьківства
0%


Збігається значення аллели у батька і дитини відсутній більш ніж в 2 рядках (локусах). Дитина не успадкував від батька генетичну інформацію. Передбачуваний батько на 100% виключений як біологічний батько.

Інших варіантів наша лабораторія не видає. Або "так", або "ні".

В результаті аналізу ДНК на батьківство містяться ДНК-профілі тестованих, які є унікальними для кожної людини незалежно від лабораторії, в якій вони проводяться, в будь-який час життя людини. Одне значення дитина отримала від матері, друге - від батька. Профілі передбачуваного батька і дитини порівнюються на предмет загальних генетичних маркерів.

Лабораторія аналізує стандартно до 25 локусів (ділянках ДНК), цієї кількості ДНК-маркерів вистачає навіть для встановлення батьківства в складних випадках, наприклад, при наявність мутації, тобто розбіжності в 1-2 локусах.

Власна генетична лабораторія

Лабораторія Мама Папа генетик
 • Медико-генетичний центр з 12-річним досвідом в галузі ДНК-тестування. Ліцензія
 • Висока точність досліджень.
 • Новітній генетичний аналізізатор від Applied Biosystems, США, 2019 года, реактиви та програмне забезпечення GeneMapper от Applied Biosystems, США.
 • Тестування ДНК з будь-яких зразків - букальний епітелій, кров, нігті, волосся, абортивний матеріал тощо.
 • Пункти забору матеріалу в 25 містах України, та в інших країнах.
 • Виконуємо тести ДНК для ТВ-каналів: Таємниці ДНК (СТБ), Один за всіх (СТБ), Говорить Україна, Стосується кожного (Інтер), Чекай на мене (Інтер).

Якщо у вас є питання по тесту ДНК, вам безкоштовно відповість генетик Марина Савельєва. Детальніше...

Як зробити тест ДНК самостійно вдома

Не обов'язково приїжджати до центру з усіма учасниками аналізу. Зразки для тесту ДНК можна взяти в домашніх умовах, і принести в центр в Києві або іншому місті, або надіслати Новою поштою.

Не потрібно боятися, що ви щось зробите неправильно. Якщо матеріалу буде недостатньо, можна буде перездати абсолютно безкоштовно.

Детальна інструкція.


Відгуки про тести ДНК в центрі "Мама Папа"
Тест ДНК зберіг сім'ю

Чоловік не вірив, що ростить свою дитину. Добре, що зараз можна зробити тест ДНК на батьківство в Україні. Ми прийшли в центр все разом, щоб ніхто не сумнівався в правильності результату. результат Підтверджено батьківство, чоловік заспокоївся.

Ольга, м. Київ, тел. 095*****72Тест ДНК вдома

Я взяв мазки з рота самостійно, щоб не везти дитину до Києва. Використовував 2 звичайні вушні палички, потер 10 секунд по внутрішній стороні щоки. Зразки привіз до Києва особисто, хоча можна було надіслати і поштою. Результат отримав кур'єром, тепер упевнений у своєму батьківстві.

Віталій, м. Бровари, email: vetal******@gmail.comТест ДНК потай

У мене синові вже 14 років, і я не хотів би, щоб він знав про аналіз ДНК. Мене докладно проінструктували по телефону, які зразки можна взяти для тесту на батьківство. Приніс нігті і зубну щітку від сина, а сам здав мазки з рота. Вийшло трохи дорожче, але точність висока, 99,99%.

Андрій, м. Одеса, тел. 073*****78Я не батько ((

Я підозрював, що дочка не моя, сумніви долали мене з самого народження. Я дуже чекав результат, сподівався, що помиляюся. Але на жаль, вірогідність 0% не залишили жодного шансу. Виявилося, дружина мені зраджувала, спочатку заперечувала, а потім довелося зізнатися.

Сергій, м. Дніпро, тел. 095*****36

Більше відгуків...


Часті питання про тест ДНК на батьківство

Чи потрібно, щоб мати брала участь в аналізі ДНК на батьківство?

Визначити батьківство з дуже високим ступенем ймовірності (>99,9%) можна і без матері. Однак участь матері зазвичай підвищує точність аналізу на кілька дев'яток після коми. Материнство в аналізі на батьківство не ставиться під сумнів. Якщо мати не є біологічною матір'ю, вона не буде включена в результат аналізу. Якщо материнство також під питанням, і ви хочете отримати розрахунок ймовірності і батьківства, і материнства, слід тестувати мати як додаткового учасника - передбачувану мати.

Я не можу взяти мазки з рота від батька або від дитини. Чи можна принести інші зразки?

Для аналізу на батьківство можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явної процедурі. Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, в кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо, і тестування повторного зразка буде платно. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах. Тестування нестандартних матеріалів вимагає додатково 2 робочих дня і коштує дорожче. Перелік нестандартних зразків, з шансами на виділення ДНК.

Чому я можу довіряти вашому аналізу ДНК?

Кожен результат аналізу ДНК містить ДНК-профілі учасників - набір числових значень, які унікальні для кожної людини і не змінюються протягом життя. Такий самий результат можна отримати, замовивши тест в будь-який інший генетичної лабораторії, оскільки набір локусів (аналізованих ділянок ДНК) - стандартний по всьому світу, в ньому завжди присутні локуси CODIS. Для захисту від переплутування зразків весь лабораторний процес знімається на відеокамеру. Тестування проводиться на автоматичному генетичному аналізаторі Applied Biosystems. Дані обробляються спеціалізованим програмним забезпеченням Genemapper 6.0 від Applied Biosystems. Все лабораторне обладнання сертифіковане за міжнародними стандартами. Інтерпретація даних виконується лікарем - генетиком.

Яка точність теста ДНК на батьківство?

Якщо батьківство виключено, то ймовірність батьківства становить 0%, тобто точність тесту складе 100%. Якщо батьківство підтверджується, то ймовірність батьківства складе не менше 99,9%. Чому ж не 100%? Тому що порівняння батька і дитини робиться за значеннями ДНК-профілів, а ДНК-профіль, аналогічний профілю передбачуваного батька, гіпотетично може бути ще у одного або декількох людей чоловічої статі. Тому, відповідно до теорії ймовірності розраховується ймовірність того, що профіль передбачуваного батька збігся з дитиною не випадково, а саме тому, що він є біологічним батьком. Якщо в тесті бере участь мати, то стає зрозуміло, яку частину ДНК отримує дитина від матері, а яку від батька, і ймовірність батьківства буде вище.

Чи можу я використовувати результат тесту ДНК в суді?

Звичайний тест на батьківство робиться для особистого користування і не має юридичної сили. Особистості учасників не перевіряються, зразки можуть надати самі учасники, тому лабораторія не може нести відповідальність за те, що в аналізі тестувалися саме зразки конкретних людей. Результат такого тесту ДНК можна використовувати як підставу для подачі позову в суд, але скоріше за все, суд вимагатиме судову генетичну експертизу. Можливо відразу замовити тест ДНК на батьківство для суду , в якому матеріал учасників бере відповідальна особа, яка проводить ідентифікацію осіб. В такому випадку ми будемо відповідати за те, що тест був проведений саме з цими учасниками, і суд приймає таке доказ для судового прийняття рішення.

Я бабуся, чи можна зробити тест ДНК на батьківство, щоб мій син (батько дитини) не знав про це?

Можна взяти нестандартний зразок від батька, але недолік цього варіанту в тому, що є ризик неотримання ДНК-профілю. В такому випадку краще зробити тест бабуся/дідусь-дитина . За таких тестів вкрай важливо отримати грамотну консультацію і вибрати лабораторію, яка може аналізувати макисмально кількість ділянок ДНК. Нерідко до нас звертаються після того, як в інших лабораторіях отримали невизначений результат, наприклад, з імовірністю спорідненості 45%. У нас в більшості випадках ймовірність в тестах на спорідненість - 95-99%, оскільки тест аналізує до 35 фрагментів ДНК-локусів.

Як перевірити, загальний чи батько у брата і сестри?

Аналіз брати-сестри допоможе дізнатися, загальний чи батько у сіблінгов. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб вибрати правильний аналіз ДНК. І уважно уточнюйте, скільки ДНК-маркерів використовує лабораторія, цей тест роблять з високою точністю не всі лабораторії.

Чи можна зробити тест ДНК під час вагітності?

Якщо дитина ще не народився, але потрібно знати, хто батько майбутнього малюка, можна зробити неінвазивний допологової тест на батьківство . Це безпечний для здоров'я матері і плоду тест і такий же точний, як і тест після народження дитини (ймовірність батьківство більш 99,9% або 0%). Можна робити з 9 тижнів вагітності. Правда, коштує він значно дорожче звичайного тесту ДНК, так як використовує новітню технологію отримання ДНК плоду з крові матері.

Також, можна використовувати амніотичну рідину або ворсини хоріона, але вони вимагають небезпечного забору матеріалу і рідко використовуються в даний час.

Чи можна зробити тест ДНК анонімно?

Будь-яка інформація про ваш тесті ДНК буде повідомлена виключно замовнику. Але якщо ви хочете, щоб ваше ім'я взагалі не фігурувала ні в бланку замовлення, ні в базі даних лабораторії, можна вказати учасників аналізу як "Батько" і "Дитина". Телефон теж не обов'язково вказувати, можна просто прийти до нас і отримати результат, пред'явивши договір або просто повідомивши номер договору.

Як я можу бути впевнений, що аналіз ДНК реально виконувався?

Де б ви не замовляли аналіз ДНК, ви можете зажадати електрофореграмме - звіт генетичного аналізатора по конкретним біологічним об'єктам (зразкам). На електрофореграмме обов'язково присутні номери зразків, який вказано у вас в ув'язненні. Нижче наведено фрагмент електрофореграми, де видно збіг значень алелей батька і дитини за п'ятьма локусам.

Мій брат теж може бути батьком дитини. Чи можна бути впевненим в моєму позитивному тесті ДНК?

Якщо найближчий родич передбачуваного батька (брат або батько / син) також може бути передбачуваним батьком, то є два варіанти:
1) зробити тест ДНК для обох братів, або
2) зробити розширений тест, обов'язково вказати в бланку замовлення, що родич (брат або батько) теж може бути батьком.

Отримати безкоштовну консультацію

Не знаєте, який тест потрібен у вашій ситуації? Як провести дослідження анонімно?
Експерт в області генетичних тестів передзвонить і відповість найближчим часом.

Популярні статті про тест ДНК на батьківство

Пункти забору матеріалу


Питання (5)

Миколай
18.10.2020
Доброго дня! Скажіть будь ласка,чи можна у ваші лабораторії зробити тест-ДНК за один день?(зранку здати біоматеріал і втой же день дізнатись результат).Якщо так, то скільки це коштує?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
18.10.2020
Доброго дня, Миколай, Можна, тільки у Києві. Вартість 9800 грн
Оксана
18.10.2020
В яких лабораторіях роблять аналізи на батьківство якщо здаєш у Львові біоматеріал.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
19.10.2020
Доброго дня, тест ДНК на батьківство робиться в Києві в генетичній лабораторії Мама Папа.
Роман
11.01.2022
Сьогодні можна здати аналіз
Медико-генетический центр "Мама Папа"
11.01.2022
Можна здати в будь-який день, якщо в Києві. В інших містах - потрібно записатися, теж майже в будь-який день.
Оксана
13.01.2022
Адрес центру у Хмельницькому можна? Дякую.
Медико-генетический центр "Мама Папа"
24.01.2022
г. Хмельницкий, ул. Подольская, 171. Нужно записаться по тел. 0675780500 или вайбер.
Валентина
17.02.2022
Доброго дня, яка вартість тесту на батьківство під час вагітності?
Медико-генетический центр "Мама Папа"
17.02.2022
Доброго дня, під час вагітності - 29000 грн https://www.testdnk.com.ua/analizy-dnk/neinvasivniy-prenatalniy-test-otcovstvo

Добавити питання